BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
1 Jun 19
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:54.86   Ryan Shields PBU17MBirchfield H1:54.861:54.86-3.5 
21:55.17   Harry Cox PBU20MChiltern/Cambridge Uni1:53.221:53.22-3.2 
31:55.23   Mukhtar Musa PBU17MShaftesbury Barnet1:52.291:52.29-3.6 
41:55.49   Laurance Edwards  U20MShaftesbury Barnet/Oaklands Col1:54.501:54.50-2.7 
51:55.93   Cameron Reid  U20MChiltern1:52.421:52.42-2.9 
61:56.28   Alex Aldred  U17MChiltern1:54.981:54.98-3.2 
71:56.51   Tom Rickards PBU17MReading AC1:55.541:55.54-3.1 
81:58.43   Fergus McAuliffe  U20MCharnwood1:54.941:53.85-1.8 
91:59.19   Cameron Enser  U17MBracknell AC1:56.101:56.10-2.6 
102:00.38   Archie Rainbow  U20MNene Valley1:54.691:54.69-3.0 
800m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:56.17   Charlie Roberts PBU17MSt. Helens Sutton1:54.131:54.13-3.6 
21:56.67   Jai Sispal PBU17MLeamington1:55.961:55.96-2.5 
31:57.27   Ryan Elston  U17MCharnwood1:55.111:55.11-3.1 
41:57.50   Dylan Bowley PBU17MKettering1:57.241:57.24-2.0 
51:58.24   Jake Minshull PBU15MCoventry1:58.241:58.24-2.4 
61:58.40   Seamas Hurst PBU17MCharnwood1:56.771:56.77-2.3 
72:01.03   Thomas Keenan  U20MCoventry1:58.11:58.1-2.0 
800m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.44   Sam Stephens PBU17MVale Royal1:58.881:58.88-2.3 
22:02.37   Joseph Mangan  U17MTrafford1:58.161:58.16-1.7 
32:02.44   Sammy March  U20MCookham1:59.011:59.01-0.4 
42:03.36   Jared Malcolm-Roberts  U20MBirchfield H2:02.682:02.68-1.2 
52:04.44   Tom Gaunce  U15MDacorum & Tring2:00.972:00.97-1.7 
62:04.98   Nathan Hackley  U17MHillingdon2:01.972:01.97-0.1 
72:05.14   Roman Hodgson PBU15MColwyn Bay2:01.822:01.82-1.2 
82:06.72   Harvey Bell  U17MWycombe2:02.32:02.30.5 
92:08.09   Jack Sharp  U17MMarshall Milton Keynes2:05.702:05.700.2 
800m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.43   Tom Blake PBU17MCambridge & Coleridge2:01.432:01.430.7 
22:01.67   Elliot Savage PBU15MSale Harriers Manchester2:00.902:00.90-1.3 
32:01.86   Pierce Clisham PBU17MCoventry2:01.22:01.2-1.6 
42:04.43   Finlay White PBU15MBirchfield H2:04.012:04.01-0.1 
52:05.60   Ewan Maxwell  U15MVale of Aylesbury2:02.282:02.28-1.5 
62:06.98   Gian-Luca Robilliard  U15MGuernsey2:04.842:04.840.2 
72:08.46   Edward Enser  U15MBracknell AC2:02.842:02.84-0.5 
82:08.85   Joe McDadd  U17MHallamshire2:06.052:05.240.6 
92:13.52   Mohsin Moallin  U15MHillingdon2:08.172:08.172.1 
800m E (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.20   Casey Augustin SBU17MHarrow2:03.202:01.47-0.9 
22:04.70   Aidan O'Brien PBU17MRugby & Northampton2:04.702:04.700.1 
32:05.15   Zak Freeland PBU17MMarshall Milton Keynes2:04.232:04.230.7 
42:06.19   Harry Cunningham SBU17MSwindon2:01.72:01.7-1.0 
52:06.37   Dillon Quirici PBU17MSouth London2:06.372:06.371.3 
62:07.90   Sebastian Darnell PBU20MHuntingdonshire2:07.902:07.900.8 
72:08.41   Zachary Crowther PBU15MHerne Hill2:05.892:05.890.5 
82:10.95   Kai Chilvers  U15MNene Valley2:05.872:05.871.1 
