BMC PB Classic External Results
Street
3 May 10
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:49.73   Gareth Warburton SBSENMCardiff/Cardiff Met Uni1:46.471:44.984.4 
21:51.49   Sam Petty PBU20MNorth Devon1:50.321:49.06-4.3 
31:52.01   Mark Patterson SBU20MNorth Down/Ireland1:49.201:49.2014.6 
41:53.79   Sam Yates PBU20MNewham & Essex Beagles1:52.081:51.4514.2 
51:54.15   Ben Coldray PBU20MStroud/Gloucester1:54.151:49.187.1 
61:54.33   Tom Graves PBU20MBirchfield H1:54.021:51.5030.7 
71:54.51   Harry Fisher PBU20MSouthampton1:54.061:48.11-3.0 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:57.43   Connor Vine PBU20MWindsor Slough Eton & Hounslow1:56.91:55.9920.8 
21:57.61   Andrew Provost PBU17MAldershot, Farnham & District1:53.841:52.4028.5 
31:58.74   Jonathan Hopkins  U20MBridgend1:57.991:57.99-4.5 
41:58.82   Lee Salter SBSENMExeter1:58.821:56.23.2 
51:59.50   Jack Hutchens PBU20MNorth Devon1:59.501:54.311.1 
61:59.88   Alex Jones SBU20MEnfield & Haringey/Oaklands Col1:58.31:53.7410.1 
72:00.14   Conor Mugan SBU20MBournemouth2:00.051:59.935.6 
82:00.77   Lee Sharkey SBU20MLagan Valley2:00.771:59.5436.0 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.00   Sam Bedford PBU17MWells City/Millfield Sch1:57.71:51.87.3 
21:58.56   Josh Bagnall PBU20MBristol & West/Mendip1:57.71:57.734.4 
31:58.99   Matthew Antoniazzi PBU17MCwmbran1:58.991:58.736.0 
41:59.59   Samuel Harry PBU20MCornwall AC1:58.171:56.511.4 
52:00.07   William Paulson PBU17MStroud1:57.141:50.38-5.4 
62:01.63   Philip Almond SBU23MExeter2:01.631:54.4736.0 
72:02.60   Simon Davies PBU20MYeovil2:02.602:02.6036.0 
82:02.96   Aaron Orman  U20MCity of Portsmouth2:02.712:02.036.0 
92:03.82   Bradley Awuah-Peasah PBU20MSouthampton2:03.822:03.8236.0 
102:06.85   Dean Scott SBU20MEnfield & Haringey/Newquay & Par2:06.852:05.7822.8 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:04.01   Sam Bedwell PBU17MBristol & West2:00.22:00.233.7 
22:04.52   Luke Clements PBU17MSwansea2:02.52:02.534.1 
32:05.04   Andrew Reed PBU20MErme Valley2:02.42:02.44.4 
42:05.51   Kane Lee  U17MYate/Westbury2:03.61:55.048.6 
52:05.62   Alex Sampson PBU20MPoole AC/Team Dorset2:05.622:04.8432.8 
62:06.06   Patrick Tarry  U20MStroud2:01.01:56.1030.5 
72:16.70   Jivendra Singh  U15MSt. Mary's Richmond2:02.961:56.0820.4 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:07.46   Chris Hine PBU17MTeam Bath/Race Hub2:06.02:06.06.8 
22:07.71   Tom Drysdale  U20MKing's College Taunton2:03.732:03.7336.0 
32:08.21   Alex Simon PBU17MBridgend2:04.572:04.5735.8 
42:08.59   Stefan Ashman PBU17MLeicester2:02.352:02.3536.0 
52:09.32   Rocky Harrison  U17M 2:05.11:54.2618.1 
62:09.42   Oliver Friend PBU17MNorth Devon2:04.82:04.836.0 
72:10.10   Theo Stopard PBU20MErme Valley2:07.82:07.816.3 
82:10.35   Matthew Cole PBU15MYeovil/Wells City2:02.731:57.3-2.7 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.60   Matthew Brown PBU17MAldershot, Farnham & District2:04.062:03.0336.0 
