BMC PB Classic External Results
Street
2 May 11
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:55.43   Charles Da‚ÄôVall Grice  U20MBrighton Phoenix1:48.831:45.53-6.5 
21:56.55   Elliot Slade SBU17MCardiff1:51.821:47.70-5.6 
31:57.07   Mitch White  U20MBracknell AC1:50.161:50.1632.2 
41:57.21   Ben Coldray  U23MStroud/Gloucester1:53.31:49.186.0 
51:57.28   Shaun Wyllie SBU17MBracknell AC1:53.371:49.50-1.2 
62:00.18   Chris Prothero  U23MCardiff/Glamorgan Uni1:56.421:55.552.0 
72:01.66   Matthew Antoniazzi  U17MCwmbran1:58.71:58.736.0 
800m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.80   Will Durkin  U17MBrighton Phoenix1:55.161:55.1617.1 
22:01.23   Andrew Worden  U17MCornwall AC1:55.431:52.4310.5 
32:01.51   Jack Williams  U20MReading AC1:54.21:53.245.6 
42:02.25   Kane Lee  U17MYate/Westbury1:59.181:55.049.6 
52:02.39   Stuart Ferguson  U20MRadley1:56.551:52.761.6 
62:02.54   Sam Bedford  U17MWells City/Millfield Sch1:55.961:51.88.3 
72:02.82   Jack Hutchens  U20MNorth Devon1:59.691:54.310.5 
82:03.58   Rhys Clelland  U17MLagan Valley1:57.231:57.2332.7 
92:07.00   Samuel Harry  U20MCornwall AC/Newquay & Par1:59.031:56.51-0.5 
800m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.01   Sam Bennett PBU20MLewes1:56.141:55.3517.9 
22:01.51   Oscar Tully PBU20MNorth Devon2:00.892:00.8934.8 
32:02.75   Adam Speake PBU20MBristol & West2:02.751:56.482.2 
42:03.83   Simon Davies SBU20MYeovil2:03.832:02.6036.0 
52:04.77   Adam Davies  SENMGloucester2:04.271:53.0424.9 
62:04.89   Nick Bennett  U20MNorth Devon2:02.01:58.371.1 
72:06.18   Luke Clements  U20MSwansea2:03.042:02.535.0 
82:06.57   Simon Campbell  U20MSouthampton2:03.22:03.236.0 
92:08.26   Rhys Granville  U17MCarmarthen/West Wales1:58.291:54.724.1 
102:08.27   Toby Starling  U17MAldershot, Farnham & District2:02.241:56.8512.9 
112:18.15   Sam Bedwell  U20MBristol & West2:01.202:00.234.1 
800m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:04.84   Rocky Harrison PBU20MYeovil1:58.71:54.2619.2 
22:06.00   Alex Simon  U20MBridgend2:05.922:04.5736.0 
32:06.33   Tom Hole PBU20MYeovil2:02.372:00.6026.4 
42:06.51   Alex Jones  U17MTeam Bath2:00.41:58.03-2.4 
52:06.62   Alex Sampson  U20MPoole AC/Team Dorset2:05.32:04.8433.6 
62:07.25   Kieran Rowe PBU17MNewquay & Par2:05.22:02.4018.5 
72:08.42   Fred Whitaker  U20MSomerset Schs2:04.682:04.6836.0 
82:10.52   Declan Toth  U17MBournemouth2:07.31:58.3518.7 
92:12.73   Lewis Jones  U15MBridgend2:02.242:02.0034.5 
800m E (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.78   Zachary Stephenson PBU20MWells City/Millfield Sch2:08.782:08.7836.0 
22:09.51   Sam Heslop-George  U17MCornwall AC2:05.61:58.7319.7 
32:10.06   Joe Walton PBU17MTaunton2:07.652:03.50-0.9 
42:12.46   Steve Beardwell  U17MYate2:06.91:57.94.9 
52:14.43   Danny Stuart PBU17MStroud2:07.12:03.920.4 
62:15.21   Jack Benedickter  U17MBedford & County/Ampthill & Flitwick2:10.022:05.2111.6 
