BMC PB Classic External Results
Street
5 May 18
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:52.19   Dan Wilde PBU20MTaunton/Loughborough Students1:52.191:52.19-3.6 
21:53.99   Daniel Howells PBU17MAldershot, Farnham & District1:53.891:49.34-4.6 
31:54.97   Harry Richardson PBU20MBasingstoke & Mid Hants1:52.871:52.43-3.7 
41:55.24   Samuel Edwards PBU20MTaunton1:55.241:55.242.0 
51:55.43   Owen Locke PBU20MNewport1:55.431:55.43-2.1 
61:55.65   Jed Skilton PBU20MPoole AC1:54.701:54.702.8 
71:56.07   Nathan Brown PBU20MErme Valley1:56.071:56.071.5 
81:56.13   Hayden Bailey SBU20MTeam Bath1:55.921:54.812.0 
91:56.65   Sam Rogers PBU20MBrighton Phoenix1:56.651:56.655.5 
101:57.60   Tom Rickards PBU17MReading AC1:56.771:55.54-3.1 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.57   Anton Mills PBU20MBristol & West1:58.571:58.5710.1 
21:58.60   Oliver Hall PBU17MBracknell AC1:57.21:54.07-2.8 
31:59.12   Ben Hawkins SBU23MTaunton1:57.891:54.230.6 
41:59.17   Liam Dunne PBU17MChichester1:58.001:55.8-3.2Click your Clock logo
51:59.48   Thomas Bury PBU20MStroud1:58.971:58.974.7 
62:00.44   Cameron Enser  U17MBracknell AC/Reading AC1:58.321:56.10-2.6 
72:00.73   TC Chulu PBU20MSouth West RR1:59.841:59.841.9 
82:01.61   Jack Dutton PBU17MNorth Devon2:00.592:00.591.5 
92:02.24   Hayden Fey SBU20MTorbay2:02.242:00.546.6 
102:07.30   Themis Bower  U20MTeam Bath2:04.951:58.94-0.3 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.20   Edward Falkingham PBU20MTaunton2:02.692:02.695.9 
22:03.77   Ellery Cole  U17MTeam Bath1:59.991:57.71-1.7 
32:04.56   Henry Stevens  U15MPoole AC/Millfield Sch2:04.202:04.2011.5 
42:05.06   Josh Smith PBU15MPoole AC2:02.412:02.41-1.1 
52:05.10   David Bendle  U17MStroud2:04.652:01.99-0.1 
62:07.01   Sean Barry SBU20MTeam Bath2:07.012:06.95.2 
72:07.76   Max Watson SBU17MTaunton/King's College Taunton2:07.762:02.91-0.1 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:06.89   Harry Cunningham PBU15MSwindon2:04.342:01.7-1.0 
22:08.69   Charlie Cook PBU17MWells City2:08.692:08.051.3Click your Clock logo
32:09.01   Louis Chamberlain PBU15MExeter2:05.952:02.10-1.3 
42:10.09   William Carr PBU17MWells City/Yeovil2:10.092:10.099.8 
52:11.13   Callum Davis SBU20MStroud2:11.132:08.867.5 
62:13.90   Thomas Roe  U17MCity of Portsmouth2:10.872:10.830.9 
72:15.39   Archie Pierce  U17MSwindon2:11.92:02.950.1 
82:19.43   Fred Fisher  U15MTaunton/King's College Taunton/Yeovil2:16.352:16.358.5 
92:25.98   Friedrich Buschow  U20MKing's College Taunton2:16.592:16.5911.7 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:14.79   James Casling PBU17MBristol & West2:14.792:14.796.3 
22:16.47   Cameron Bryson PBU15MExeter2:16.472:16.472.0 
32:17.24   Toby Watson PBU15MWells City/Yeovil2:14.272:14.272.5 
42:20.45   Bernard Mealing PBU17MWells City/Yeovil2:15.092:15.024.1 
52:21.25   Leo Stockham  U17MWells City2:17.482:07.591.4 
62:21.37   Jack Gunning PBU15MSwindon2:20.352:16.852.5 