22:09.11   Zac Marsh PBU17MBristol & West2:09.112:09.1136.0 
32:09.64   Fred Whitaker  U17MSomerset Schs2:06.232:04.6836.0 
42:10.07   Tom Hole  U17MYeovil2:06.52:00.6025.3 
52:10.94   Rhys Granville PBU15MCarmarthen2:02.781:54.723.0 
62:11.34   Robbie Overney PBU20MNorth Devon2:08.12:07.6533.8 
72:11.81   Matthew Thomas PBU20MSwansea2:11.812:11.8133.4 
82:12.30   Paul Tobin PBU17MSwansea2:12.301:54.06-2.5 
92:12.83   Declan Toth PBU15MBournemouth2:07.11:58.3517.7 
102:18.43   Tim Partridge PBU20MMillfield Sch2:18.432:18.4336.0 
112:19.81   William Rozier SBU17MExeter2:16.32:14.8036.0 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.30   Kyle Chapman PBU17MNewquay & Par2:13.302:06.11.9 
22:14.18   Kieron White PBU15MSwansea2:09.051:54.34-0.8 
32:16.19   Daniel Bagnall PBU17MBristol & West2:10.32:10.332.7 
42:18.75   Jonathan Tobin PBU15MSwansea2:15.561:53.23-4.7 
52:19.38   Michael Peek PBU17MKing's College Taunton2:19.382:11.7734.0 
62:19.79   Alexander Allen SBU15MSouthampton/Millfield Sch2:15.752:06.0222.7 
72:21.73   George Watkins  U15MYeovil2:21.42:21.436.0 
82:23.91   Xan Wesolowski PBU15MNorth Devon2:18.72:02.8827.1 
Mens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:14.15   Ben Bennett  U20MNorth Devon2:08.82:08.817.0 
22:23.42   Luke Reynolds PBU15MTaunton2:18.012:15.2030.5 
32:24.29   Sam Elliott PBU13MLeicester2:19.412:10.429.7 
42:25.85   Ashley Hopkins PBU15MSwansea2:20.922:09.6035.1 
52:26.63   Cameron Wassell PBU15MStroud/Wiltshire Schs2:26.632:04.027.1 
62:32.60   Felix Freeston SBU15MTeam Bath/Wiltshire Schs2:32.602:27.536.0 
72:37.02   Hugh Ireland  U13MDorchester2:29.82:29.836.0 
Mens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.92   Steve Beardwell PBU15MYate2:10.81:57.93.8 
22:21.34   Lewis Nightingale PBU15MBristol & West2:21.342:15.536.0 
32:22.42   Sam Sommerville PBU13MYeovil/Wells City2:17.51:54.9-1.7 
42:29.70   Henry Willis SBU15MTaunton/King's College Taunton2:29.702:00.8623.5 
52:37.50   Mark Bailey  U13MMendip2:28.722:16.4336.0 
Mens 800m J
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:33.88   Matthew Robinson PBU15MCornwall AC2:26.42:18.118.7 
22:34.72   John Howorth PBU11MTeam Bath2:32.01:53.66-3.5 
32:38.33   Robert Howorth PBU11MTeam Bath2:31.91:54.49-2.8 
42:40.17   Ben Stevenson SBU13MSomerset Schs2:40.172:35.9736.0 
52:41.88   Brandon Davies  U13MSwansea2:40.12:28.1035.5 
62:49.00   Thomas Fisher SBU11MCornwall AC2:49.002:26.0330.4 
73:03.53   Anton Mills SBU11MBristol & West3:03.531:58.572.4 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:07.05   Georgia Peel SBU17WAldershot, Farnham & District2:07.052:05.2111.4 
22:09.03   Leigh Lennon SBU20WNewham & Essex Beagles/Ribble Valley2:07.912:05.9334.5 
32:09.24   Katie Snowden SBU17WHerne Hill2:05.72:00.92-1.7 
42:10.16   Katie Kirk PBU17WLagan Valley2:10.162:02.639.2 