72:16.75   Finley Davies  U17MSwansea2:12.672:12.6736.0 
800m F (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:12.72   Jamie Coles  U17MTaunton2:08.361:59.2523.1 
22:13.40   Alexander Allen PBU15MSouthampton/Millfield Sch2:10.162:06.0223.8 
32:14.96   Tyler Pritchard PBU15MCwmbran2:05.632:02.0431.7 
42:15.43   Max Patch  U17MTaunton2:15.22:00.4029.2 
52:16.68   Ned Oliver PBU15MNorth Devon2:14.42:05.329.1 
62:17.18   Charlie Ablett PBU17MSomerset Schs2:07.332:07.3336.0 
72:23.77   Ian Snow SBV60MTorrington/South West Vets/North Devon2:23.102:22.813.5 
82:24.83   Henry Willis PBU17MTaunton/King's College Taunton2:20.112:00.8624.5 
92:29.46   William Rozier  U20MExeter2:23.972:14.8036.0 
102:29.51   John Howorth  U13MTeam Bath2:20.901:53.66-3.3 
112:30.30   Conrad Hall  U15MNorth Devon2:17.242:15.1036.0 
122:38.56   Henry Dufosee PBU15MKing's College Taunton2:25.412:25.4135.6 
132:49.67   Ralph Lawson SBU17MTavistock/King's College Taunton2:49.672:28.0336.0 
800m G (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:30.21   Gareth Pike PBU15MNorth Devon2:18.192:09.0617.0 
22:32.00   Jack Cater SENMMillfield School    
32:32.01   James Bridge  U13MWells City/Yeovil2:19.761:56.6814.7 
42:32.42   Dan Wilde  U13MTaunton2:23.241:52.19-4.0 
52:32.92   Hugh Ireland SBU13MDorchester2:32.922:29.836.0 
62:34.59   Finlay Marsh PBU13MMendip2:29.092:29.0935.6 
72:38.04   Jaymee Domoney  U13MCity of Salisbury2:30.51:54.65-3.0 
800m H (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:29.63   Daniel Solway PBU15MMendip2:23.92:12.6633.3 
22:34.82   Hugh Sadler PBU13MBristol & West/Avon Schs2:29.32:04.18-3.0 
32:38.82   Anton Mills PBU13MBristol & West2:29.031:58.573.0 
42:40.89   Alfie Oliver  U13MNorth Devon2:31.092:31.0936.0 
52:45.08   George Green PBU13MBristol & West2:44.72:44.736.0 
62:51.66   Luke Baker  U11MWells City/Yeovil2:46.622:19.739.5 
800m A (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:09.39   Georgia Peel  U20WAldershot, Farnham & District2:05.212:05.2112.5 
22:15.57   Jade Williams  U20WAmman Valley2:11.002:04.39-0.5 
32:15.68   Rosie Chamberlain  U17WExeter2:11.092:04.19-0.3 
42:16.05   Lily Owsley  U17WBristol & West2:12.192:09.9528.0 
52:16.34   Loren Bleaken SBU17WTeam Bath2:06.632:04.5928.7 
62:19.13   Rebecca Weston  U20WInvicta East Kent2:14.772:12.4329.3 
72:20.10   Melissa Courtney  U20WShaftesbury Barnet/Poole AC2:11.262:04.03-2.4 
82:20.59   Adelle Tracey  U20WGuildford & Godalming/Herne Hill2:05.561:59.86-2.1 
800m B (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.05   Molly Long  U15WCornwall Schs2:10.312:03.3216.7 
22:19.66   Katherine Turner  U20WTeam Bath2:12.402:12.3010.0 
32:20.58   Georgie Hartigan SBU17WCoventry2:14.32:05.87-0.3 
42:20.88   Miranda Sadler  U17WBristol & West2:13.112:12.484.0 
52:21.11   Lucy Campbell SBU17WNorth Devon2:16.462:16.4634.8 