92:11.42   Ben Brooker  U15MKettering2:09.142:09.141.9 
800m F (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.31   Jamie Cooper PBU17MBirchfield H2:07.42:07.40.6 
22:10.76   Elise Thorner SBU20WWells City/Millfield Sch/Yeovil2:10.762:08.951.9 
32:11.62   Luca McGrath PBU15MCambridge & Coleridge2:10.212:10.212.1Click your Clock logo
42:11.75   Jamie Stacey PBU17MStroud2:11.752:11.753.3 
52:12.28   Lauren McNeil PBU17WMansfield2:12.282:12.282.0 
62:12.54   Hannah Roberts SBU17WBracknell AC2:10.962:10.961.7 
72:13.11   Shannon Flockhart SBU20WCambridge & Coleridge2:13.112:10.762.1 
82:13.74   Daniel Bentham PBU17MLuton2:11.372:11.372.3 
92:16.43   Kate Willis  U17WCity of Norwich2:12.742:12.742.0 
102:21.50   Edwin Isted  U15MCookham2:09.552:09.552.1 
800m G (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:11.11   Luke Kempton PBU17MWycombe2:10.702:10.702.3 
22:12.38   Benjamin White PBU15MMarshall Milton Keynes2:08.602:08.601.7 
32:15.60   Satvik Nath  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:10.992:10.992.1 
42:16.29   Alex Blake  U15MCambridge & Coleridge2:14.62:14.63.2 
52:17.19   Catherine Edwards  U20WBasingstoke & Mid Hants2:12.962:12.962.4 
62:17.70   Edward Johnson  U15MMarshall Milton Keynes2:11.622:11.623.0 
72:17.79   Milly Dickinson  U17WBrighton Phoenix2:16.322:15.983.3 
82:17.85   Annabel Hobday  U20WHerne Hill2:17.652:15.533.9 
92:21.02   Saffron Moore  U17WCity of Portsmouth2:17.682:12.354.0 
102:24.22   Bluebell Cooke  U17WLuton2:18.572:15.244.2 
800m H (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.32   Ella Semple PBU17WBirchfield H2:15.322:15.322.2 
22:17.54   Miles Benyan PBU17MCambridge & Coleridge2:16.542:16.542.9 
32:17.93   Nick Holdsworth  U15MCookham2:14.192:14.193.4 
42:18.34   Amelia McMurtrie  U17WRugby & Northampton2:17.522:17.523.5 
52:19.12   Emily Dunkley  U15WCity of Portsmouth2:17.062:17.063.9 
62:19.65   Holly Henderson  U15WChiltern2:17.762:17.763.8 
72:20.30   Harmony Cooper SBU20WHastings AC2:20.302:17.666.0 
82:20.83   Alex Brent  U17MMarshall Milton Keynes2:18.722:18.724.6 
92:22.53   Mackenzie Van Laun  U13MCity of Portsmouth2:19.932:19.935.2 
800m I (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.35   Lexie Bull PBU15WStroud2:14.252:14.252.7 
22:15.83   Lottie Ambridge PBU20WBracknell AC2:14.352:14.352.7 
32:16.27   Cerys Vico PBU20WWycombe2:16.272:16.274.4 
42:17.60   Olivia Brown PBU15WWycombe2:17.602:17.603.6 
52:17.79   Amy Young PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.792:17.793.7 
62:19.85   Scarlett Kent  U20WShaftesbury Barnet2:18.122:18.124.2 
72:20.00   Sienna Richardson SBU15WBasingstoke & Mid Hants2:18.512:18.013.4 
82:20.12   Valentina Costa  U17WDerby2:17.022:14.943.9 
800m J (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:16.91   Ava Lloyd PBU15WWigan & District2:11.562:11.562.0 
22:17.66   Jack Gunning PBU17MSwindon2:16.852:16.852.5 
32:19.25   Chloe Kornevall PBU17WLewes2:17.772:17.774.9 
42:19.29   Isabella Beck PBU17WWinchester2:17.882:17.884.2 