52:13.05   Georgia Bell  U17WEaling Southall & Middx2:12.202:03.385.1 
62:13.23   Emelia Gorecka SBU17WAldershot, Farnham & District2:13.232:11.84-1.5 
72:14.17   Jade Williams  U20WAmman Valley2:11.92:04.393.1 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:12.81   Rachel McClay PBU20WBracknell AC2:10.852:04.010.4 
22:14.26   Katherine Humphreys SBSENWExeter2:14.262:12.011.2 
32:15.09   Rosie Chamberlain PBU17WExeter2:12.612:04.19-0.7 
42:15.45   Hannah Edwards  U20WHerne Hill/Blackheath & Bromley2:11.942:09.9912.0 
52:16.43   Cherisse Walley PBU17WRibble Valley2:15.422:12.8721.7 
62:18.87   Amy Rochford SBU17WWinchester2:18.872:18.736.0 
72:18.97   Imogen Briscoe  U17WStroud2:15.22:15.236.0 
82:21.51   Emily Weeks  U23WExeter2:14.22:12.6119.1 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.94   Lily Owsley  U17WBristol & West2:12.122:09.9527.2 
22:17.49   Lucy McDermott PBU17WStratford-upon-Avon2:16.352:13.0234.9 
32:20.47   Katherine Turner  U17WTeam Bath2:16.02:12.309.0 
42:20.98   Lucy Harvey PBU17WCardiff2:20.982:20.9834.7 
52:21.24   Emily Fitzhugh  U17WYate/Westbury/Millfield Sch2:17.72:15.536.0 
62:21.76   Jemima Osborn SBU17WSwansea/West Wales2:17.72:15.288.1 
72:22.45   Carie Robertson PBU15WErme Valley/Armada2:20.82:20.835.7 
82:22.49   Lucy Campbell PBU17WNorth Devon2:20.082:16.4634.2 
92:23.78   April Hogg  U17WEnfield & Haringey2:18.12:18.111.4 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.51   Miranda Sadler PBU15WBristol & West2:14.22:12.483.1 
22:24.71   Jessica Bennett PBU15WNorth Devon/West Buckland2:22.52:22.536.0 
32:25.03   Kelly Leat PBU17WYate/Westbury2:22.82:22.835.2 
42:25.62   Isla Ness  U17WTaunton2:22.52:20.1536.0 
52:26.62   Paige Clark PBU15WCrawley2:25.12:25.131.6 
62:29.06   Zoe Barber SBU17WYate/Westbury2:29.062:26.7211.2 
72:29.73   Jess Strang PBU15WCity of Plymouth/Armada2:22.22:17.0623.6 
82:30.16   Katy Rushmer PBU15WMillfield Sch2:28.62:28.636.0 
92:31.43   April Beeby  U17WLeicester2:24.982:22.1235.1 
102:33.44   Chloe Regan  U15WNorth Devon2:31.32:31.336.0 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.31   Sophie Hawkins  U17WYeovil2:25.62:24.136.0 
22:27.97   Alice Vage SBU17WCornwall AC2:23.32:23.335.8 
32:29.15   Danielle Burry PBU15WPoole AC/Team Dorset2:25.42:25.428.6 
42:30.37   Jo Callendar-Wood  U17WMendip2:25.942:25.9436.0 
52:32.42   Rosa Yates PBU13WBridgend2:19.972:19.3332.3 
62:32.64   Anna Caswell PBU15WNorth Devon2:30.42:30.436.0 
72:33.10   Lucy Tarrant  U15WBridgend2:26.62:26.636.0 
82:33.97   Rebecca Warrington PBU15WPoole AC/Team Dorset2:32.92:32.236.0 
92:34.15   Beth Letherby SBU15WDorchester/Team Dorset2:34.152:29.936.0 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:25.73   Amy Cooper PBU15WMarlborough & District Junior/Millfield Sch2:22.232:13.8636.0 
22:31.04   Rachel Langbein PBU17WTaunton2:31.042:19.4717.8 
