BMC PB Classic External Results
Street
1 May 17
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:54.52   Sam Brown PBU20MEdinburgh AC1:52.941:51.29-3.2 
21:54.81   Hayden Bailey PBU17MTeam Bath1:54.811:54.811.3 
31:55.01   James Vincent PBU20MCardiff1:55.011:55.01-3.4 
41:55.66   Harry Digby PBU17MBracknell AC1:55.201:55.20-1.3 
51:55.83   Joshua Moody SBSENMBristol & West1:55.831:54.73-3.6 
61:56.21   Nathan Brown PBU20MErme Valley1:56.081:56.071.0 
71:56.53   Ben Pattison SBU17MBasingstoke & Mid Hants1:56.531:46.71-5.3 
81:56.62   Oliver Johnson PBU20MBrighton Phoenix1:54.181:54.18-1.8 
91:57.73   Dominic McDougall PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow1:57.631:55.61-2.6 
800m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:56.56   Abdi Hasan PBU17MYate/Westbury1:56.561:54.96-3.7 
21:58.33   Owen Locke PBU20MNewport1:58.241:55.43-2.6 
31:58.73   William Brown PBU20MJersey1:57.241:57.11-1.5 
41:59.22   Adam Day  U20MChiltern/Buckinghamshire Schs1:56.871:54.84-3.6 
51:59.59   Isaac du Val PBU17MJersey1:59.231:59.235.2 
62:00.47   Joseph Yeaman PBU20MGuernsey2:00.471:56.89-1.3 
72:01.88   Joe Gentry  U20MNorth Somerset2:00.462:00.463.4 
82:03.12   Themis Bower  U20MTeam Bath1:58.941:58.94-0.4 
800m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.76   Morgan James PBU17MCardiff1:58.751:58.75-2.8 
22:01.81   Elliott Chard PBU20MYate2:00.132:00.13-0.1 
32:02.64   Finley Richards PBU17MNewport1:59.141:59.149.7 
42:03.20   David Locke PBU17MNewport2:02.181:51.63-4.8 
52:04.06   Owen Coldwell SBU20MExeter2:04.062:03.3313.8 
62:04.31   Connor Richards  U17MNewport1:59.571:59.575.5 
72:04.37   Michael Biss PBU20MWells City/Yeovil2:04.191:59.29-2.5 
82:07.36   Max Satterly  U17MSouthampton2:04.52:02.013.8 
800m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.83   Elliot Doughty PBU17MSwindon2:00.831:58.8-1.8 
22:03.76   Ben McIntyre PBU17MSwindon2:03.761:59.97-1.9Click your Clock logo
32:04.51   Euan Kernahan SBU20MNorth Devon/Torrington2:04.512:01.893.3 
42:05.11   Ryan Walbridge SBU23MWimborne2:05.112:03.2813.4 
52:05.21   Sam Davies PBU20MWimborne2:05.212:05.2113.9 
62:05.35   Luke Gawthorn PBU17MNewport2:05.352:02.7-1.0 
72:05.65   Alex Irvine  U17MNotts/Nottinghamshire Schs2:01.31:59.2-1.8 
82:05.90   James Wright PBSENMNorth Devon2:05.902:05.9010.8 
92:06.29   David Bendle PBU17MStroud2:04.142:01.99-0.4 
102:08.87   Emil Bowry PBU17MNotts2:08.72:08.712.2 
800m E (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:05.86   Oliver Hall PBU17MBracknell AC2:00.161:54.07-3.2 
22:08.86   Callum Davis PBU17MStroud2:08.862:08.867.0 
32:10.26   Jacob Reynolds PBU15MCardiff2:09.351:58.68-2.4 
42:11.42   Anton Stoger PBU17MNotts2:07.262:05.975.2 
52:11.43   Edward Laslett PBU23MTruro School2:11.432:11.4331.7 
62:11.53   Oscar Lee PBU15MTaunton2:08.502:04.190.2 
72:12.81   Iwan James Smith  U15MCardiff2:11.632:11.11.4 
82:15.59   Sam Smith McGloin SBU17MNotts2:15.592:14.7810.1 
92:18.21   Thomas Roe  U17MCity of Portsmouth2:11.672:10.830.7 
