Burrator Noir External Results
Yelverton
2 Nov 19
5KMT 10KMT 10MMT 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
5KMT
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
121:47   James Hillard SENM     
222:49   Hannah Smith SENW     
323:32   Lauren Carr PBU13WSouth Devon23:3223:3211.6 
426:01   Jo Cribley PBV40WUnattached26:0126:0120.2 
526:58   Linda Lawson PBV55WUnattached26:5826:5831.4 
627:22   Oliver Warren  SENMUnattached18:4518:454.6 
729:04   Hannah Carr PBU13WSouth Devon29:0429:0417.0 
829:41   Amanda Barnes V40W     
929:50   Steve Carr V50M     
1032:17   Alison Meijers PBV35WCambridge & Coleridge32:1732:1733.6 
1135:16   Olivia Searle SENW     
1235:18   Jonathan Cowell V40M     
1337:29   Claire Coltrini V40W     
1438:24   Duncan Mcallister V50M     
1538:25   Tim Robinson V40M     
1638:27   Kaye Bonner V40W     
1743:02   Carol Squire V40W     
 
10KMT
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
138:07   Drew Clark  SENM     
239:19   Anna Maria Lechus  SENW     
340:44   David Starley  SENM     
441:12   Ollie Jackman  SENM     
542:19   Flick Knell  V40W     
642:47   Greg Beckett  SENM     
743:30   Matt Gilliard  V40M     
844:27   James Fisher  SENM     
944:57   Jamie Muirhead  V40M     
1045:12   Simon Warren  V40M     
1145:16   Edward Smith  SENM     
1245:29   Stuart Witty  V50M     
1346:02   Brian Kirkland  V50M     
1446:49   Matt Taylor  SENM     
1547:08   John Holland  V40M     
1647:13   Andrew George  SENM     
1747:14   Matthew Jackson  SENM     
1847:16   Alice Robinson  SENW     
1948:01   Tomi Bryan  SENM     
2048:13   Paige Murphy  SENW     
2148:31   Kev O'Connor  V50M     
2249:21   Mike Scott  SENM     
2349:31   Chris Hooper  V40M     
2449:31   Matt Plass  V40M     
2550:29   Tamsin Dawe  SENW     
2650:46   Adam John  SENM     
2750:49   Ian Barnaby  V50M     
2850:53   Emma Winsor  SENW     
2951:00   Nicola Walters  V50W     
3051:51   Shaun Lunnon  V50M     
3151:54   Joe Langman  SENM     
3252:01   Luke Aspen  SENM     
3352:04   Kevin Appleby  V50M     
3452:15   Matt Stevens  V40M     
3552:18   Mark Channing  SENM     
3652:18   Andy Roberts  SENM     
3752:26   Ben Byrom  V50M     
3852:31   Caitlin Martin  SENW     
3952:37   Jonathan Dearson  V40M     
4052:42   Mark Bricknell  V50M     
4152:43   Scott Sayer  SENM     
4252:52   Sophie Olley  SENW     
4353:40   Elana Moore  V40W     
4453:58   Mike Pote  V50M     
4554:26   Helen Perry -Smith PBSENWPlymouth Coasters54:2654:2619.3 
4654:39   Cassandra McDowall PBV40WTavistock Run Project54:3954:3920.8 
4755:09   James Robinson  SENM     
4855:12   Rebecca Chowdhury  V40W     
4955:13   Donna Kennedy  V50W     
5055:14   Stephen Pepper SBV45MBanbridge55:1439:4020.7 
5155:27   Elizabeth Vernon PBV40WPlymouth H55:2755:2730.6 
5256:07   Andrew Tozer  V40M     
5356:26   Michael Williams  SENM     
5456:58   Paul Smith  SENM     
5557:06   Lee Tobin  SENM     
5657:24   Neil Budd  V40M     
5757:52   Veronica Williams  SENW     
5857:53   William Warner  SENM     
5958:10   Chris Baber  V50M     
6058:10   Sophie Baber PBSENWYate/Westbury58:1058:1022.3 
6158:39   Steve Short  V50M     
6258:41   Ruth Camps  V40W     
6358:43   Donna Timmis  V40W     
6458:45   Ryan Hart  SENM     
6559:03   Helen Crowther  SENW     
6659:03   Elizabeth Watson  V35WDerwent Cockermouth41:5841:246.3 