32:31.99   Lottie Jose SBU15WCornwall AC2:29.52:24.736.0 
42:36.90   Nia Ward  U15WBridgend2:32.82:32.836.0 
52:39.11   Sophie Berry PBU17WNorth Devon2:38.32:38.315.7 
62:43.10   India Mitchell-Jarvis  U15WLeicester2:39.272:36.9636.0 
72:43.94   Jemma Archbold SBU15WMendip2:43.942:40.436.0 
82:44.19   Francesca Morris  U15WCardiff2:38.42:38.3836.0 
Womens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:34.69   Billie Williams PBU17WBristol & West2:33.82:33.836.0 
22:36.36   Kate Vine PBU15WExeter2:30.32:28.2435.6 
32:38.67   Charlotte Rogers SBU17WTaunton2:38.672:29.4022.9 
42:39.20   Penny Guess PBU15WSomerset Schs/King's College Taunton2:28.522:28.5225.0 
52:39.90   Ruby Kelly SBU17WMendip2:39.902:30.436.0 
62:40.02   Alex Phillips PBU13WPoole Runners2:36.12:23.4621.7 
72:44.85   Chloe Buck PBU13WNorth Somerset2:34.062:34.0636.0 
82:47.80   Abbie Johnston PBU17WYate/Westbury2:47.802:36.4536.0 
Womens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:38.99   Amy Cavender PBU15WWells City/Somerset Schs2:30.322:27.8736.0 
22:39.82   Bethan Evans PBU13WPontyclun2:39.822:18.812.9 
32:43.02   Ellie Cotter PBU15WUnattached2:43.022:43.0236.0 
42:44.09   Tamsin Gummow SBU15WCornwall AC2:44.092:41.6836.0 
52:48.87   Emily Ruffell-Hazell  U17WTaunton2:36.82:31.036.0 
62:49.42   Grace Lavelle  U13WTeam Bath2:44.62:30.435.8 
72:49.99   Olivia Flanagan PBU17WNorth Devon2:41.22:38.7936.0 
82:54.24   Amy Barlow  U11WMendip2:43.22:31.4930.9 
Womens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:44.72   Sophie Nash  U13WYate/Westbury2:42.42:20.1524.4 
22:45.35   Emma Jones PBU13WYate/Westbury2:36.42:29.4720.6 
32:53.43   Jade Bateman PBU13WMendip2:53.432:53.4336.0 
42:55.88   Maddy Hudson PBU17WKing's College Taunton2:55.882:55.8836.0 
52:56.27   Emma Taylor  U13WYate/Westbury2:45.92:24.220.1 
63:05.69   Zoe Gould PBU15WWestbury3:05.693:05.6935.6 
73:17.31   Cailin Tootell PBU13WStroud3:17.312:52.0323.8 
 
Mens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:48.46   Jonathan Hay PBU20MAldershot, Farnham & District3:46.023:42.13-5.0 
23:52.68   Tom Curr PBU20MStroud3:48.343:42.7915.0 
33:54.36   Charles Da‚ÄôVall Grice  U17MBrighton Phoenix3:48.703:33.60-6.5 
43:56.58   Harry Carter PBU20MCity of Portsmouth3:56.583:56.5830.1 
53:58.14   Tom Purnell PBU17MStroud3:56.533:47.996.9 
63:59.42   Harvey Dixon  U17MAldershot, Farnham & District3:48.833:43.84-4.7 
74:00.66   Alex Cornwell SBU20MWoodford Green Essex Ladies3:49.393:43.3415.4 
84:03.26   Mitch White  U20MBracknell AC3:59.823:56.8131.1 
94:05.02   Robert Galt PBU20MStroud4:05.023:59.323.4 
104:06.12   Luke Carroll  U17MCheltenham3:51.143:46.0320.5 
Mens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:03.38   Joshua Grace PBU20MAldershot, Farnham & District3:58.093:49.84-2.8 
24:04.38   Charlie MacLean PBU20MTaunton/Yeovil3:56.123:49.3515.7 
34:05.02   Brett Halliwell  U20MYate/Westbury3:59.133:54.080.3 