800m F (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.48   Josh Smith PBU15MPoole AC2:09.002:02.41-1.6 
22:14.76   Seth Lake PBU15MWimborne2:09.152:07.591.2 
32:15.68   Alex Brothwell PBU15MBrighton Phoenix2:15.282:15.2815.1 
42:18.23   Joseph Knibb PBU15MSwindon2:14.902:09.565.7 
52:18.34   Fred Hawker PBU15MBristol & West2:18.342:05.51.8 
62:19.46   James Casling PBU15MBristol & West2:19.462:14.797.4 
72:19.71   Rufus Thomas  U15MBristol & West2:18.72:12.30.0 
82:20.01   Fred Fisher PBU15MWells City/King's College Taunton/Yeovil2:17.572:16.358.0 
92:20.14   Lawrence Martindale PBU15MTeam Bath2:19.572:19.5713.9 
102:23.30   George Symonds PBU17MKing's College Taunton2:23.302:23.3018.0 
112:32.73   William Rogers SBU17MKing's College Taunton2:32.732:16.5926.1 
800m G (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.60   Luke Iles PBU15MBristol & West2:19.602:09.24.2 
22:20.10   Aaron Blake PBU20MKing's College Taunton2:20.102:20.1017.7 
32:24.51   Adam Leworthy  U15MNorth Devon2:18.152:06.980.0 
42:27.63   Peter Mountain  V60MBristol & West/South West Vets2:22.352:18.064.6 
52:27.67   Guy Stevens  U13MBasingstoke & Mid Hants2:22.02:12.722.7 
62:29.52   Bernard Mealing PBU15MWells City2:29.522:15.023.7 
72:30.19   Finn Pardy SBU13MPoole AC2:30.192:18.28.3 
82:30.49   Joshua Davies  U15MNewport2:22.412:22.4118.2 
800m H (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.30   Charles Davies PBU15MWimborne2:23.62:11.12.0 
22:29.29   Morgan Alcock PBU13MTorbay2:23.952:20.619.0 
32:29.73   Tommy Hummel PBU13MMendip2:26.402:10.224.6 
42:30.75   Jack Gunning PBU15MSwindon2:23.792:16.852.3 
52:31.76   Daniel Maydew  U15MWells City2:31.112:10.850.1 
62:31.85   Myles Begley PBU15MTorbay2:30.062:11.822.6 
72:33.44   Jack Le Tissier PBU13MGuernsey2:32.132:13.34.5 
82:35.06   Rhys Blow PBU13MCardiff2:35.062:35.064.8 
92:37.59   Lewis Jacobs  U13MRhondda2:20.832:14.772.7 
800m I (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:32.94   Jay Akbar SBU15MBristol & West2:32.942:30.02.5 
22:34.26   Otto Kingston PBU15MBristol & West2:34.262:19.306.6 
32:40.15   Samuel Stevens PBU13MBristol & West2:40.152:40.1521.9 
42:42.32   Ciaran Herniman PBU13MBristol & West2:37.842:26.0711.0 
52:43.03   Joseph Hull PBU13MBristol & West2:41.582:18.803.3 
62:47.36   Jay Hunt  U13MBristol & West2:41.192:33.46.1 
72:53.61   Amos Kingston  U13MBristol & West2:46.62:32.19.2 
800m A (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:05.88   Anna Burt PBU20WTeam Bath2:04.522:04.520.6 
22:10.86   Molly Canham SBU17WExeter2:07.442:07.440.3 
32:11.10   Naomi Reid  U20WCardiff2:09.022:09.022.4 
42:12.76   Ellie Wallace PBU20WWestbury/Yate2:12.382:10.831.4 
52:16.23   Hannah Roberts  U15WBracknell AC2:11.592:10.961.6 
62:19.35   Maia Hardman  U17WBrighton Phoenix2:14.532:14.07.2 
800m B (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.12   Rebecca Bullock  U17WBasingstoke & Mid Hants2:08.072:08.072.0 
