National Junior Athletic League Brent Division External Results
Horspath
12 Aug 12
800 1500 3000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:57.5Jack Williams SBU20MReading AC/St. Mary's Uni1:57.51:53.2414.5 
22:04.2Kai Hammond  U17MHarrow2:04.062:00.133.2 
32:07.4Matthieu Marshall  U17MOxford City2:07.252:01.5-1.7 
42:10.3Tom Dicker  U17MCamberley2:07.52:04.8538.7 
800 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:03.0Luke Conway  U20MReading AC1:59.461:54.23-0.9 
22:09.2AN Other         
32:16.6Tom Fabes  U17MAbingdon2:13.62:01.867.4 
800 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:30.13Lauren Herrington  U17WReading AC2:23.02:09.9714.3 
22:35.82Bethany Heddle  U17WCamberley2:33.92:25.9214.9 
32:37.98Maike Chapel PBU17WOxford City2:37.982:37.9848.9 
43:15.17Caitlin McIntyre  U17WHarrow2:58.62:58.653.8 
800 U20W B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:35.26Alice Milsom  U17WReading AC2:34.12:33.252.9 
22:52.06Claire Fabes  U20WAbingdon2:36.112:35.9525.0 
 
1500 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:20.19Jack Williams  U20MReading AC/St. Mary's Uni3:59.153:49.6614.5 
24:21.04Ben Upjohn  U17MOxford City4:19.364:17.031.2 
34:31.53Jonathan Collier  U20MHarrow4:19.33:58.172.9 
44:32.19Ollie Leatherdale  U17MCamberley4:25.14:10.7135.7 
1500 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:34.74Edward Stockdale  U20MReading AC4:28.24:10.57-0.7 
24:38.55Nathan Mapperley  U17MCamberley4:26.704:15.00.1 
1500 U20M ns
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:35.72Matthew Rainbow PBU17MReading AC4:35.723:58.341.1 
1500 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:59.89Jessica Gibbon  U17WReading AC4:59.024:36.17-1.3 
25:16.69Sophie Lloyd  U17WWhite Horse/Cornwall AC5:04.25:00.82.7 
1500 U20W B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:43.89Naomi Mitchell SBU20WReading AC5:43.894:54.4-0.4 
26:35.20Jess Anstice SBU20WRadley6:35.205:25.022.1 
 
3000 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:43.2Jonathan Davies  U20MReading AC8:27.017:45.75-6.3 
29:14.3Jonathan Cornish PBU20MWhite Horse/Hercules Wimbledon9:14.38:22.30-4.7 
310:21.9Lewis Hawkins PBU17MHarrow/Hillingdon Triathletes10:21.99:26.5032.0 
3000 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:01.3Jonathon Roberts PBU20MReading AC9:01.38:18.40-4.4 
210:04.3Owen Stepney  U20MAbingdon9:50.478:43.63-0.5 
3000 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
117:07.9Caitlin McIntyre  U17WHarrow13:07.9513:07.9553.8 
3000 U20W B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
117:08.1Taine Ranaghan SBU17WHarrow17:08.115:17.7953.9