52:20.78   Charlotte Underwood  U17WMarshall Milton Keynes2:19.402:18.044.4 
62:21.01   Evie Odlin  U17WNene Valley2:17.452:17.453.3 
72:21.35   Samuel Kemp PBU15MBasingstoke & Mid Hants2:21.322:21.324.3 
800m K (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.32   Kate Bain PBU15WGuernsey2:18.322:18.324.5 
22:20.14   Siena Brancato PBU15WCookham2:19.622:19.624.5 
32:21.55   Charlotte Burrows  U17WTelford AC2:19.062:18.74.0 
42:22.00   Markus Downhill  U17MHuntingdonshire2:20.272:20.274.5 
52:25.02   Tia-Lily Crane  U15WCity of Norwich2:19.592:19.594.2 
62:25.18   Ruby Brook  U15WStroud2:19.922:19.924.7 
800m L (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.42   Samuel Johnston PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.872:17.872.3 
22:20.06   Harry Totton PBU15MMarshall Milton Keynes2:18.212:18.213.5 
32:20.73   Nathan Rollins PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:20.372:20.373.7 
42:21.42   Stella Whitlum PBU15WDacorum & Tring2:18.662:18.663.4 
52:24.45   Amber Bailey PBU15WBracknell AC2:21.22:21.25.4 
62:25.28   William Muzio PBU15MBrighton & Hove2:25.282:25.286.7 
72:26.67   Alex Foster  U15WMansfield2:25.872:25.876.4 
82:28.58   Cosmo Benyan  U13MCambridge & Coleridge2:25.952:25.953.8 
800m M (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.61   Jessica Nuttall SBU20WMK Distance Project2:26.612:23.4411.5 
22:26.74   Zoe Gilbody  U13WWolverhampton & Bilston2:22.972:22.974.1 
32:26.90   Lillian Wilcox  U20WTelford AC2:25.472:25.476.4 
42:28.21   Savana Smith  U13WCharnwood/Ivanhoe Robins2:24.12:24.15.0 
52:28.70   Lesedi Nkoane PBU13WChiltern2:24.602:24.604.5 
62:29.10   Elias Skaarup PBU13MMarshall Milton Keynes2:29.102:29.106.6 
72:31.89   Josephine O'Neill  U15WBasingstoke & Mid Hants2:30.92:30.97.6 
82:41.35   Tia Sinclair-Linton SBU17WMarshall Milton Keynes2:41.352:31.8312.7 
92:43.79   Macy Connolly  U13WBasingstoke & Mid Hants2:29.292:29.295.9 
800m N (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.02   Sophie Stockton PBU17WMarshall Milton Keynes2:27.022:27.027.2 
22:27.18   Daya Baga PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:27.182:27.185.8 
32:28.05   Jemima Davies PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:28.052:28.057.6 
42:28.11   Anna Ustaran-Anderegg PBU20WMarshall Milton Keynes2:28.112:28.117.6 
52:29.33   Millie Carey PBU17WVale of Aylesbury2:26.152:26.156.7 
62:34.57   Jinaan Lockwood  U17WChiltern2:32.172:28.778.3 
72:37.11   Eve Rowley  U15WSaffron AC2:29.472:29.476.3 
82:38.56   Rosie Kornevall  U13WLewes2:36.452:36.19.0 
92:39.13   Lola Fletcher  U13WNene Valley2:32.22:32.27.7 
102:42.27   Millie Freeland  U15WMarshall Milton Keynes2:31.552:31.557.5 
800m O (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.57   Tom Ellington PBU13MCookham2:27.572:27.5710.5 
22:36.39   McKenzie Smith-Byrne SBU15WSaffron AC2:36.392:33.389.6 
32:36.69   Eliza Mardon PBU13WNene Valley2:36.692:36.699.0 
42:42.37   Khaya Swaine  U13WSwindon2:39.02:39.09.3 
52:44.39   Ben Webb  U15MMarshall Milton Keynes2:32.92:32.98.7 
