National Junior Athletic League Brent Division External Results
Carshalton
29 Apr 12
800 1500 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800 U20M
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:21.2Joshua Hodge PBU17MSutton & District2:21.22:21.250.2 
22:21.5Nicholas Magrane  U17MAbingdon2:17.22:08.318.8 
800 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:01.4James Cody  U20MRadley1:58.601:58.0534.8 
22:02.5Jonathan Davies  U20MReading AC1:58.331:48.94-6.3 
32:02.5Tom O'Dowd  U20MHarrow1:55.81:55.6331.8 
42:05.8Alex Penfold  U20MSutton & District/Sutton Runners2:02.392:00.6-1.8 
52:08.8Hugo Cayssials  U20MThames Valley/France1:59.951:57.75-1.7 
800 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:06.4Jonathon Roberts  U20MReading AC2:02.051:53.10-4.4 
22:06.9James Hancock SBU17MSutton & District2:02.651:57.52-3.3 
32:13.4Kai Hammond  U17MHarrow2:04.062:00.133.2 
42:18.0Tom Fabes  U17MAbingdon2:13.62:01.867.4 
800 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:40.2Emma Taylor SBU20WReading AC2:40.22:25.742.6 
22:40.5Ella Shears  U17WSutton & District2:39.462:35.954.0 
32:41.0Louise Lightfoot SBU20WVale of Aylesbury2:41.02:36.054.0 
42:41.4Aisling Draper  U17WHarrow2:26.62:26.651.5 
53:22.8Emily Carstairs  U20WOxford City3:22.72:34.054.0 
800 U20W B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:52.7Rebecca Penfold SBU17WSutton & District2:52.72:43.750.3 
23:02.5Abigail Froud SBU17WReading AC2:56.12:35.254.0 
33:15.8Alix Lereculey  U17WHarrow2:58.92:58.954.0 
 
1500 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:07.5Shaun Wyllie  U20MBracknell AC3:50.043:41.436.0 
24:08.9Patrick Taylor  U17MVale of Aylesbury4:00.833:47.84-3.9 
34:14.0Jonathan Davies  U20MReading AC3:50.393:39.00-6.3 
44:15.9Andrew Holliman  U20MHarrow4:12.74:00.1319.1 
54:29.5Hugo Cayssials  U20MThames Valley/France4:08.903:59.67-1.7 
64:30.7Mitch Lomas  U20MWhite Horse4:22.54:22.545.8 
74:43.5Macauley Geddes SBU17MSutton & District4:43.54:16.4038.8 
1500 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:10.7Matthew Seddon  U17MBracknell AC4:02.123:51.04-3.2 
24:15.8Jonathon Roberts  U20MReading AC3:57.203:47.75-4.4 
34:31.4Sam Marshall  U20MWhite Horse4:27.334:12.92-0.8 
44:36.4Kieran Lindars PBU17MVale of Aylesbury4:27.24:27.20.6 
1500 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:53.2Sky Draper  U17WHarrow4:45.74:44.950.1 
25:10.2Sophie Lloyd  U17WWhite Horse/Cornwall AC5:04.25:00.82.5 
35:21.8Cerys Aicken SBU20WReading AC5:21.85:07.753.9 
45:29.5Hannah Wells PBU20WHillingdon5:09.854:56.315.7 
55:32.0Fern Brereton  U20WBracknell AC4:51.304:48.644.0 
1500 U20W B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:25.3Ellie Kemp PBU20WReading AC5:25.35:25.353.8 
25:58.0Katie Watkins  U17WHarrow5:24.25:24.232.1 
 
3000 U20M A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:45.7Scott Halsted PBU17MBracknell AC8:35.608:14.74-0.8 
29:26.9Dalton McGuigan SBU20MHarrow/Finn Valley9:26.99:06.8720.3 
39:31.5Edward Stockdale PBU20MReading AC9:31.58:52.2-0.7 
49:39.5Christian Von Eitzen SBU17MVale of Aylesbury/Germany9:39.58:28.43-3.7 
510:51.6Ayuub Abdullahi PBU20MThames Valley10:51.610:51.650.8 
3000 U20M B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:48.5Jonathan Collier  U20MHarrow9:38.318:18.202.9 
3000 U20W A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
113:00.8Bethan Taylor SBU20WReading AC13:00.812:26.454.0 
213:11.9Caitlin Deintyre U20WHarrow