Berkshire County U13 Championships External Results
Bracknell
10 Jul 13
1000 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
1000 U13M
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:05.2Shaun Hudson  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow3:01.23:01.21.4 
23:06.1Sam Hart  U13MTeam Kennet3:01.23:01.2-4.2 
33:11.4Ewan Walker PBU13MReading AC3:11.43:11.434.5 
43:11.9Eddie Steveni  U13MReading AC3:07.83:07.8-0.4 
53:12.4Matthew Daines  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:56.02:56.019.2 
63:15.6Harry Roe PBU13MReading AC3:15.63:15.618.5 
73:16.5Maxwell Cooper PBU13MBracknell AC3:16.53:16.52.2 
83:20.6Tom Nike PBU13MReading AC3:20.63:20.60.0 
93:21.1Stuart Bladon SBU13MTeam Kennet3:21.12:49.996.4 
103:30.5Josh Livingstone PBU13MTeam Kennet3:30.53:30.530.7 
113:37.4Blue Caswell PBU13MReading AC3:37.43:37.427.6 
123:38.2James Henry U13MReading Blue Coats Sch    
1000 U13W
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:17.3Neve Hudson PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow3:17.33:17.332.7 
23:19.6Mai Brown PBU13WTeam Kennet3:19.63:08.921.7 
33:25.4Saoirse Mcclure Fisher PBU13WReading AC3:25.43:25.421.3 
43:26.1Holly Donohoe PBU13WTeam Kennet3:26.13:26.132.0 
53:27.3Sophie Poole PBU13WBracknell AC3:27.33:27.325.3 
63:27.7Abbie Jones PBU13WMaidenhead3:27.73:20.97.0 
73:28.4Matilda Cole PBU13WBracknell AC3:28.43:28.426.4 
 
3000 U17M
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:18.2Nathan Gillis PBU17MTeam Kennet9:18.29:18.2-3.9 
210:28.3Gabriel Affonso PBU17MReading AC10:28.310:28.321.4 
310:54.0Daniel Collis  U17MTeam Kennet10:42.310:31.44.8 
3000 U15M
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:48.5Matthew Rawlings  U15MReading AC9:26.029:05.06-2.8 
29:50.5Michael Lennon PBU15MReading AC9:32.428:51.353.2 
310:22.6Miguel Rodriguez Lopez De La Calle PBU15MReading AC10:22.610:22.642.4 
411:04.4Benjamin Hughes PBU15MReading AC11:04.411:04.442.7 
3000 SW
PosGunName AG ClubSBPBHC  
111:08.5Emily Armstrong  SENWWindsor Slough Eton & Hounslow/Sheffield Uni/Norwich RR10:59.910:59.939.1 
211:22.7Sarah Holmes  SENWReading AC11:12.611:03.005.8 
311:26.8Susan Francis  V40WReading AC/Compton/Team Kennet11:14.7710:39.97.5 
412:44.2Caroline Stevens SBV50WReading AC12:44.211:03.713.6 
3000 U20W
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:42.5Rebecca Berger-North SBU20WBracknell AC/Windsor Slough Eton & Hounslow10:42.510:16.104.6 
210:57.1Philippa Bowden SBU20WBracknell AC10:57.19:13.24-0.2 
3000 U17W
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:28.9Yasmin Ryder PBU17WTeam Kennet10:28.910:28.99.7 
210:38.0Siannah Rayment SBU17WBracknell AC10:38.010:20.039.7 
312:22.8Georgina Bradford SBU17WTeam Kennet12:22.811:19.319.2 
3000 U15W
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:13.3Grace Goddard PBU15WBracknell AC10:13.310:03.634.2 
210:15.1Hope Goddard SBU15WBracknell AC10:15.19:43.2029.1 
310:31.3Elena Carey PBU15WBracknell AC10:31.310:31.32.4 
410:48.9Hannah Willis PBU15WBracknell AC10:48.910:48.921.7 
510:51.1Amy Forrest PBU15WBracknell AC10:51.110:51.125.6 
610:56.3Charlotte Clover SBU15WNewbury10:56.310:33.517.9 
711:16.7Emily Read PBU15WBracknell AC11:16.711:16.726.8 
811:32.1Phoebe Roberts PBU15WBracknell AC11:32.111:32.112.7 
911:35.9Hannah Barnard SBU15WBracknell AC11:35.911:07.86.1 
1012:01.6Josie Doyle PBU15WBracknell AC12:01.612:01.642.2 
1112:19.0Jane Kennedy PBU15WBracknell AC12:19.012:19.045.8