72:38.77   Lukas Thiesen  U17MKing's College Taunton2:28.932:28.9315.1 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.44   Tommy Hummel PBU15MWells City/Yeovil2:10.222:10.224.5 
22:21.04   William Parkinson PBU15MBasingstoke & Mid Hants2:21.042:21.0412.8 
32:21.26   Daniel Maydew PBU15MWells City/Yeovil2:20.622:10.850.3 
42:24.01   Leo Stark PBU13MNewport2:20.112:07.60.6 
52:26.54   Otto Kingston PBU17MBristol & West2:26.542:19.306.4 
62:27.17   Bradley Glover PBU15MWells City2:21.472:12.872.8 
72:27.54   Joseph Hull PBU15MBristol & West2:27.542:18.803.8 
82:27.65   Christian Stride PBU17MSomerset Schs/Millfield Sch2:22.002:22.0020.7 
92:28.47   Fletcher Hart PBU13MSwindon2:27.42:21.82.0 
102:32.43   William Muzio PBU13MBrighton & Hove2:26.332:25.286.7 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.46   Samuel Holloway PBU13MNorth Somerset2:25.552:14.92.5 
22:29.21   Connor Corbin PBU15MPoole AC2:29.212:29.219.4 
32:29.72   Nicholas Bosley PBU15MWells City/Yeovil2:29.722:29.7215.2 
42:30.09   Jake Gray PBU15MIndependent Intelligent Fitness2:30.092:30.0914.3 
52:32.96   Tomek Czerepinski PBU13MBristol & West2:26.392:26.37.3 
62:35.73   Fred Cummins PBU13MBristol & West2:30.862:30.8610.5 
72:36.74   Jacob Roe  U15MBristol & West2:35.12:29.778.1 
82:39.38   Ishmael Bradley PBU13MBristol & West2:34.352:34.357.3 
92:40.64   Amos Kingston PBU15MBristol & West2:40.642:32.18.3 
102:40.93   Jack Breeds PBU13MBasingstoke & Mid Hants2:39.702:39.7013.6 
112:41.29   Jay Hunt SBU13MBristol & West2:41.292:33.45.6 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.62   Anna Burt SBU20WTeam Bath2:08.622:04.521.0 
22:08.95   Elise Thorner PBU20WWells City/Millfield Sch/Yeovil2:08.952:08.951.9 
32:10.27   Emma Haley SBSENWRadley2:08.912:08.692.0 
42:10.49   Zakia Mossi PBU15WBlackheath & Bromley2:09.862:09.862.3 
52:10.77   Annie Testar SBU17WStroud/Cheltenham2:09.322:07.340.4 
62:11.48   Ellie Farrow  U17WCity of Portsmouth2:10.482:07.511.3 
72:14.26   Gemma Kersey SBSENWBasildon/Middlesex Uni2:11.892:06.110.1 
82:15.86   Rebecca Bullock SBU20WBasingstoke & Mid Hants2:11.452:08.072.3 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:14.32   Hannah Roberts SBU17WBracknell AC/Reading AC2:12.972:10.961.7 
22:15.47   Saffron Moore  U17WCity of Portsmouth2:13.362:12.354.0 
32:16.91   Emma Ryder PBU20WTavistock2:14.922:14.923.1 
42:17.92   Harriet Turner SBU17WNorth Devon2:17.922:17.7910.2 
52:18.31   Tallulah Jeffes SBU17WWinchester2:17.362:17.368.8 
62:18.87   Nia Clatworthy  U17WCardiff2:15.772:15.774.8 
72:18.99   Caitlin Wosika SBU20WTeam Bath2:18.992:18.0811.2 
82:20.31   Lucy Crossman  U17WTaunton/King's College Taunton2:19.792:19.799.4 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.85   Harmony Cooper PBU17WHastings AC2:17.662:17.666.0 
22:19.41   Daisy Baker PBU15WWimborne2:19.412:19.4110.1 
32:19.48   Robyn Watkins  U20WChiltern/Millfield Sch2:17.002:16.313.3 