62:46.76   Morenike Orimalade SBU15WMarshall Milton Keynes2:38.992:35.549.8 
800m P (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:38.91   Evan Hardy  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:36.382:36.388.6 
22:40.34   Eve O'Goan  U15WHarrow2:32.862:31.28.6 
32:41.25   Annabel Insley PBU13WCookham2:38.602:38.609.7 
42:41.71   Meher Baga PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:41.712:41.719.7 
52:41.80   Alesha Patel PBU17WMarshall Milton Keynes2:41.802:41.8015.7 
62:43.87   Asmi Saha PBU13WCookham2:36.072:36.078.1 
72:44.03   Phoebe Miller SBU15WMarshall Milton Keynes2:44.032:43.2011.1 
82:44.64   Alliayh Patel SBU17WMarshall Milton Keynes2:44.642:43.8115.5 
92:49.55   Lucy Cuthbert  U13WVale of Aylesbury2:43.402:43.4011.0 
800m Q (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:46.22   Megan Hope PBU15WBasingstoke & Mid Hants2:42.342:42.349.8 
22:49.12   Grace Allan PBU13WCookham2:45.052:45.0512.3 
32:49.49   Jessica Tite PBU15WMarshall Milton Keynes2:49.492:49.4911.7 
42:50.56   Nathalie Matthews PBU13WCookham2:50.562:50.5619.3 
52:50.59   Maizie Tearle PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:50.592:50.5913.7 
62:51.71   Grace Stretton  U13WLeicester2:47.22:47.212.4 
72:52.32   Esther Rumsey  U13WStroud2:48.92:48.912.2 
82:52.96   Charlotte Wilkinson  U15WCookham2:48.672:48.6715.5 
92:52.99   Carys Allan  U13WCookham2:47.722:47.7212.4 
103:00.90   James Clutton  U13MKettering2:55.112:55.1111.4 
 
1500m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:53.58   Matthew Stonier PBU20MInvicta East Kent3:50.423:50.42-3.4 
23:54.46   Remi Adebiyi PBU20MNewport3:54.463:54.46-2.9 
33:55.62   Archie Parkinson PBU17MCorby3:55.623:55.62-2.9 
43:55.70   Ethan O'Shea PBU20MCharnwood3:55.703:55.70-3.2 
53:56.91   Daniel Maud PBU20MCharnwood3:53.723:53.72-3.7 
63:59.13   Harris Mier SBU20MCornwall AC/Truro School3:59.133:58.78-1.8 
74:00.35   Daniel Brookling  U20MWindsor Slough Eton & Hounslow/Hampshire Schs4:00.063:58.31-2.8 
84:02.12   Charlie Brisley PBU20MInvicta East Kent4:00.74:00.7-4.1 
94:02.31   Fergus Scott SBU17MRugby & Northampton3:59.313:59.31-2.7 
104:08.92   Aaron Hunt  U20MNene Valley3:59.503:59.50-2.2Click your Clock logo
114:09.55   OJ Parmenter  U17MCambridge & Coleridge4:03.604:03.60-1.9 
124:17.37   Aaron Enser  U20MBracknell AC/Blackheath & Bromley4:02.64:02.6-2.2 
1500m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:02.13   Alex Johnson  U17MChiltern4:01.664:01.66-2.0 
24:03.69   Leo Freeland PBU17MMarshall Milton Keynes4:03.694:03.69-2.1 
34:04.77   Max Perry SBU20MVale of Aylesbury4:02.424:02.42-2.0 
44:05.67   Harry Dyall PBU20MWolverhampton & Bilston4:01.084:01.08-1.8 
54:06.73   Angus Williams SBU17MChiltern4:06.144:05.08-1.4 
64:07.68   Mintu Sidhu PBU20MMK Distance Project4:04.474:04.47-1.6 
74:07.94   Ben Smith PBU17MMansfield4:07.944:07.94-1.0 
84:10.87   Sam Gentry  U20MNorth Somerset4:08.384:06.39-1.4 
94:11.62   Ethan Pierce  U20MSwindon4:09.864:09.86-1.4 