62:21.16   Amy Cooper  U15WMarlborough & District Junior/Millfield Sch2:17.02:13.8636.0 
72:21.71   Abigail Ashbee-Simmonds  U20WCrawley2:17.552:17.5530.9 
82:22.75   Molly-Kate Sharples  U15WAldershot, Farnham & District2:19.702:18.936.0 
92:25.87   Rosa Yates  U15WBridgend2:19.332:19.3332.9 
102:26.21   Imogen Briscoe SBU17WStroud2:26.212:15.236.0 
800m C (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.14   Carie Robertson  U17WErme Valley/Armada2:22.72:20.835.9 
22:26.70   Jess Strang SBU15WCity of Plymouth/Armada2:26.702:17.0624.6 
32:26.74   Alex Barbour  U13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:23.032:17.252.9 
42:27.40   Laura Seaman  U17WSouthampton2:23.452:22.8718.0 
52:29.03   Paige Clark SBU15WCrawley2:26.62:25.132.7 
62:29.89   Steise Hodgson SBU17WNorth Devon2:29.892:21.3536.0 
72:30.21   Beth Hawling  U20WCheltenham2:23.22:21.11.2 
82:30.45   Kelly Leat  U17WYate/Westbury2:29.32:22.835.4 
92:30.61   Phoebe Rochford  U15WWinchester2:21.02:21.035.8 
102:37.51   Jessica Bennett  U17WNorth Devon/West Buckland2:28.642:22.536.0 
800m D (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.81   Malika Rezougui PBU17WCwmbran2:16.082:16.0823.7 
22:26.25   Megan Osborne  U17WBridgend2:24.932:24.9336.0 
32:27.03   Isla Ness  U20WTaunton2:25.432:20.1536.0 
42:28.67   Elana Dimmer  U20WForest of Dean2:25.432:21.08.6 
52:33.94   Lucy Tarrant  U17WBridgend2:28.032:26.636.0 
62:35.04   Danielle Scott  U17WCity of Salisbury2:30.902:22.631.9 
72:40.42   Amy Cavender  U15WWells City/Somerset Schs2:27.872:27.8736.0 
82:54.74   Penny Guess  U17WSomerset Schs/King's College Taunton2:45.722:28.5225.6 
800m E (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:32.27   Katie Grinyer  U15WNorth Somerset2:17.742:17.4826.6 
22:34.35   Lottie Jose  U17WCornwall AC2:24.72:24.736.0 
32:34.92   Danielle Burry  U17WPoole AC2:26.02:25.429.2 
42:36.92   Billie Williams  U20WBristol & West2:34.62:33.836.0 
52:39.17   Lily England PBU13WNewquay & Par2:30.022:20.9216.0 
62:39.99   Holly Bankes  U13WStroud2:30.312:12.212.1 
72:40.58   Danielle Sharpe  U15WStroud2:26.72:26.732.9 
82:41.45   Anna Lever  U15WCity of Salisbury2:28.42:28.436.0 
92:41.61   Eleanor Mills  U15WCity of Portsmouth2:31.82:31.836.0 
102:41.97   Emma Taylor PBU15WYate/Westbury2:37.12:24.220.9 
112:42.52   Amy D'Arcy  U13WYeovil/Wells City2:34.82:21.407.4 
122:43.06   Nia Ward  U15WBridgend2:36.992:32.836.0 
800m F (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:35.29   Sophie Nash PBU15WYate/Westbury2:26.22:20.1525.4 
22:36.18   Jodie Kelly PBU17WBristol & West2:36.182:36.1836.0 
32:36.45   Abbie Johnston PBU17WYate/Westbury2:36.452:36.4536.0 
42:38.85   Bethan Evans  U13WPontyclun RR2:31.562:18.813.4 
52:39.19   Sara-Jane Vanstone SBU15WNorth Devon/Torrington2:39.192:31.8536.0 
62:40.75   Courtley Lock  U13WBridgend2:39.22:35.736.0 
72:40.88   Amelia Evans  U20WKing's College Taunton2:39.912:39.9136.0 