42:19.66   Grace Smith PBU17WLeicester2:19.662:19.666.6 
52:22.18   Amelia Errington PBU20WStroud2:20.842:20.8413.6 
62:24.49   Jenny Milburn  U17WTavistock/Armada2:24.312:15.9112.7 
72:24.68   Maddy Herbert SBU17WDorchester/Team Dorset2:22.662:21.487.3 
82:25.39   Holli Jehu SBU20WAberdare Valley2:25.392:21.1016.6 
92:28.73   Kate Howard  U15WWestbury/Yate2:25.472:19.953.8 
102:32.13   Sophie Capel SBU17WSwindon2:29.032:24.989.6 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:20.68   Lucy Chalmers PBU15WSlough Junior/Millfield Sch2:19.782:18.014.3 
22:21.88   Holly Bigger PBU17WWells City/Yeovil2:17.572:16.923.8 
32:21.92   Holly Wilkinson PBU15WCity of Portsmouth2:20.82:20.85.3 
42:22.84   Ruby Brook PBU15WStroud2:20.302:19.924.7 
52:22.88   Khumo Karas SBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch2:22.882:22.6414.8 
62:23.46   Stephanie Brooks PBU15WNorth Somerset2:22.302:22.307.2Click your Clock logo
72:25.20   Harriet Hillman PBU13WSwindon2:25.202:25.208.6 
82:29.14   Demi-Marie Goddard SBU17WPoole AC2:29.142:22.4312.9 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:21.62   Danni Sinclair PBU15WBristol & West2:21.12:17.93.9 
22:26.80   Rhiannon Paton PBU17WWestbury/Yate2:26.802:26.807.6 
32:26.83   Erin Silvester SBU20WNorth Devon2:26.832:24.9917.7 
42:27.13   Olivia East PBU15WCity of Portsmouth2:27.132:19.094.5 
52:27.21   Daisy Pellow PBU15WWells City/Millfield Sch2:24.452:24.458.1 
62:28.50   Heidi Taylor  U15WPoole AC2:20.312:20.314.5 
72:28.98   Tallulah Watson PBU15WTaunton2:28.982:28.9813.4 
82:29.62   Isobel Parnaby  U17WStroud2:26.12:25.812.3 
92:34.64   Kai Snell SBU15WYeovil/Millfield Sch/Wells City2:34.642:34.3716.8 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.73   Emily Dunkley PBU15WCity of Portsmouth2:19.972:17.063.9 
22:28.35   Ashleigh Steer PBU15WNewport2:28.352:28.357.2 
32:29.51   Iona Farquharson PBU13WTorbay2:29.512:29.516.3 
42:29.81   Isabelle Law PBU13WBasingstoke & Mid Hants2:29.812:29.816.8 
52:31.82   Ceri Griffiths PBU13WNewport2:31.822:23.565.5 
62:34.95   Charlotte Brown  U17WTaunton2:31.372:31.378.5 
72:35.42   Olivia Earthy PBU15WWells City2:35.422:35.4218.4 
82:37.51   Bryony Henshall  U17WBasingstoke & Mid Hants2:34.32:32.17.7 
92:41.73   Lucy Hall  U15WBracknell AC2:29.872:28.538.3 
Womens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:28.96   Florence Fuller PBU15WStroud2:27.22:26.456.8 
22:31.50   Sophie Land PBU13WNorth Devon2:31.502:31.407.3 
32:32.15   Macy Connolly PBU13WBasingstoke & Mid Hants2:32.152:29.295.9 
42:32.50   Clementine Houlden PBU13WBristol & West2:31.072:23.235.8 
52:35.36   Emma Bendle  U15WStroud2:31.72:29.717.7 
62:36.46   Maisie Bell PBU13WNorth Devon2:36.462:32.97.6 
72:37.04   Emma Jolliffe PBSENWBristol & West2:37.042:37.048.1 
82:47.26   Charlotte Smith PBU15WPoole AC2:46.42:46.416.2 
92:47.64   Louise Jeffries  V55WTeam Bath/South West Vets2:45.812:41.7610.8 