104:12.31   Harley Norman  U17MSouth London4:07.054:03.40-0.5 
114:12.62   Joshua Robins  U17MBirchfield H4:06.824:06.82-1.7 
124:13.41   Felix Vaughan  U17MSouth London4:05.034:05.03-1.9 
1500m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:09.99   Harry Hudson PBU17MKingston upon Hull4:08.834:08.83-1.4 
24:12.05   Alfie Spear  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow4:07.914:07.91-1.5 
34:12.09   Alex Melloy PBU17MCambridge & Coleridge4:08.734:08.73-2.2 
44:14.71   Evan Savage PBU15MSale Harriers Manchester4:14.714:14.71-0.5 
54:15.76   Findlay Dyer  U20MWycombe4:08.594:08.59-1.0 
64:17.08   Ben McIntyre PBU20MSwindon4:17.084:17.08-1.6 
74:17.09   Adam Gambrill  U20MCookham4:16.284:16.280.3 
84:17.78   Jack Latus  U17MSwindon4:09.214:09.21-0.8 
94:19.46   Jack Johnson  U20MAldershot, Farnham & District4:08.104:08.10-1.0 
104:28.37   Joshua Kemp  U17MBasingstoke & Mid Hants4:12.94:12.9-1.0 
1500m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:14.24   Tom Tyler PBU17MRugby & Northampton4:14.244:14.24-0.1 
24:15.46   Tate Emery Peters PBU17MRushcliffe4:03.394:03.39-1.9 
34:16.84   Frank Morgan PBU15MCarmarthen/Dyfed Schs4:10.384:10.38-0.9 
44:20.35   Max Borgnis PBU20MBracknell AC4:09.314:09.31-0.1 
54:21.02   Connor Fletcher PBU15MWigan & District4:17.974:17.970.2 
64:27.11   Matthew Clutterbuck  U20MWindsor Slough Eton & Hounslow4:21.404:21.40-0.1 
74:27.95   Luke Birdseye  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:25.964:25.960.5 
84:28.76   Spencer Bateman  U17MSutton & District4:15.954:15.95-0.2 
94:32.86   Isaac Murray  U17MCornwall AC4:20.614:20.61-0.1 
104:38.83   Joshua Cannell  U20MKettering4:22.14:22.10.4 
1500m E (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:18.96   Solomon Okrafo-Smart PBU15MAbsolute Tri4:18.964:18.960.5 
24:19.42   Jake Wilson PBU15MVale Royal4:19.424:19.42-0.2 
34:19.82   Gabriel Parmenter PBU15MCambridge & Coleridge4:19.824:19.820.4 
44:21.64   Molly Canham PBU20WExeter4:19.714:19.710.6 
54:26.75   Lukas Harber PBU15MWorthing4:26.24:26.21.3 
64:27.94   Rowan Miell-Ingram  U17MRadley4:23.04:23.0-0.1 
74:30.48   Ed Parry PBU17MRushcliffe4:27.804:27.801.5 
84:30.87   Finbar Myers  U17MRugby & Northampton4:28.64:28.61.8 
94:34.44   James Winship  U15MBracknell AC4:22.554:22.550.7 
104:36.51   Ethan Brady-Jones PBU15MWirral4:25.304:25.300.9 
1500m F (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:28.02   Howard Croft PBU15MHuntingdonshire4:23.54:23.50.5 
24:28.16   Ethan Scott PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:21.664:21.66-0.1 
34:29.80   Jack Stretton  U15MLeicester4:20.614:20.610.5 
44:31.23   Oliver Mills PBU17MHuntingdonshire4:30.74:30.71.9 
54:31.65   Frank McGrath  U15MCookham/Lagan Valley4:28.724:28.721.9 
64:31.80   Quinn Miell-Ingram PBU15MRadley4:31.804:31.802.1 
74:31.97   Aidan Dias PBU15MBracknell AC4:29.484:29.480.6Click your Clock logo
84:34.15   Corey Campbell  U15MTeam East Lothian4:31.184:31.181.6 
94:34.52   Rollo Parry PBU15MWycombe4:34.484:34.483.2 
