National Junior League Brent Division External Results
Hillingdon
1 May 11
800 1500 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:58.4Shaun Wyllie  U17MBracknell AC1:53.371:49.506.5 
22:00.2Jack Williams  U20MReading AC1:54.21:53.2415.0 
32:02.3Joe Saissi  U17MHillingdon1:57.141:51.1616.5 
42:03.9Andrew Holliman  U20MHarrow1:59.91:55.5619.5 
52:05.8Alex Penfold PBU20MSutton & District2:00.61:58.6-2.7 
62:19.9Nikolaj Schubert  U17MKingston & Poly2:16.642:16.6449.0 
72:20.9Abukar Yahye PBU17MThames Valley2:08.82:08.853.7 
800 B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:05.1Scott Halsted PBU17MBracknell AC1:59.51:52.89-0.3 
22:06.2Luke Conway  U20MTeam Kennet1:56.61:54.23-0.7 
32:18.0Robert Lynch PBU17MHarrow2:18.02:18.054.0 
42:23.1Tom Parry SBU20MKingston & Poly2:23.12:12.8846.4 
52:31.3Ryhs Clark U17MHill    
800 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:18.3Molly Renfer  U20WKingston & Poly2:09.122:08.331.1 
22:25.5Rebecca Turton  U17WBracknell AC2:18.92:14.795.6 
32:26.1Jessica Gibbon  U17WReading AC2:21.62:21.6-2.1 
42:28.9Rebecca Miles  U17WHillingdon2:21.622:21.0254.0 
52:30.7Emer Kerr  U20WSutton & District2:29.22:24.7213.1 
62:38.0AN Other         
72:59.2Katie Partington SBU17WVale of Aylesbury2:59.22:32.554.0 
800 B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:28.7Philippa Bowden  U17WBracknell AC2:26.12:16.650.1 
22:35.8Carys Tetlaw  U17WHillingdon2:31.822:27.8147.6 
32:43.0Emma Taylor  U17WReading AC2:37.02:25.743.1 
 
1500 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:13.0Matthew Seddon  U17MBracknell AC4:03.913:51.04-3.8 
24:13.7Rhys Spence SBU20MHillingdon4:13.74:05.0051.4 
34:25.2Abraham Brown PBU20MHarrow4:16.84:16.821.8 
44:37.3James Davis PBU17MVale of Aylesbury4:19.24:17.342.3 
55:03.3Nikolaj Schubert  U17MKingston & Poly4:58.74:58.749.0 
1500 B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:33.1James Mitchell PBU20MBracknell AC4:17.804:17.8047.9 
24:34.6Tom O'Dowd PBU20MHarrow4:18.54:18.532.3 
34:41.7George Langston PBU17MVale of Aylesbury4:29.384:29.3851.5 
44:45.9Micheal Dipmere U17MHill    
1500 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:01.6Fern Brereton  U17WBracknell AC4:48.64:48.644.5 
25:31.4Hannah Wells SBU20WHillingdon5:31.44:56.315.7 
35:40.8AN Other         
1500 B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:05.2Rebecca Berger-North  U17WBracknell AC5:00.084:47.824.3 
25:46.4Ellen Rose-Senior  U17WHarrow5:31.45:07.2311.9 
 
3000 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:19.1Rhys Spence SBU20MHillingdon9:19.18:47.0351.4 
210:25.2Edward Stockdale  U20MReading AC9:53.08:52.2-0.5 
311:37.3James Francis PBU17MHarrow11:37.311:37.354.0 
3000 B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
111:17.7James Laing  U20MHillingdon8:54.578:50.22-1.3 
212:01.6Harry Trower  U17MHarrow10:51.010:51.054.0 
3000 A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:43.9Sky Draper  U17WHarrow10:09.479:42.0250.6 
211:40.9Chloe Oldfield PBU20WVale of Aylesbury11:40.910:26.4422.4 
311:44.2Olivia Shepherd  U17WBracknell AC11:43.811:43.854.0 
411:49.2Gaby Miles SBU20WKingston & Poly11:49.211:19.919.6 
512:17.0Naomi Mitchell SBU20WReading AC12:17.09:26.15-0.8