Mixed 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:44.26   Florence East PBU11WCity of Portsmouth2:44.22:35.618.6 
22:45.64   Will Chapman PBU15MBristol & West2:45.642:41.5512.1 
32:50.83   Zachary Roe PBU13MBristol & West2:50.832:40.9512.2 
42:56.77   Ronnie Wilmott PBU13MBristol & West2:56.772:56.7711.7 
52:58.19   Alex Auton-Green SBU11MWestbury2:58.192:43.247.9 
62:58.43   Sonny Walsh PBU11MBristol & West2:58.432:58.4322.4 
73:08.66   Felix Pearson PBU13MBristol & West3:08.663:08.6617.1 
 
Mens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:58.23   Remi Adebiyi PBU20MNewport3:58.233:54.46-2.9 
23:58.76   John Howorth  U20MTeam Bath3:55.363:52.57-3.1 
33:58.78   Harris Mier PBU17MCornwall AC/Truro School3:58.783:58.78-1.8 
44:01.31   Robert Howorth PBU20MTeam Bath4:01.314:01.31-1.1 
54:02.29   Liam Rawlings PBU17MOswestry3:59.933:57.67-2.5 
64:02.45   Jackson Mountford PBU20MNewport3:57.663:57.66-2.5 
74:03.21   Elliot Moran PBU20MExeter3:58.053:55.41-1.5 
84:04.57   Morgan James PBU20MCardiff4:04.574:04.57-2.6 
94:08.76   Sam Gentry  U17MNorth Somerset4:06.394:06.39-1.4 
104:08.98   Joseph Kelliher PBU20MWimborne4:08.864:08.864.5 
114:09.10   Noah Lambert PBU20MStroud4:09.104:09.10-1.1 
124:09.63   Adam Wilson T20/F20 SBU23MYate/Westbury4:09.634:08.42-1.7 
134:13.35   Ben Lloyd SBU20MYeovil/Wells City4:13.354:08.69-0.4 
Mens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:12.70   Will Morris PBU17MLavington Athletics/Marlborough & District Junior4:11.114:09.53-0.8 
24:12.78   Liam Griffiths PBU17MAberdare Valley4:09.84:09.81.3 
34:13.47   Ethan Pierce PBU20MSwindon4:11.864:09.86-1.4 
44:14.60   Jacob Reynolds PBU15MCardiff4:10.504:04.09-2.1 
54:19.21   Jake Seville PBU17MNewport4:17.704:17.701.4 
64:20.14   Tom Simpson PBU20MCambridge H/Greenwich Tritons/Millfield Sch4:20.144:20.142.2 
74:20.58   Matthew Raynor PBU17MReading AC4:16.964:16.96-0.2 
84:21.36   Ryan Martin  U15MAldershot, Farnham & District4:17.834:15.31-0.8Click your Clock logo
94:21.62   Ollie Lock PBU17MNorth Somerset4:15.314:09.68-0.5 
104:22.31   Jack Latus PBU17MSwindon4:14.94:09.21-0.8 
114:23.95   Alex D'Arbost  U20MCity of Salisbury4:22.104:16.695.8 
124:25.13   Jack Wilkinson PBU17MNorth Somerset4:24.694:19.611.6 
134:25.98   Oli Morgan PBU17MBasingstoke & Mid Hants4:25.984:25.981.5 
144:30.09   Sam Ponter  U17MTaunton4:18.424:14.640.1 
Mixed 1500m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:20.68   Hamish James PBU17MNorth Devon4:13.854:13.85-0.4 
24:22.03   Ollie Thorner PBU20MWells City/Yeovil/Millfield Sch4:22.034:22.032.5 
34:23.71   Finley Ball PBU17MNorth Devon4:23.714:17.63-0.2 
44:24.45   Justin Davies PBU17MTeam Bath4:14.614:01.99-2.6 
54:26.14   Fred Hawker PBU17MBristol & West4:24.404:21.61.3 
64:26.68   Luke Iles PBU17MBristol & West4:26.684:26.684.7 
74:27.20   Harry Hyde PBU15MAldershot, Farnham & District4:25.464:15.90-0.5 