44:07.87   Aaron Bennett PBU20MSouthampton4:07.873:59.68-0.6 
54:08.10   Ian Bailey PBU20MAldershot, Farnham & District4:01.083:58.861.7 
64:08.40   Daniel Chesworth SBU17MNewport4:08.404:04.9912.7 
74:09.24   Benedict Westhenry PBU17MWeymouth/Team Dorset4:04.73:52.391.7 
84:10.87   Max Pickard  U20MBrighton Phoenix4:00.493:45.74-1.6 
94:11.09   Alex Edwards PBU20MCwmbran4:07.744:07.5836.0 
104:11.47   Leif Chandler PBU20MPoole Runners4:04.93:57.7214.9 
114:12.29   Chris Prothero  U23MCardiff/Glamorgan Uni4:02.893:58.351.2 
124:12.96   Fergus O'Reilly  U17MBournemouth3:58.753:58.7535.0 
134:22.54   Paul Green  U20MPoole Runners/Bournemouth4:19.94:10.7715.2 
Mens 1500m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:08.75   Blair Brown PBU17MTaunton3:58.43:57.5924.6 
24:11.96   Aaron Phelps PBU17MStroud4:07.83:49.03-4.1 
34:12.77   Robbie Rankin PBU17MLagan Valley4:12.774:04.9831.6 
44:13.87   Will Durkin PBU17MBrighton Phoenix4:08.304:00.0616.0 
54:14.83   Owen Haswell PBU20MBarry & Vale4:14.834:01.491.8 
64:15.13   Ross Thomas  U20MCity of Portsmouth4:13.864:13.1535.1 
74:15.73   Nick Bennett  U17MNorth Devon4:14.84:02.082.0 
84:15.79   Lloyd Heckler PBU17MCarmarthen4:11.03:57.135.4 
94:15.81   Daniel Hiscox SBU20MAberdare Valley4:13.04:04.4436.0 
104:16.82   Callum Jones PBU17MCornwall AC4:09.53:52.37-3.7 
114:17.66   Josh Trigwell PBU20MExeter4:14.23:46.65-4.3 
124:18.17   Adam Thrall PBU17MGloucester4:10.84:10.836.0 
134:21.98   Liam Lloyd PBU17MSwansea/Llanelli4:08.714:08.712.0 
144:29.17   Joshua Griffiths  U17MCarmarthen4:16.43:58.59-4.7 
Mens 1500m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:20.62   Darren Hiscox PBV35MBridgend/Swansea4:20.624:20.6221.9 
24:21.62   Tom Rawet PBU17MCornwall AC4:21.624:11.434.1 
34:21.72   Alex Carter PBU15MTeam Bath4:14.523:53.978.0 
44:22.76   Samuel Longville PBU17MBridgend4:20.24:05.1316.0 
54:24.90   Rory Bevis PBU15MCity of Portsmouth4:24.904:17.811.1 
64:25.28   Ben Paddy PBU17MNorth Devon4:18.94:18.936.0 
74:26.61   Nyle Clinton PBU17MSwindon4:23.883:51.56-1.9 
84:28.66   Jonathan Barnes PBU20MHereford/Wye Valley4:28.664:28.66-1.1 
94:30.34   Ryan Lavelle  U17MTeam Bath4:27.244:27.2434.2 
104:30.46   Rowan Preece PBU17MTaunton4:22.94:03.154.0 
114:31.03   Connor Davies PBU15MSwansea4:18.94:09.2726.7 
124:31.17   Matthew Dickinson PBU15MWells City/Yeovil4:22.94:04.29-2.1 
134:32.48   Thomas Newnham PBU15MIsle of Wight4:23.14:10.6419.2 
144:34.26   Joshua Tack PBU15MOxford City4:32.314:32.3136.0 
154:35.25   George Hurford PBU17MBristol & West4:35.254:35.2536.0 
164:35.57   Harry Lane PBU17MYeovil/Wells City4:34.23:51.33-2.4 
174:41.14   Matthew Arnold  U15MAldershot, Farnham & District4:30.903:52.34-4.5 
184:49.73   Liam Butler  U20MTaunton4:30.14:30.136.0 
194:50.39   Ben Millar  U15MMendip4:39.74:24.728.2 
Mens 1500m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:36.86   Alex King PBU17MBristol & West/Truro School4:26.04:26.032.2 
