Victoria Park Relays External Results
Leicester
24 Nov 18
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
3KL MX L1
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:00   Alan Slater  V45MWest End  5.6 
211:07   Patrick Alderson  V50MWest End  3.3 
311:36   Aiste Razmaite SENMUoL    
412:26   Dave Ward  V40MWest End  11.7 
512:52   Laura Kidd SENWUoL    
613:59   Iris Cerveno SENWWarwick    
714:20   Nikki Fraser  V40WDesford  17.7 
814:27   Adam PaƂaszkiewicz SENMUoL    
916:35   Lisa Botterill  V40WDesford  18.7 
1016:49   Emily Wheaton SENWUoL    
1117:21   Alison Briggs SENWUoL    
1218:02   Shangeetha Manivannan SENMUoL    
3KL MX L2
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:47   Andrew Holland SENMUoL    
211:57   Suzannah Flemming SENMWest End    
312:40   Kathy Rolington  V55WWest End  9.2 
413:15   Holly Pan SENWUoL    
513:16   Christopher Jackson  V40MDesford  14.2 
613:21   Sam Rezendes SENMUoL    
713:32   Claudia Carlyon  U23WNewquay & Par/Warwick Uni  16.2 
814:21   Sarah Cook Windell SENWWest End    
914:37   Cecilia Li SENWUoL    
1015:38   Matt Logan SENMUoL    
1117:11   Steve Morris  V65MDesford  22.0 
1217:26   Jack Gibbons SENMUoL    
3KL MX L3
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:33   Aric Klukowski SENMUoL    
210:42   Ben Silvester  SENMWitney/Warwick Uni  4.8 
311:12   Joanna Male  SENWWest End  3.0 
411:17   Shaun Newbold  V35MWest End  6.1 
511:22   Graham J Hobbs  V55MDesford  4.6 
611:23   James Gibbons SENMUoL    
712:42   Harry Morris SENMUoL    
812:47   Gary Ashwell  V55MWest End  10.5 
913:08   Laura Kidd SENWUoL    
1013:38   George Ratagan SENMUoL    
1115:10   Damian Miles  V45MDesford  18.5 
1215:30   Tabby Watson SENMUoL    
3KL SM L1
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:30   Paul Featherstone  V40MHermitage/Midland Masters  -2.2 
29:50   James Rous SENMWarwick    
310:02   Harry Horsley  SENMDesford  1.7 
410:08   Simon Mayes  SENMWest End  0.4 
510:22   Ash Payne SENMOptimal Running    
610:30   William Hewing  U23MLincoln Uni  3.7 
710:44   Chris Parkes Bowen SENMThe Oldoys    
810:58   Alex Le Gresley SENMUoL    
911:01   Luke Wrench SENMOptimal Running    
1011:08   Tom Pownell SENMUoL    
1111:20   Jamie Kingsbury Smith SENMWest End    
1211:37   Will Bray SENMUoL    
1311:44   Nick Moore  V35MHinckley  5.9 
1412:10   Sam Jolly  SENMRoadhoggs  8.9 
1512:14   Terry Woodhouse  V45MRoadhoggs  9.1 
1612:18   Harry Langham SENMLincoln Uni    
3KL SM L2
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:43   Mike Trott SENMOptimal Running    
210:11   Conall Green  U23MBirchfield H  1.0 
310:11   Connor McArdle  SENMWallasey/Loughborough Students  2.0 
410:53   Ben Godson SENMUoL    
510:56   Pete Armstrong SENMOptimal Running    
610:59   Callum Taylor SENMUoL    
711:06   Gareth Chivers  V35MDesford  4.6 
811:21   James Cheung  SENMWest End  7.6 
911:26   Matthew Duxbury SENMLincoln Uni    
1011:34   Matthew Langtree  V35MRoadhoggs  5.1 
1111:35   Tom Snowden SENMThe Oldoys    
1211:42   Clive Mason SENMOptimal Running    
1311:51   Andrew Dolphin-Rowland SENMHinckley    
1412:52   Ben Whatling SENMUoL    
1513:23   Tom Martin  V35MRoadhoggs  13.2 
1613:27   Ryan Clark SENMLincoln Uni    
3KL SM L3
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:53   Jason Williams SENMOptimal Running    
210:20   James Dixon  V35MDesford  3.0 
310:21   Joe Henson SENMOptimal Running    
410:34   Tom Quaye SENMUoL    
510:36   James Gibbons SENMUoL    
610:40   Joe Cochrane SENMWarwick    
710:44   Joe Parks SENMWest End    
811:01   Mike Walker SENMThe Oldoys    
911:32   Kieran Williams  U20MMarch  9.8 
1011:35   James Thurman  SENMRoadhoggs  5.3 
1112:02   Mick Tinbereien SENMWest End    
1212:29   Chris Rawson  V40MHinckley  7.6 
1312:33   Richard Garnett  V60MRoadhoggs  8.3 
1412:34   Sam Bradshaw SENMOptimal Running    
1513:40   Brett Still SENMLincoln Uni    
1614:19   James Boyd SENMUoL    
3KL SM L4
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:34   Tony Woodward SENMOptimal Running    
210:24   James Finnie  U23MLeicester Uni  1.3 
310:24   Mark Lambell  V35MWest End  2.3 
410:32   Dougal Burrowes SENMWarwick    
510:35   Ross Tyrell SENMDesford    
610:37   William Lowley SENMLincoln Uni    
710:43   Josh Hough SENMUoL    
810:55   Mark Ramsden  V35MRoadhoggs  3.3 
910:58   Chris Parkes Bowen SENMThe Oldoys    
1011:12   Kent Butcher SENMOptimal Running    
1111:35   Danny Smith SENMOptimal Running    
1211:40   Chris Langham  V50MHinckley  7.2 
1311:45   David Lodwick  V55MRoadhoggs  7.4 
1412:02   Ben Waddington SENMWest End    
1512:18   Peter Parkinson SENMUoL    
1613:07   Sachin Mistry  U23MLincoln Uni  16.4 
3KL SW L1
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:30   Liza Vul SENWWarwick    
211:33   Hannah Willis SENWUoL    
312:13   Emily Hall  SENWWest End  9.8 
412:16   Trudi Unwin SENWOptimal    
512:33   Caitlin Maguire SENWUoL    
614:15   Alex Tweddle SENWLincoln Uni    
714:34   Lauren Doheney SENWUoL    
814:49   Lisa Godfrey SENWOptimal    
915:04   Bethany Goymour SENWLincoln Uni    
3KL SW L2
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
112:25   Hannah Shaw SENWUoL    
212:35   Kirsty Bennet  U23WTeam Kennet/Warwick Uni  7.9 
313:27   Abie Beerman SENWUoL    
413:39   Yvonne Beckwith  V45WWest End  14.7 
513:53   Maddy Woodward SENWOptimal    
615:20   Sophie Fenner  U20WCambridge H/Lincoln Uni  20.4 
715:59   Samantha Lucas SENWLincoln Uni    
816:33   Lauren Hampton SENWUoL    
917:57   Suzy Perry SENWOptimal    
3KL SW L3
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:32   Frances Arnott SENWUoL    
212:30   Mary Scott SENWWarwick    
313:19   Laura Jones SENWUoL    
413:42   Philippa Pickering SENWOptimal    
514:48   Emily Kinderman SENWLincoln Uni    
615:21   Teresa Talbott SENWOptimal    
716:04   Hannah Westwood SENWUoL    
816:11   Ellie Rodgers SENWLincoln Uni    
917:07   Ramandeep Kaur  SENWWest End  21.8