82:41.24   Alex Phillips  U15WPoole Runners2:35.02:23.4622.7 
92:41.68   Tamsin Gummow PBU17WCornwall AC2:41.682:41.6836.0 
102:43.62   Ventia Manuel PBU17WSussex Schs2:43.622:43.6236.0 
112:45.10   Eleanor Potter  U15WSomerset Schs2:29.262:29.2636.0 
122:47.89   Katy Rushmer  U17WCroydon/Millfield Sch2:28.792:28.636.0 
800m G (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:38.68   Emily Ruffell-Hazell  U17WTaunton2:33.492:31.036.0 
22:39.23   Camille Stanley  U15WTeam Bath2:38.52:29.1934.5 
32:39.32   Emma Martin  U13WPoole AC2:30.462:17.563.6 
42:40.16   Natalia Ferreira PBU15WNorth Devon2:34.62:34.636.0 
52:42.24   Kate Milsom  U15WTeam Bath2:38.72:38.735.5 
62:48.02   Fenella Ford PBU13WYate/Westbury2:35.12:35.136.0 
72:49.29   Imogen Keeling  U13WTaunton2:46.02:34.2333.1 
82:50.05   Jessie Flanagan  U15WNorth Devon2:42.762:39.9035.3 
92:54.41   Joe-Dianna Grabham  U15WBridgend2:45.682:45.6836.0 
800m H (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:45.64   Amy Barlow  U13WMendip2:42.432:31.4932.1 
22:45.65   Zoe Zembrzuski  U15WMillfield Sch2:40.282:40.2834.3 
32:47.74   Lydia Guest PBU15WWells City/Mendip2:45.52:40.5935.4 
42:49.35   Georgie Hough U15WMillfield Sch    
52:50.95   Polly Rochford  U13WWinchester2:46.42:32.7620.4 
62:52.50   Amelia Davis  U13WPoole AC2:40.52:25.124.6 
73:13.77   Cailin Tootell PBU15WStroud3:13.772:52.0324.8 
83:19.53   Hannah Westhenry  U13WWeymouth3:03.62:46.921.7 
 
1500m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:58.93   Harvey Dixon  U20MAldershot, Farnham & District3:46.673:43.84-4.9 
23:59.29   Sam Petty  U23MNorth Devon/Birmingham Uni/Exeter3:56.383:49.37-3.4 
34:00.21   Conor Robinson SBU20MCornwall AC4:00.213:55.122.7 
44:02.72   Zak Seddon  U20MBracknell AC3:46.613:42.02-3.9 
54:03.18   Andrew Provost  U20MAldershot, Farnham & District3:52.93:52.929.5 
64:03.36   Joshua Grace  U20MAldershot, Farnham & District3:57.503:49.84-4.6 
74:04.60   Blair Brown  U20MTaunton3:57.593:57.5925.6 
84:05.55   Liam White  U20MHercules Wimbledon3:51.393:51.3915.8 
94:05.90   Max Thomas  U20MHastings AC3:55.203:49.045.6 
104:06.05   Benedict Westhenry  U17MWeymouth/Poole AC3:59.093:52.392.8 
114:06.29   James McCarthy  U20MBrighton & Hove/Crawley4:04.13:56.8111.9 
1500m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:08.17   Adam Hulin PBU17MAldershot, Farnham & District4:03.713:55.0427.6 
24:08.77   Callum Jones PBU17MCornwall AC4:04.013:51.29-4.1 
34:09.35   Alex Edwards  U20MCwmbran4:07.584:07.5836.0 
44:09.93   Daniel Studley PBU20MYate/Westbury3:54.293:43.64-5.2 
54:10.35   Matthew Richards PBU20MPembrokeshire4:10.354:03.07-1.1 
64:10.72   Tom Bennett SBU20MAndover4:01.644:01.6433.3 
74:11.93   Matthew Seddon SBU17MBracknell AC4:03.913:53.37-2.3 
84:13.09   Dudley Mason PBU17MSouthampton4:12.384:02.7819.8 
94:13.29   Aaron Phelps  U20MStroud4:00.43:49.03-3.5 
