Dada Flat Open Graded Series External Results
Derby
16 Apr 19
1500 3000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
1500 SX 1
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:17.99   William Wright  U13MDerby5:01.615:01.616.9 
25:27.65   Stanley Lowe  U13MDerby5:17.215:17.217.9 
35:29.59   Molly Emerton PBU13WDerby5:29.595:29.599.7 
45:33.78   Luke Bradbury  U13MDerby5:17.225:17.228.4 
55:38.61   Thomas Rouse  U13MDerby5:23.045:23.0410.0 
65:41.53   Ruby Davies  U13WDerby5:28.945:28.949.3 
75:47.07   Bethany Dye  U13WDerby5:43.475:43.4712.0 
85:49.44   Caitlin McCarney  U13WBurton5:34.485:34.489.4 
96:09.69   Molly Hammond PBU13WDerby6:09.696:09.6915.1 
106:17.25   Megan Joyce  U13WAmber Valley & Erewash6:01.436:01.4312.0 
116:25.34   Romy Jamieson  U13WDerby6:23.916:23.9117.4 
126:40.52   Ameie Lincoln  U13WDerby6:19.516:19.5117.1 
1500 SX 2
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:25.6   Jack Dakin PBSENMDerby4:25.64:25.60.5 
24:27.4   Senay Mkiale Guzai  U20MDerby4:20.44:18.900.0 
34:29.4   Sonny Jamieson  U17MDerby4:17.954:17.95-0.1 
44:35.6   Jack Shorten PBU17MBurton4:26.614:26.610.4 
54:38.2   Cameron Nightingale PBU17MDerby4:34.934:34.932.0 
64:38.7   Martin Kerr  V35MDerby4:27.24:27.2-0.2 
74:39.4   Matthew William Golder SBU17MDerby4:39.44:36.555.1 
84:41.5   Scott Ram PBU23MAmber Valley & Erewash/Notts4:37.014:37.011.9 
94:44.0   Thomas Dixon PBU15MCharnwood4:33.74:33.71.6 
104:44.6   Ben Stevenson PBU15MDerby4:44.64:44.6-0.9 
114:44.9   Molly Hudson  U20WDerby4:36.314:36.311.6 
1500 SX 3
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:01.98   Charlie Haste PBU15MDerby4:51.504:51.504.7 
25:05.57   Bethan Hudson  U23WDerby4:59.444:55.764.8 
35:06.98   Valentina Costa  U17WDerby5:06.354:57.333.2 
45:09.23   Thomas Eason PBU15MAmber Valley & Erewash4:51.654:51.654.9 
55:09.72   Samuel Sawczuk-Wood  U15MDerby4:58.854:58.856.0 
65:10.86   Alexandra Kiltie PBU23WDerby/Edinburgh Uni Hare & Hounds5:01.555:01.556.4 
75:12.50   Tracy Hinxman  V45WDerby/Gloucester/Midland Masters5:01.185:01.185.3 
85:20.09   Maisie Trueman  U15WBurton5:00.25:00.25.5 
95:20.76   Rosie Challender  U15WNotts5:20.055:20.055.8 
105:22.73   Betty Cresswell  U15WDerby5:19.485:19.487.9 
115:33.88   Annabelle Ita  U15WDerby/Derbyshire Schs5:17.515:12.275.5 
125:36.54   Imogen Morland  U15WDerby5:30.65:21.038.2 
1500 SX 4
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:16.74   Anna Norman PBU15WDerby5:16.745:16.745.6 
25:17.39   Benjamin Draper  U17MDerby4:41.044:41.043.8 
35:20.92   Paige Barker PBU15WBurton5:15.55:15.58.2 
45:24.63   Skye Kelsey  U17WAmber Valley & Erewash5:13.35:13.36.6 
55:25.33   Daisie Jeffries-Williams  U17WDerby5:18.55:13.27.9 
65:26.41   Lillie Jeffries-Williams PBU17WDerby5:22.745:22.749.2 
75:27.60   Matthew Huddleston PBU15MDerby5:27.605:27.60  
85:34.83   Adam Huddleston PBU15MDerby5:34.835:34.8311.0 
95:40.60   Amy Rouse PBU15WDerby5:35.075:35.0711.0 
105:40.67   John Rouse PBV40MDerby5:40.675:40.671.4 
115:42.76   Olivia Allen  U15WDerby/Chesterfield5:25.115:25.118.2 
125:58.55   Isabella Rouse  U15WDerby5:51.185:49.3212.2 
136:21.96   Lola Jamieson  U15WDerby6:01.96:01.914.0 
 
3000 SX
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:13.4   Dylan George PBU20MMansfield8:56.218:56.21-1.9 
29:39.9   Jack Dakin PBSENMDerby9:39.99:39.90.5 
39:55.6   Jack Davies  U17MDerby9:17.349:17.34-0.8 
410:02.4   Ernie Cresswell PBU17MDerby9:34.829:34.82-0.8 
510:06.7   Martin Kerr  V35MDerby9:40.139:40.13-0.2 
610:10.5   Richard Wilson  V35MDerby9:46.899:46.891.7 
710:35.2   Jack Surgay  U17MDerby10:09.2610:09.264.0 
810:43.2   Bethan Hudson  U23WDerby10:19.4910:19.494.8 
910:44.3   Ed Wilson SBV35MCity of Stoke10:44.310:24.533.1 
1010:49.6   Chris Jordan SBV40MDerby10:49.610:40.294.1 
1111:01.0   Alice Crane  U20WDerby10:23.5010:23.504.0 
1212:11.6   Under age athlete U13MDerby AC    
1312:16.6   Megan Emerton  U17WDerby12:09.612:09.69.4