84:27.29   Alexandra Brown PBU20WHerne Hill/Hercules Wimbledon4:27.294:27.101.6 
94:28.91   William Aitken PBU17MBarnsley AC/Millfield Sch4:24.884:10.232.6 
104:29.00   William Rabjohns PBU13MPoole AC4:23.114:16.49-0.5 
114:29.66   Ava White PBU17WBlackheath & Bromley4:29.664:29.666.0 
124:30.40   Beatrice Wood PBU15WCity of Salisbury4:26.34:25.860.8 
134:31.88   Izzy Parry-Jones SBU23WSwansea4:31.884:26.043.8 
144:34.02   Naomi Toft PBU15WBlackheath & Bromley4:34.024:34.023.4 
154:36.06   Molly Canham SBU17WExeter4:36.064:19.710.6 
Mixed 1500m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.72   Liam Dailey PBU17MStroud4:22.354:09.7-0.5 
24:32.52   Oliver Capps PBU15MExeter4:23.174:21.291.1 
34:33.42   Rufus Thomas PBU15MBristol & West4:32.394:21.63-0.1 
44:33.83   Adam Leworthy PBU15MNorth Devon4:31.614:19.950.2 
54:34.26   Madeleine Johnson PBU17WDorchester4:34.264:34.263.1 
64:35.04   Seamus Robinson PBU15MWestbury/Yate4:26.94:19.940.7 
74:35.44   Andrew Penrose PBU15MCardiff Archers4:35.444:35.448.1 
84:35.65   Sam Mills PBU15MExeter4:27.604:21.15-0.4 
94:41.98   Salman Megag  U17MCardiff4:40.434:34.861.9 
104:43.06   Benjy McCartney  U17MNewquay & Par4:27.934:24.610.8 
114:47.28   Tony Roper  V50MBristol & West/Midland Masters4:40.464:00.82.6Click your Clock logo
124:48.71   Caitlin Apps  U20WExeter4:46.354:43.464.0 
134:51.16   Daisy Davies SBU17WYeovil/Wells City4:51.164:45.795.1 
145:01.68   Ashia Wilson  U15WPoole AC4:47.584:47.584.2 
Mixed 1500m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:40.09   George Thomas PBU15MNorth Devon4:36.224:32.550.9 
24:40.60   Katie Hughes PBU20WCornwall AC4:40.604:40.604.4 
34:41.98   Isaac Murray PBU15MCornwall AC4:31.524:20.61-0.1 
44:42.45   Emily Shaw PBU15WWimborne4:42.454:37.733.0 
54:43.44   Joel Green PBU15MWimborne4:39.34:34.12.5 
64:44.15   Jade Littlechild PBU20WTeam Bath4:44.154:44.157.9 
74:44.35   Kate Price PBU15WThames Valley4:44.254:44.254.7 
84:44.85   Amelia Wills PBU17WBracknell AC/Millfield Sch/Harrow4:44.854:44.857.0 
94:46.88   Lawrence Martindale PBU15MTeam Bath/Millfield Sch4:46.884:46.8811.4 
104:47.19   Harry Woods PBU15MSwindon4:37.34:31.101.6 
114:47.68   Hannah Taunton T20/F20 PBSENWTaunton4:47.684:39.961.2 
124:50.83   Dylan Dayman PBU15MNorth Devon4:49.134:33.742.2 
134:51.99   Rebecca Pierce  SENWTeam Bath/Walton4:51.114:48.694.9 
145:11.67   Caroline Brenchley SBU20WTeam Bath5:11.674:50.9113.7 
Mixed 1500m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:48.14   Rose Garrett PBU15WLondon Heathside4:48.144:48.144.5 
24:49.67   Leon Ruffle PBU15MBasingstoke & Mid Hants4:46.04:33.722.4 
34:51.75   Jasmine Stone PBU15WExeter/Tiverton4:48.744:48.746.1 
44:53.11   Pia Lewis PBU17WBrighton & Hove/Millfield Sch4:51.54:51.56.8 
54:54.47   Scarlett Livingstone PBU13WExeter4:48.054:37.502.8 
64:55.39   Aidan Oscroft SBU15MBristol & West4:55.394:54.4112.4 
74:56.13   Jay Akbar PBU15MBristol & West4:56.134:49.652.5 
