North Wales Regional Championships External Results
Wrexham
8 May 10
800 1500 3000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:23.8Mike Robbins SBV45MWrexham/Welsh Masters2:23.82:20.485.5 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:42.2Michael McNee  U13MWrexham2:34.22:34.254.0 
23:27.4William Abbott PBU13MDeeside AAC3:27.43:27.454.0 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:24.0Matthew Blackwell SBU15MDeeside AAC2:24.02:00.9626.5 
22:26.9Jacob Griffith PBU15MColwyn Bay2:22.12:21.034.0 
32:34.4Grant Leach SBU15MDeeside AAC2:27.862:12.9647.1 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:01.0James Roberts PBU17MWrexham1:58.901:53.1726.0 
22:01.9Aaron Roberts PBU17MColwyn Bay2:01.92:01.954.0 
32:12.1David Blower  U17MWrexham2:07.032:06.245.3 
42:19.9George Backshall  U17MColwyn Bay2:12.02:12.052.8 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:00.3Jonathon Cooper PBU20MWrexham2:00.32:00.354.0 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:43.9Fern Davies PBU13WColwyn Bay2:40.32:27.9649.3 
22:44.8Sarah Williams SBU13WMaldwyn2:36.52:32.6046.6 
32:48.7Abigail Bowers PBU13WOswestry2:48.42:33.1151.4 
42:51.2Josie Pugh PBU13WMaldwyn2:51.22:51.254.0 
52:53.2Grace Lovatt PBU13WColwyn Bay2:48.22:42.245.1 
63:02.6Siriol Jones SBU13WColwyn Bay3:02.62:27.1940.3 
73:03.7Ella Bennett PBU13WColwyn Bay3:03.73:03.754.0 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
22:39.1Emily Rowlands PBU15WWrexham2:31.362:29.935.6 
32:57.5Philippa Wright  U15WDeeside AAC2:53.32:43.254.0 
800
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:23.3Sarah Livett SBU17WMenai2:23.22:18.467.4 
12:27.2Abigail Backshall SBU15WColwyn Bay2:19.302:12.7329.9 
22:35.9Sian Messum SBU17WDeeside AAC2:30.62:29.151.5 
32:38.0Laura Blackwell PBU17WDeeside AAC2:38.02:38.054.0 
42:49.1Shannon Chilton  U17WDeeside AAC2:41.02:41.054.0 
52:57.6Amanda Mountford  U17WDeeside AAC2:52.42:52.412.7 
 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:17.4Michael Roberts PBU13MColwyn Bay5:08.624:34.0941.1 
25:52.6Bertie Brock PBU13MMaldwyn5:52.65:12.953.0 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:36.2Ryan Foulkes  U15MWrexham4:22.654:22.6544.6 
24:48.1Andrew Williams PBU15MDeeside AAC4:35.44:22.6146.5 
34:59.5Iolo Hughes  U15MMenai4:46.43:45.92-3.3 
45:04.7leon bennett PBU15MColwyn Bay5:04.75:04.754.0 
65:13.1Jacob Jones PBU15MWrexham5:13.15:13.153.8 
55:24.3Seorse Bailey  U15MColwyn Bay4:45.64:41.254.0 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:21.9James Roberts PBU17MWrexham4:21.93:56.9126.0 
24:27.2William Sheridan PBU17MDeeside AAC4:20.714:12.2027.2 
34:40.9Nathan Jones PBU17MColwyn Bay4:32.753:55.565.7 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:10.8David Mountford SBU20MDeeside AAC/North Wales/Buckley RC4:10.83:55.298.1 
26:01.6Jamie Dumayne SBU20MMaldwyn6:01.65:14.931.2 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:20.9Lily Davis SBU13WDeeside AAC5:20.94:53.0327.5 
25:57.5Jessica Morris SBU13WMaldwyn/Wells City5:57.55:30.1543.5 
1500
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:44.1Megan Roberts PBU15WWrexham5:40.65:40.654.0 
25:57.5Jessica Arnull PBU15WWrexham5:39.65:08.954.0 
 
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:12.1Joshua Dixon PBU23MAbergele8:52.158:52.155.8 
110:12.8Mike Robbins  V45MWrexham/Welsh Masters9:56.439:12.75.5 
210:59.3Konrad Roberts PBV40MNorth Wales RR/Colwyn Bay10:58.510:10.616.1 
211:37.0Richard Turner SENMWrex    
313:28.3Neil Wilkinson SENMZAF    
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:58.2Nathan Jones PBU17MColwyn Bay9:46.68:17.775.7 
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:58.7David Mountford PBU20MDeeside AAC/North Wales/Buckley RC8:50.78:19.288.1 
29:41.6Andrew Bromley SBU23MDeeside AAC9:41.69:23.891.8 
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
112:28.4Yvonne Hill PBV45WOswestry12:28.412:28.414.1 
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
113:12.3Carys Edwards PBU17WDeeside AAC13:12.313:12.354.0 
3000
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:51.1Abbie Oliver PBU20WDeeside AAC10:51.110:23.7732.2