Sweatshop Southern Athletics League Division 2 N External Results
Uxbridge
15 Jun 13
800 1500 3000 5000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:59.5Timothy Cobden  U17MCambridge & Coleridge1:53.381:52.5920.5 
22:04.2David Brooks PBSENMWycombe2:04.22:03.0122.4 
32:06.7Rubin Vos  U17MHillingdon/Netherlands2:06.52:06.524.3 
42:23.3Andre Duque  SENMNewham & Essex Beagles1:55.771:55.7732.6 
800 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:59.9James Cochrane PBU20MCambridge & Coleridge1:58.731:58.7339.6 
800 SM ns
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:03.3Ben Sendall PBU17MWycombe2:03.32:00.2814.1 
22:03.5Dominic Speight PBU20MHillingdon2:03.51:56.604.7 
800 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:20.4Emma Delgado  U17WWycombe2:18.912:17.8124.0 
22:21.5Eva Mack PBSENWHillingdon/Czech Republic2:17.872:11.6116.7 
32:48.5Charlotte Tame PBU17WCambridge & Coleridge2:48.52:47.944.7 
42:53.3Adele Stach-Kevitz  V40WNewham & Essex Beagles2:52.42:40.0316.1 
800 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:22.2Georgina Russell  U20WWycombe2:20.02:12.659.4 
22:47.3Matilda Gomperts Willis SBU17WCambridge & Coleridge2:47.32:31.9931.8 
 
1500 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:01.2Matthew Axe  U20MWycombe3:53.803:53.8034.6 
24:27.4Jonathan Escalante-Phillips  U23MCambridge & Coleridge/Warwick Uni4:16.533:52.3-5.4 
34:27.5James Laing  U23MHillingdon/Brunel Uni London4:20.014:06.21-2.4 
1500 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:26.1Kieran Gilfedder  U20MWycombe4:07.203:57.34-1.4 
24:30.0Rubin Vos SBU17MHillingdon/Netherlands4:30.04:21.624.3 
35:21.4Andrew Howard  SENMCambridge & Coleridge5:02.74:59.527.5 
1500 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:02.5Lucy Rogers  SENWWycombe5:00.044:50.766.7 
25:14.6Heather McLarnon SBSENWNewham & Essex Beagles/East End5:03.484:59.1923.5 
35:26.3Hannah Wells  U23WHillingdon5:11.234:56.315.2 
46:01.5Helen Grant  V50WCambridge & Coleridge/Eastern Masters5:45.25:36.620.8 
1500 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:19.6Emma Delgado  U17WWycombe4:57.424:56.1024.0 
26:13.4Lesley Conway  V55WHillingdon6:08.46:08.415.1 
36:36.2Margaret Phillips  V55WCambridge & Coleridge6:18.25:53.5318.9 
 
3000 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:27.7Jo Coates PBV35WSt. Edmund Pacers/Cambridge & Coleridge10:27.710:27.712.6 
210:37.7Lucy Rogers  SENWWycombe10:34.710:15.986.7 
311:44.2Melissa Brown PBSENWHillingdon11:44.211:44.250.2 
3000 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
112:07.7Helen Grant  V50WCambridge & Coleridge/Eastern Masters11:46.611:34.3320.8 
 
5000 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
115:35.9Dave Mitchinson SBSENMNewham & Essex Beagles/Police15:35.914:04.8231.1 
215:59.0James Laing SBU23MHillingdon/Brunel Uni London15:59.015:27.72-2.4 
316:50.1Mateusz Sliwimski  U20MWycombe16:29.816:19.5128.3 
418:57.6Andrew Howard SBSENMCambridge & Coleridge18:57.618:11.227.5 
5000 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
117:49.7George Choat PBSENMNewham & Essex Beagles17:49.717:49.724.9 
217:50.8Scott Farley PBV40MHillingdon17:50.817:50.84.5 
319:01.4Vlad Nebolsin PBV35MWycombe19:01.419:01.49.2 
421:35.7Istvan Jacso SBSENMCambridge & Coleridge/Hungary21:35.716:44.43.5