22:15.16   Annie Testar SBU17WStroud2:10.052:07.340.0 
32:15.23   Maya Todd McIntyre PBU15WRushcliffe2:14.292:12.682.2 
42:16.46   Madeleine Roche PBU20WExeter2:16.462:16.4615.1 
52:17.03   Anya Pigden  U17WCity of Portsmouth2:13.972:13.9714.5 
62:17.84   Cecily Turner SBU17WExeter/Millfield Sch2:17.842:13.9914.5 
72:18.88   Lauren McNeil PBU15WNotts2:18.522:12.281.8 
82:21.62   Sophie Jones PBU17WTaunton/Queens Coll (Taunton)2:21.622:21.6213.6 
92:21.94   Sarah Wilson  U17WTeam Bath2:16.02:14.153.1 
102:22.16   Ava Remzi PBU17WNotts2:22.162:22.1610.8 
800m C (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.91   Rebecca Toll PBU20WGuernsey2:18.902:18.9016.5 
22:19.37   Georgia Cole PBU20WCardiff2:16.902:16.9012.3 
32:21.64   Eleanor Webster PBU15WTeam Bath2:20.522:18.133.6 
42:23.25   Eliza Mason  U17WGuernsey2:18.362:18.3614.8 
52:24.75   Catrin Phillips  U17WNewport2:22.862:16.904.3 
62:24.87   Rosie Whitehead  U17WBristol & West2:19.802:18.4015.4 
72:26.94   Amelia Briggs-Goode  U15WNotts2:23.92:23.27.9 
82:28.73   Eden Williams  U15WCardiff2:26.912:25.9111.3 
800m D (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:22.20   Anna Kelliher PBU17WWimborne2:22.202:22.2010.7 
22:22.41   Cerys Thomas SBSENWLlanelli/West Wales2:20.132:18.7517.6 
32:23.99   Kate Howard PBU15WWestbury/Yate2:22.772:19.953.5 
42:25.65   Maddy Herbert PBU15WDorchester/Team Dorset2:21.482:21.486.8 
52:26.10   Sophie Capel PBU17WSwindon2:24.982:24.989.2 
62:27.97   Heidi Taylor PBU15WPoole AC2:27.972:20.314.3 
72:30.48   Ella Morgan  U15WAberdare Valley2:25.832:25.8313.3 
82:31.48   Amy Dallamore SBU17WGuernsey2:31.482:24.2216.2 
92:31.90   Jessica Brown SBU20WTaunton2:31.902:22.3221.8 
800m E (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.36   Demi-Marie Goddard PBU15WWimborne2:22.432:22.4312.4 
22:27.79   Megan Webber SBU17WTorbay/Newton Abbot2:27.792:23.6421.0 
32:28.16   Grace Ashurst PBU15WBristol & West2:24.832:24.8316.3 
42:28.30   Yasmin Nutt PBU15WNotts2:26.782:26.789.1 
52:29.27   Lulu King  U15WHerne Hill/Wimborne2:23.62:15.7017.8 
62:30.95   Kate Bain PBU13WGuernsey2:27.322:18.324.1 
72:32.38   Brooke Coldwell  U15WExeter2:20.042:20.0416.0 
82:33.06   Sienna Richardson PBU13WBasingstoke & Mid Hants2:26.292:18.013.3 
92:35.90   Ella Davies  U13WSwansea2:28.392:26.936.0 
800m F (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.66   Holly Bigger PBU15WWells City/Yeovil2:25.062:16.923.6 
22:28.72   Rhiannon Paton PBU15WWestbury/Yate2:28.722:26.807.8 
32:28.90   Emily Chirighin PBU15WCardiff2:28.902:28.9017.6 
42:29.52   Alys Withers  U20WNorth Somerset2:24.902:24.409.2 
52:31.54   Lily Bates PBU15WTorbay/Newton Abbot2:27.802:27.8014.6 
62:33.03   Rachel Oram  U15WSwindon2:26.882:26.886.4 
72:33.08   Harriet Hillman  U13WSwindon2:27.932:25.208.1 
82:33.67   Lucy Hall SBU15WBracknell AC2:32.832:28.537.7 
92:40.98   Kiera Griffiths  U13WAberdare Valley2:30.372:25.165.7 
800m G (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:31.49   Connie Hickman PBU15WKing's College Taunton/Somerset Schs2:27.22:27.218.9 