104:34.89   Isaac Morris  U15MCambridge & Coleridge4:32.544:26.371.4 
114:38.65   Ella Newton  U20WHerne Hill/Cambridge H/Nottingham Trent Uni4:36.404:29.772.8 
124:39.19   Joshua Clutton PBU17MKettering4:31.724:31.721.8 
134:39.66   Charlie Borgnis  U15MBracknell AC4:32.884:32.883.2 
144:47.11   Madeleine Johnson  U20WWimborne4:37.534:34.263.1 
154:49.82   Finnan Robins  U15MBirchfield H4:36.044:36.042.4 
1500m G (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.99   Alden Collier PBU13MChiltern4:19.034:19.03-0.2Click your Clock logo
24:35.77   Harry Prescott  U15MBracknell AC4:24.474:24.471.0 
34:38.34   Mia Atkinson  U20WCharnwood4:37.304:37.022.0 
44:38.49   Orla Williams  U17WChiltern4:37.294:37.293.2 
54:39.00   Joseph Hunt PBU13MSouth London4:37.914:37.912.7 
64:39.30   Ryan Raulia PBU17MKettering4:39.304:39.304.3 
74:39.94   Callum Tripp PBU15MMarshall Milton Keynes4:35.984:35.982.5 
84:40.56   Jacob Hunt PBU13MSouth London4:40.564:40.563.0 
94:47.20   Jasmine Young  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:38.984:38.983.0 
104:48.19   Keira Brady-Jones  U15WWirral4:41.824:41.822.2 
1500m H (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:41.97   Louis Buttrick PBU15MRugby & Northampton4:41.974:41.973.3 
24:42.51   Charlotte Dewar  U15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:36.024:36.022.7 
34:43.04   Amelia Chrispin PBU15WNewark AC4:42.874:42.873.4 
44:44.09   Nathalie Camp PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:39.194:39.193.3 
54:44.97   Maisie Collis SBU17WHerne Hill4:44.974:32.764.6 
64:46.33   Aimee Callow SBU17WCardiff Archers4:44.794:44.793.7 
74:47.20   Beth Hamilton  U15WMansfield4:46.304:46.303.9 
84:47.48   Lucrezia Polloni PBU17WBlackheath & Bromley4:47.484:47.485.8 
94:48.39   Ella van Heerde PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:48.394:48.394.7 
104:48.48   Isaac Searle PBU17MBirchfield H4:48.484:48.484.3 
114:49.07   Kaitlyn Sheppard  U17WCheltenham4:45.24:45.23.4 
124:54.94   Jack Le Tissier  U15MGuernsey4:52.104:52.103.9 
134:55.83   Aimi Weightman  U15WShaftesbury Barnet4:45.224:45.224.3 
144:58.03   Eloisa Harris  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:44.224:44.224.4 
154:58.20   Summer Woodhead  U15WGuernsey4:55.174:55.175.2 
1500m I (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:41.60   Elsie Robinson PBU15WSaffron AC4:40.304:40.303.3Click your Clock logo
24:41.88   Scarlett Livingstone PBU15WExeter4:37.504:37.502.8 
34:42.42   Benjamin Dewar PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow4:42.424:42.423.9 
44:44.20   Maddie Deadman  U20WBasingstoke & Mid Hants4:39.304:39.302.7 
54:45.72   Grace Forster PBU17WCity of Norwich4:45.724:45.724.3 
64:46.07   Madeleine Short PBU17WCity of Norwich4:46.074:46.074.0 
74:49.10   Olivia Martin  U15WAbingdon4:39.624:39.623.2 
84:52.09   Grace Roberts  U15WVale Royal4:48.714:44.674.2 
94:55.26   Lily Neate  U17WWinchester4:46.424:46.423.8 
105:05.28   Alice Bates  U15WKettering4:41.074:41.074.7 
Page: 1 2