84:57.14   Kyle Pearson PBU13MNorth Devon4:57.144:57.148.5 
94:58.57   Nancy Britten PBU17WMansfield4:56.424:56.426.5 
105:02.93   Samuel Colbourne PBU15MCity of Portsmouth4:58.374:48.13.3 
115:03.76   Sarah Everitt SBV50WBristol & West/Welsh Masters5:03.195:02.985.5 
125:05.48   Alice Bridger-Morales  U15WBristol & West4:58.804:58.807.1 
135:05.54   Amy Mercer SBU17WWimborne5:05.544:57.4313.9 
145:12.37   Poppy Pellow  U17WWells City/Millfield Sch4:55.04:54.69.0 
Mixed 1500m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:59.87   Cameron Corbin SBU15MPoole AC4:59.874:53.35.8 
25:02.55   Marianna Sawyer PBU15WWimborne/Dorset Schs5:01.45:01.47.7 
35:04.61   Sophia Wilson PBU15WSomerset Schs/Millfield Sch4:59.004:57.986.6 
45:06.18   Phoebe Roberts SBU20WBracknell AC5:00.735:00.7310.7 
55:06.64   Emily Muzio SBU15WBrighton & Hove5:05.505:02.745.1 
65:06.71   Millie Ayres PBU15WNorth Devon5:06.714:59.446.3 
75:07.21   Annwen Gammon  U20WCardiff5:00.474:51.49.5 
85:08.99   Maddie Bond PBU15WCity of Portsmouth5:06.375:06.3711.6 
95:10.41   Jack Harvey PBU13MWells City/Yeovil4:57.304:39.222.9Click your Clock logo
105:12.94   Hannah Read SBU17WBracknell AC5:12.945:01.89.1 
115:14.09   Lexie Bull  U15WStroud4:47.204:47.202.7 
125:17.89   Ellie Mortimer SBU20WStroud5:17.895:14.019.6 
Mixed 1500m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:05.31   Elin Griffiths PBU15WNewport5:05.315:05.317.3 
25:08.07   Ciara Muzio SBU15WBrighton & Hove5:02.84:57.205.5 
35:10.04   Emily-Jae Mason PBU17WCwmbran5:04.145:04.1411.8 
45:19.29   Amy Nicholls PBU15WBristol & West5:02.814:56.36.1 
55:22.74   Keira Devereux PBU13WNorth Somerset5:11.265:03.004.2Click your Clock logo
65:23.24   Lucas Earthy PBU13MWells City5:23.245:23.2416.1 
75:27.97   Daisy Wilkinson  U13WCity of Portsmouth5:21.535:21.538.0 
85:29.68   Lucy Acott PBU13WMendip5:26.435:26.438.7 
95:30.97   Molly Thomas PBU13WBristol & West5:20.245:15.38.7 
105:34.69   Natalya Smith SBU15WCity of Portsmouth5:29.35:18.07.4 
115:54.10   Edith Chitty  U13WTeam Devizes - Moonrakers AC5:45.495:43.912.4 
 
Mens 3000m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
18:28.41   James Vincent PBU20MCardiff8:28.418:28.41-3.1 
28:30.35   Henry McLuckie PBU17MIsle of Wight8:30.358:17.92-3.4 
38:32.33   Lachlan Wellington PBU20MCity of Portsmouth8:31.108:31.10-1.0 
48:36.40   Hugh Sadler PBU20MBristol & West8:34.468:34.462.1 
58:38.48   Finn Birnie PBU20MNewquay & Par/Truro School8:33.598:30.18-1.9 
68:40.77   Liam Garrett PBU20MLondon Heathside/Shaftesbury Barnet8:38.638:30.59-2.6 
78:42.79   James Beeks  U23MBasingstoke & Mid Hants8:25.128:25.12-3.2 
88:43.70   Phil Burden PBV40MTaunton8:43.708:43.70-1.3 
98:50.70   Callum Choules PBU20MNorth Devon8:50.708:50.70-0.8 
108:53.43   Guy Tucker PBU20MAldershot, Farnham & District/Millfield Sch8:53.438:53.438.3 
118:55.96   Muktaar Farhan SBSENMCardiff/UW Newport8:52.148:46.29-1.5 
Page: 1 2