Fritton Lake parkrun # 329 External Results
Fritton Lake
22 Sep 18
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
parkrun
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
1NT   Daniel Middleton  V35MNorwich RR16:2316:151.0 
10NT   Paul Clark V35MUnattached    
100NT   Unknown Athlete SENMUnattached    
101NT   Samantha Pinkney U18WUnattached    
102NT   Rachel Kerslake V55WUnattached    
103NT   Monica Winzor-Saile V45WUnattached    
104NT   Charlotte Winzor-Saile U11WUnattached    
105NT   Unknown Athlete SENMUnattached    
106NT   Jacky Macdonald  V70WCanterbury36:3430:5729.1 
107NT   Ken Marshall V80MUnattached    
108NT   Rachel Bean V45WUnattached    
109NT   Michelle Sundram V45WUnattached    
11NT   Shaun Cleworth  V40MNorwich RR20:3420:006.3 
110NT   Hugo Whyte-Wood U11MUnattached    
111NT   Darren Wood V40MUnattached    
12NT   Sean O'Loughlin  V50MBungay Black Dog20:5919:5510.6 
13NT   Eddie Greenland  V50MGreat Yarmouth RR20:5818:3211.1 
14NT   John Baxter  V60MBure Valley20:3319:478.9 
15NT   Blaine Craddock V45MUnattached    
16NT   Dave Smith V45MUnattached    
17NT   Mark Thompson  V40MWaveney Valley18:2818:064.9 
18NT   Nicola Baker  V50WGreat Yarmouth RR22:0820:5510.3 
19NT   Andrew Neil Baker  V50MGreat Yarmouth RR20:2920:188.8 
2NT   Joseph Smith U15MTri-Anglia    
20NT   Ewan Winzor Saile V35MUnattached    
21NT   Simon Sparkes  V45MBungay Black Dog21:5420:4210.3 
22NT   Paul MacCarthy  V50MBarnet21:4721:0210.0 
23NT   Andrew Lane  V60MWymondham21:3418:388.9 
24NT   Tony Beales  V50MWymondham22:0021:3113.2 
25NT   Laurie Abel  V50MTri-Anglia21:4120:098.4 
26NT   Benjamin Thompson U15MUnattached    
27NT   Mark Duffield V45MTeam Dunerunner    
28NT   Noah Rickards U15MUnattached    
29NT   Eddy Clark S20MUnattached    
3NT   Darren Barnes  V40MUnattached18:4517:513.9 
30NT   Tom Barber  U11MGreat Yarmouth22:5522:1811.8 
31NT   Steven Barber V40MRock Estate    
32NT   Jo Lockhart  V45WBungay Black Dog22:2522:2512.8 
33NT   Alfred Winzor Saile U11MUnattached    
34NT   Chris Gay  V55MNorfolk Harriers/Great Yarmouth22:5922:4514.9 
35NT   Zak Barber  U15MGreat Yarmouth19:4119:406.5 
36NT   Mark Ford  V55MUnattached23:5422:0915.6 
37NT   Benjamin Tubby V35MUnattached    
38NT   Mark Kirby V45MUnattached    
39NT   Ellie Kershaw U18WUnattached    
4NT   Ian Richard Moore  V50MWymondham19:0718:496.3 
40NT   Julie Rickards  V45WBungay Black Dog24:3424:3418.7 
41NT   Tara Baxter  U20WBure Valley23:3223:3219.2 
42NT   Ben Hope S20MUnattached    
43NT   Alex Jackson S20MUnattached    
44NT   Anneke Cook V50WUnattached    
45NT   Lisa Greengrass V35WUnattached    
46NT   Jo Walker  V40WBungay Black Dog23:4123:3514.8 
47NT   Chris Riches V40MUnattached    
48NT   Gareth Whall S25MUnattached    
49NT   Chris Beckitt S30MUnattached    
5NT   James Carass  S30MGreat Yarmouth RR19:1019:108.9 
50NT   Jane Thomas  V45WGreat Yarmouth RR23:5222:3417.0 
51NT   Hannah Fox S30WUnattached    
52NT   Gary Howell V35MUnattached    
53NT   Harry Ford S25MUnattached    
54NT   Keith Kershaw V50MUnattached    
55NT   Freddie Whyte-Wood U11MUnattached    
56NT   Emma Fickling  V35WWymondham26:3126:3120.4 
57NT   Robert Winner  V45MWymondham23:3423:3214.5 
58NT   John England  V70MGreat Yarmouth26:5825:2519.4 
59NT   Steven Alderson V55MUnattached    
6NT   Carl Prewer  V45MLowestoft17:2216:221.7 
60NT   Julie Winner  V45WWymondham25:3425:3416.8 
61NT   Unknown Athlete SENMUnattached    
62NT   Simon Moore V45MUnattached    
63NT   Stephanie Whyte  V40WBungay Black Dog28:5226:4226.0 
64NT   Michael Wray  V55MWymondham26:1424:5222.2 
65NT   Michaela Larter S30WUnattached    
66NT   Hannah Purvis  V35WWymondham28:0625:3917.3 
67NT   Katie Whitmore V40WUnattached    
68NT   Eva Osborne  V75WWymondham/Eastern Masters27:4026:5321.2 
69NT   Finlay Brown U11MUnattached    
7NT   Sean Thompson  V45MWymondham18:5818:584.4 
70NT   Natalie Brown  V40WWaveney Valley26:3626:3620.2 
71NT   Nick Cooper  V55MUnattached25:3924:2516.8 
72NT   Kirsty Sinclair V40WRock Estate    
73NT   Alex Ozanne U15MUnattached    
74NT   Paul Hemsworth V35MUnattached    
75NT   Lauren Wolfe S20WUnattached    
76NT   Nedina Middleton-Hall  V50WWymondham27:1125:3923.2 
77NT   Davina Balls  V55WUnattached28:0927:4322.2 
78NT   Kay Baxter V55WUnattached    
79NT   Edward Goodwin U11MUnattached    
8NT   Andy Clark  V50MGreat Yarmouth RR/Glasgow TC19:4018:484.8 
80NT   Paul Goodwin  V35MHarpenden17:1317:082.3 
81NT   Chris Shore V45MUnattached    
82NT   Debbie Thompson V55WUnattached    
83NT   Anna Gray  V40WBungay Black Dog22:5922:5713.5 
84NT   Nichola Thatcher  V45WWymondham30:3628:5227.3 
85NT   Tracie Draeger  V55WWymondham24:3122:2715.5 
86NT   Paul Stibbards V40MUnattached    
87NT   Amy Draeger U15WUnattached    
88NT   Claire Green  V40WWaveney Valley34:1131:0227.7 
89NT   Unknown Athlete SENMUnattached    
9NT   Matthew John Buckoke  V40MGreat Yarmouth RR19:0019:007.0 
90NT   Helen Atkinson V40WUnattached    
91NT   Angela Mower  V60WWaveney Valley33:2831:2828.2 
92NT   Rachel Mather S30WUnattached    
93NT   Simon Hannant V45MUnattached    
94NT   Joan Loader V45WUnattached    
95NT   Tasha Gillett S30WUnattached    
96NT   Maureen England  V70WGreat Yarmouth34:2929:5729.9 
97NT   Joel Trotter U15MUnattached    
98NT   Suzanne Moore V50WUnattached    
99NT   Joanna Pinkney V40WUnattached