22:33.02   Hannah Fairchild PBU17WWimborne2:30.92:30.918.5 
32:33.16   Olivia East  U13WCity of Portsmouth2:30.392:19.094.1 
42:33.53   Esme Hughes PBU15WMaldwyn/Wrekin College Triathlon Club/Millfield Sch2:33.532:33.5322.4 
52:35.69   Fern Williams PBU15WNotts2:35.692:35.6920.7 
62:36.06   Pia Lewis  U15WBrighton & Hove/Millfield Sch2:32.32:23.216.6 
72:37.69   Lavinia Rai  U15WSwindon2:35.892:25.926.8 
82:42.00   Izzy Pugh PBU15WHercules Wimbledon/Millfield Sch2:42.002:42.0019.1 
800m H (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:32.40   Lydia Attwell PBU15WStroud2:27.52:20.214.9 
22:33.87   Emma Williams PBU17WNotts2:33.872:30.546.7 
32:36.82   Sarah Everitt  V50WBristol & West/Welsh Masters2:30.292:24.25.3 
42:38.63   Elen Eirys James PBU15WCardiff2:32.532:32.5313.3 
52:42.63   Anya Snowball PBU15WWells City2:42.632:42.6319.7 
62:44.11   Anaya Powis SBU15WStroud/Tri Team Gloucester2:37.62:31.612.4 
72:46.13   Clementine Houlden  U13WBristol & West2:41.262:23.235.5 
82:48.37   Ellie-Mae Wainwright  U13WNewport2:36.422:32.7116.4 
92:50.11   Elizabeth Norton  U13WIndependent Intelligent Fitness2:38.02:38.013.9 
800m I (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:38.16   Ruby Brook PBU13WStroud2:30.42:19.924.4 
22:40.11   Florence Fuller PBU15WStroud2:40.112:26.456.4 
32:40.80   Emma Jolliffe PBSENWBristol & West2:40.802:37.047.8 
42:42.14   Ellie Chivers PBU15WMendip2:42.142:42.1425.0 
52:42.80   Josie Ratcliff PBU15WTorbay2:40.762:40.7618.0 
62:43.23   Isobel Rabjohns PBU15WPoole AC2:34.342:24.804.7 
72:46.71   Skye Fisher SBU11WYeovil2:46.712:34.7710.7 
82:47.87   Mai Davies  U13WSwansea2:43.702:28.157.0 
800m J (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:39.88   Fletcher Hart PBU13MSwindon2:36.22:21.82.5 
22:41.92   Fred Cummins SBU13MBristol & West2:41.922:30.8610.7 
32:42.20   Ben Lewis PBU13MBristol & West2:38.042:38.0422.0 
42:42.32   Ishmael Bradley PBU13MBristol & West2:42.322:34.357.6 
52:44.97   Emma Harrison PBU13WTorbay/Newton Abbot2:43.772:23.954.7 
62:45.82   Katie Whitaker PBU13WWestbury/Yate2:42.182:38.9110.3 
72:45.97   Jolie Hoffman PBU13WBristol & West2:43.12:43.121.3 
82:45.98   Molly Thomas PBU13WBristol & West2:43.12:33.58.7 
92:47.31   Jasmine Chastney PBU20WStroud2:47.312:47.3124.3 
800m K (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:43.04   Jacob Roe PBU15MBristol & West2:40.372:29.777.8 
22:47.87   Lucie Guy  U15WUnattached/Dorset Schs2:42.932:35.6510.7 
32:48.96   Hannah Norton  U11WIndependent Intelligent Fitness2:47.142:38.7110.6 
42:52.46   Florence East SBU11WCity of Portsmouth2:52.462:35.618.3 
52:53.44   Zachary Roe PBU13MBristol & West2:53.442:40.9512.6 
62:54.07   Lucas Earthy PBU11MWells City2:54.072:54.0715.6 
72:57.98   Luca Allison  U13MBristol & West2:56.52:56.523.2 
83:40.94   Niamh Roe SBU11WBristol & West3:40.943:15.120.8 
 
1500m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:58.12   Joseph Tuffin PBU20MRushcliffe3:52.573:52.03-3.5 