104:21.88   Max Pickard  U20MBrighton Phoenix3:58.243:45.74-4.0 
1500m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:06.92   William Paulson PBU17MStroud3:55.403:39.51-5.4 
24:17.15   Tom Rawet PBU17MCornwall AC4:11.44:11.435.0 
34:18.11   Sean White  U20MSwansea4:14.044:14.0436.0 
44:21.66   Christopher Perham  U17MPoole AC4:17.74:13.09-0.8 
54:22.27   Tom Magee  U17MLagan Valley4:08.804:08.8015.6 
64:22.46   Josh Nevin SBU17MBournemouth4:22.464:08.728.5 
74:23.49   Samuel Longville  U17MBridgend4:19.304:05.1317.0 
84:25.95   Matthew Thomas PBU20MSwansea4:25.954:25.9534.3 
94:25.97   Jonathan Tobin  U17MSwansea4:06.893:45.04-4.3 
104:28.37   Ben Jones SBU17MCwmbran4:23.54:23.533.3 
114:29.68   George Butler  U15MSouthampton4:26.794:11.3724.5 
124:30.34   Paul Tobin PBU20MSwansea4:19.793:53.67-2.6 
134:34.03   Rory Bevis  U17MCity of Portsmouth4:28.24:17.812.1 
144:34.43   Matthew Dickinson  U17MWells City/Yeovil4:25.84:04.29-1.4 
154:37.79   Matthew Arnold  U17MAldershot, Farnham & District4:21.03:52.34-4.1 
1500m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.14   Matthew Doyle  U17MStroud4:15.114:09.221.9 
24:30.55   Tony Hogan PBU17MTeam Bath/Wiltshire Schs4:30.04:30.022.8 
34:31.80   Ben Millar PBU17MMendip4:25.14:24.729.3 
44:38.58   Conall Kirk  U17MLagan Valley/Harrow4:10.293:56.33-5.3 
54:38.70   William Thompson PBU17MCrawley4:29.44:15.6034.0 
64:39.65   Ben Hawkins SBU17MTaunton4:35.604:05.25-2.2 
74:39.80   Charlie Martin PBU15MWells City/Yeovil/Millfield Sch4:28.34:28.326.7 
84:39.90   George Hurford SBU20MBristol & West4:39.904:35.2536.0 
94:40.88   Thomas Parnell  U17MStroud4:37.14:34.636.0 
104:43.23   Ryan Walbridge  U15MWimborne4:27.34:17.97.0 
114:44.76   Sam Sommerville  U15MYeovil/Wells City4:31.703:56.18-1.7 
124:45.30   James Skelton  U15MYate/Westbury4:36.54:35.936.0 
134:45.61   Christian Lovatt PBU15MCarmarthen4:39.13:58.81-1.7 
144:45.76   Oliver Fox  U15MWells City/Yeovil/King's College Taunton4:42.403:55.39-4.6 
154:53.27   Rhys Kirkpatrick  U15MDorchester4:37.04:37.036.0 
1500m E (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:50.77   Ethan Bevis  U15MCity of Portsmouth4:48.54:33.5627.3 
24:56.57   Harry Lane SBU17MYeovil/Wells City4:56.573:51.33-3.0 
35:00.77   Adam Wilson T20/F20  U15MYate/Westbury4:53.74:08.42-1.2 
45:02.72   Jacob David  U17MCardiff4:58.884:58.8830.2 
55:03.31   Luke Prior  U15MWells City/Yeovil4:56.933:56.37-3.8 
65:04.01   Tom Parkinson SBU15MMillfield Sch5:04.014:33.134.3 
75:04.23   Youcef Kouidri PBU17MMendip5:04.235:04.2336.0 
85:04.43   Robert Howorth  U13MTeam Bath4:59.84:01.31-3.8 
95:07.23   Kenken Ooshima U17MMillfield Sch    
105:13.75   Ben Baldwin PBU17MWells City5:13.755:13.7530.4 
115:13.89   Charlie Fraser  U15MMendip5:03.34:44.2536.0 
125:14.51   Tom Baldwin PBU17MWells City5:14.515:14.5135.8 
135:20.81   William Yeun SENMMillfield Sch    
145:25.07   Ben Stephenson  U15MBristol & West5:13.15:13.136.0 