24:38.39   Isaac Taschimowitz PBU17MTaunton4:38.394:19.5428.3 
34:39.88   Jack Griggs PBU17MTeam Bath4:39.884:39.8836.0 
44:41.10   Matthew Smith PBU15MCity of Portsmouth/Portsmouth TC4:37.64:11.332.2 
54:41.79   Jamie Coles  U17MTaunton4:33.04:07.0022.1 
64:42.93   Joe Grant PBU15MSwindon4:33.914:33.9136.0 
74:44.44   Lewis Lavelle PBU15MTeam Bath4:42.84:36.336.0 
84:45.30   Sam Heslop-George  U15MCornwall AC4:26.64:22.5318.7 
94:46.07   Ben Hawkins PBU15MTaunton4:33.94:05.25-1.1 
104:47.74   Ned Oliver PBU15MBideford4:44.84:14.4428.0 
115:04.60   Sam Wordley  U15MNorth Devon4:57.94:57.936.0 
Mens 1500m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:52.27   Toby Green PBU15MTaunton4:52.274:52.2736.0 
24:54.47   Ethan Bevis PBU13MCity of Portsmouth4:49.854:33.5626.2 
35:02.16   James Todd PBU15MYeovil4:57.64:57.636.0 
45:02.48   Luke Prior PBU13MWells City/Yeovil5:00.403:58.65-3.7 
55:08.87   Alfie Kilgour  U13MTeam Bath/Wiltshire Schs5:04.324:59.8836.0 
65:26.63   Charlie Fraser  U13MMendip5:03.74:44.2536.0 
Womens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:34.29   Ciara Dullaghan  U20WAldershot, Farnham & District/Lagan Valley4:31.724:29.0731.3 
24:36.18   Jennifer Beckingham PBU20WSouthampton4:36.184:18.3212.0 
34:37.11   Melissa Courtney  U20WPoole AC/Team Dorset/Shaftesbury Barnet4:25.854:03.44-2.3 
44:38.66   Ruth Haynes  U17WAldershot, Farnham & District4:33.504:33.27.0 
54:38.94   Melanie Wood  U17WMarshall Milton Keynes4:34.834:25.838.5 
64:39.15   Amber Watson  U17WStroud4:34.234:32.146.9 
74:39.60   Loren Bleaken  U15WTeam Bath4:39.464:38.0527.7 
84:40.28   Melissa Hawtin SBU20WOxford City4:37.554:33.5714.1 
94:40.37   Susan Shiel-Rankin SBU17WAldershot, Farnham & District4:35.664:35.668.1 
104:40.81   Amy Griffiths PBU15WLeicester4:36.414:12.670.2 
114:55.84   Lauren Bell SBU17WPembrokeshire4:55.844:37.3924.3 
Womens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:39.46   Catherine Blew  U20WTaunton4:26.534:22.7624.1 
24:45.16   Pippa Woolven SBU20WWycombe4:35.314:32.063.0 
34:45.44   Jessica Martin PBU20WIsle of Wight4:36.674:24.862.7 
44:45.57   Emma Gilmore PBU17WCity of Portsmouth4:45.574:37.8713.2 
54:46.25   Olivia Sadler  U17WBristol & West4:32.784:18.364.1 
64:47.38   Rosanna Stewart PBU15WAldershot, Farnham & District/Alton4:39.704:39.7036.0 
74:48.31   Jessica Chen SBU20WCity of Portsmouth4:48.314:39.7413.2 
84:48.52   Lauren Hawtin  U17WOxford City4:41.184:41.184.8 
94:49.26   Aoife Thorogood SBU17WMendip4:46.894:46.8924.3 
104:52.91   Emily Jenkinson SBU15WSouthampton4:52.914:48.572.0 
114:53.05   Floren Scrafton SBU17WYate/Westbury4:46.784:27.012.2 
124:53.36   Freya Vincent  U17WLeicester4:45.434:40.7329.6 
134:53.44   Abigail Ashbee-Simmonds SBU17WCrawley4:53.444:38.7629.8 
144:54.38   Stacey Clusker SBU20WHastings AC4:54.384:44.632.5 
Page: 1 2