6759:56   Steve Watson  SENM     
6860:17   Ger Mitchell  V40W     
6960:19   Steve Bignell  V40M     
7061:04   Zoe West  V40W     
7161:05   Andy Hall  V40M     
7261:09   Lindsay Hobbs  V50W     
7362:44   Sadie Burton  SENW     
7462:44   Rosalyn Brook  SENW     
7563:27   Emma Evans  V40W     
7663:49   Shannon Keane  SENW     
7763:50   Lucy Littlejohn  SENW     
7863:51   Anita O'Connor  V50W     
7963:55   Rebecca Page  SENW     
8064:32   Laura Digby  SENW     
8164:39   Neil Warwick  V50M     
8264:54   Neil Holden  V50M     
8365:36   Ian Faulconbridge  V40M     
8465:36   Glen Gopaul  V40M     
8565:48   Jason Hoare  SENM     
8665:48   Michael Duggan  SENM     
8765:50   Brian Olver  V50M     
8866:17   Oliver Wright  SENM     
8966:28   Lorraine Barnaby  V40W     
9066:29   Emily Budd  V40W     
9168:12   Hannah Badcock PBSENWStorm Plymouth68:1268:1229.0 
9268:32   Iain Smith  SENM     
9368:58   Kaye Thomas  V40W     
9470:11   Daniel Martin  V40M     
9572:07   Stephen Bond  V40M     
9673:46   Kelly Haston  SENW     
9773:46   Kim Wells SBV40WDarth Coastal Runners73:4654:4234.2 
9874:42   Lorraine Ricketts  V40W     
9974:43   Angela Webb  V40W     
10074:51   Lynne Pierpoint  V60W     
10176:20   Katie Cole  SENW     
10276:49   Bryonie Taylor-Green  V40W     
10385:13   Lisa Austin  V40W     
10485:15   Suzy Austin  V40W     
10593:25   Katja Robins  V40W     
10693:25   Helen Semark  V40W     
 
10MMT
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
173:39   David Searle SENM     
275:30   Nikolajs Saulitis V50M     
380:44   Max Byrne SENM     
483:35   Simon Black V40M     
584:00   Mark Walker SENM     
684:46   Peter Waumsley SBV45MStorm Plymouth/Royal Navy/South West Vets84:4653:453.4 
785:49   Jamie Watson SENM     
887:05   Paul Merchant V40M     
990:27   Ben Jameson V40M     
1090:28   Julian Ridgley V40M     
1190:45   Andy Creber V60M     
1291:07   Terry Wallis SENM     
1397:09   Jamie Dawe SENM     
1497:20   David Stringer SBV45MTri Tempo97:2088:5125.4 
1598:58   Adam Roberts SENM     
161:40:01   Peter Hawes V50M     
171:40:18   Thomas J Weld V60M     
181:41:43   Hannah Walters SENW     
191:42:04   Philippa Jean Reader V40W     
201:42:23   Carl Ward V50M     
211:42:28   James Pattison SENM     
221:43:04   Hans Edwards V50M     
231:43:17   Paul Watson V40M     
241:43:21   Darren Bratt V40M     
251:43:40   Rachel Roberts SENW     
261:43:56   Darcy Sockwell PBV45WLondon City AC1:43:561:43:5625.7 
271:43:56   Rob Beswetherick V40M     
281:44:22   Daniel Mattingly SENM     
291:45:20   Rupert Kempley V40M     
301:46:36   Daisy Keyte SENW     
311:49:29   Jeffrey Curd V50M     
321:52:37   Bernie Wolff V40W     
331:52:38   Jonathan Bishop V40M     
341:52:41   Chris Riley SENM     
351:52:44   Andy Field V40M     
361:53:13   Jane Jordan V50W     
371:53:18   Ronnie Gavin PBU17MHillingdon1:53:181:53:1829.2 
381:54:23   Adam Dingle SENM     
391:55:03   Thomas Merry SENM     
401:55:04   Nick Long SENM     
411:55:04   Emma Swanton SENW     
421:55:09   Sarah Newton SENW     
431:55:15   Richard Wakley V50M     
441:55:23   Ian Myers SENM     
451:57:36   Sam Mccoy SENM     
462:05:57   David Kennedy V50M     
472:07:06   Aileen Smith V40W     
482:10:04   Simon Baker V40M     
492:13:43   Anthony Shapland SENM     
502:20:32   James Pilbeam SENM