155:31.99   Samuel McCready PBU13MAldershot, Farnham & District5:25.405:10.3936.0 
165:59.64   Michael Biss SBU13MWells City5:59.644:15.40.1 
1500m A (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:38.97   Emelia Gorecka  U20WAldershot, Farnham & District4:20.294:14.22-1.0 
24:43.12   Emma Gilmore PBU20WCity of Portsmouth4:43.124:37.8714.2 
34:43.19   Olivia Sadler  U20WBristol & West4:28.914:18.364.1 
44:43.26   Grace Baker PBU17WAldershot, Farnham & District/Hastings AC4:33.334:29.419.2 
54:44.60   Jennifer Beckingham SBU20WSouthampton4:44.604:18.3213.0 
64:50.77   Susan Shiel-Rankin  U17WAldershot, Farnham & District4:39.614:35.668.9 
74:51.10   Laura Farrar  U20WSt. Albans AC/Windsor Slough Eton & Hounslow/Oaklands Col/NW4:34.974:34.9712.3 
1500m B (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:45.90   Grace Cook PBU15WBodyworks/Eastbourne4:36.334:36.3335.4 
24:50.71   Amber Watson  U20WStroud4:40.64:32.147.3 
34:51.00   Mari Smith  U15WLeicester4:37.444:19.63-1.6 
44:51.77   Grace Howie  U17WPoole AC/Team Dorset4:42.124:40.3136.0 
54:52.22   Imogen Wolsey PBU20WTeam Bath/Wiltshire Schs4:42.244:38.799.3 
64:53.50   Heather Fell SBSENWTavistock4:53.504:49.16.8 
74:53.86   Rebecca Howard  U17WAldershot, Farnham & District4:40.584:40.588.1 
84:54.93   Siannah Rayment  U15WBracknell AC4:43.14:43.128.0 
94:55.92   Harriet Preedy  U17WAldershot, Farnham & District4:51.874:45.6635.9 
104:57.10   Charlotte Cayton-Smith SBU15WNewquay & Par4:48.234:33.344.4 
114:57.86   Lillie Bellamy  U17WSwindon4:47.914:37.221.5 
125:00.35   Naomi Speake SBU20WBristol & West5:00.354:44.436.0 
135:04.80   Emily Smith SBU17WYeovil/Wells City5:04.804:34.392.9 
145:10.38   April Hogg  U20WEnfield & Haringey/Newquay & Par4:51.184:43.228.5 
155:16.33   Olivia Gwynn  U15WSwansea4:49.904:29.883.4 
165:19.26   Clara Evans  U20WHereford5:01.424:51.01.3 
1500m C (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:45.36   Rhianwedd Price PBU20WBrecon4:42.174:09.56-0.9 
24:53.22   Katherine Shiel-Rankin PBU15WAldershot, Farnham & District4:39.244:35.36.5 
34:54.14   Elisabeth Hood PBU15WPoole AC4:39.844:33.4816.5 
44:58.35   Emily Brown SBSENWCardiff/Cardiff Met Uni4:58.354:44.45.6 
54:59.78   Isobel Glaisher  U15WYeovil/Dorset Schs/Wells City4:49.274:35.5321.0 
65:01.79   Bethany Gibson  U17WAldershot, Farnham & District4:47.494:42.3522.5 
75:02.34   Victoria Kenny PBU17WBristol & West4:59.604:48.830.9 
85:05.07   Caitlin Stewart  U15WSouthampton4:57.704:55.4429.1 
95:07.68   Ffion Lewis  U20WBridgend4:52.144:52.1414.7 
105:08.80   Sophie Mansfield  U15WCrawley4:57.04:37.156.5 
115:15.84   Helen Smith U20WMillfield Sch    
125:16.30   Floren Scrafton  U20WYate/Westbury5:03.804:27.012.5 
135:19.92   Africa Mason SBU20WPoole AC5:19.925:01.4932.3 
145:29.27   Leigh Chapman  U15WAldershot, Farnham & District5:21.64:53.1936.0 
Page: 1 2