23:59.95   Finley Mclear PBU20MExeter3:54.583:54.58-5.4 
34:00.48   Max Heyden PBU17MAldershot, Farnham & District3:59.403:56.10-4.3 
44:02.03   John Howorth PBU20MTeam Bath4:02.03:52.57-3.6 
54:04.22   Edward Mason SBU20MGuernsey/Somerset Schs4:04.224:04.050.1 
64:04.55   Remi Adebiyi PBU17MNewport4:01.253:54.46-3.0 
74:05.05   Dominic Smith PBU20MSwansea4:02.53:58.60-2.2 
84:06.35   James Penrose PBU17MCardiff Archers4:06.354:06.35-2.3 
94:07.03   Matthew Richards SBSENMSwansea/Pembrokeshire4:03.074:03.072.7 
104:07.35   Robert Howorth PBU20MTeam Bath4:04.94:01.31-1.5 
114:08.15   Jac Smith  U20MCardiff4:07.204:02.7-0.6 
124:08.22   Jackson Mountford PBU17MNewport4:08.223:57.66-2.6 
134:09.22   Adam Wilson T20/F20 SBU23MYate/Westbury4:09.224:08.42-1.9 
144:12.48   Henry-James Cowie PBU17MBlackheath & Bromley/Millfield Sch4:12.484:12.4814.4 
154:14.01   Ciaran Cooper  U23MSwindon4:02.54:02.57.6 
1500m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:08.67   Harris Mier PBU17MCornwall AC/Truro School4:03.603:58.78-2.1 
24:09.07   Sam Gentry PBU17MNorth Somerset4:08.414:06.39-1.7 
34:12.00   Alex Price PBU23MRhondda4:12.004:12.00-1.2Click your Clock logo
44:12.49   Lewis Sternkopf SBU20MWorcester4:04.643:59.900.8 
54:12.60   Joseph Kelliher SBU20MWimborne4:10.344:08.864.0 
64:14.10   Hayden Fey SBU20MTorbay4:14.104:12.356.0 
74:17.32   Noah Lambert PBU17MStroud4:14.84:09.10-0.7 
84:21.32   Ethan Pierce PBU17MSwindon4:21.324:09.86-1.6 
94:23.73   Otto Copping PBU17MTeam Bath4:16.924:16.921.5 
104:24.53   Isaac Thurgood  U20MNewport4:20.604:20.6013.1 
114:27.93   Alex D'Arbost  U17MCity of Salisbury4:16.694:16.695.3 
1500m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:17.71   James Alcock PBU17MTorbay4:15.164:09.470.1 
24:21.00   Benjamin Reynolds PBU15MCardiff4:09.463:50.19-4.3 
34:23.54   Alex Moyse PBU15MExeter4:17.534:17.531.1 
44:24.84   Ivan Usenko  SENMBristol & West/Ukraine4:23.704:23.7012.6 
54:25.10   Tom Cully PBU23MSouthampton4:25.104:25.10-0.7 
64:25.89   Ruben Wilson-Connell PBU17MKent/Poole AC4:25.894:25.8913.7 
74:25.99   Alexander McCartney SBU17MNewquay & Par/Truro School4:19.294:19.29-1.1 
84:26.06   Callum Smith PBU17MNorth Somerset4:20.014:19.632.5 
94:28.05   Samuel Galpin PBU20MGuernsey4:28.054:28.051.9 
104:32.35   Jake Seville PBU17MNewport4:25.194:17.701.2 
114:37.45   Finley Ball PBU15MNorth Devon4:37.454:17.630.0 
124:40.33   Gareth Knight  V35MNewport4:29.524:28.33.8 
134:40.36   Liam Dailey SBU17MStroud4:40.364:09.7-1.0 
1500m D (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:33.12   Cameron Enser PBU15MBracknell AC4:23.724:04.55-2.9 
24:33.56   Craig Bridges SBSENMTeam Bath4:33.564:22.041.3 
34:34.89   Harry Withers PBU17MBracknell AC4:34.894:30.453.8 
44:35.31   Zoe Wassell PBU20WStroud4:29.554:26.881.0 
54:37.89   Jack Latus PBU15MSwindon4:28.24:09.21-1.2 
64:38.90   Dan Patel SBU17MSwindon4:38.904:26.23.8 
74:39.76   Grace Copeland SBU17WWimborne4:38.744:32.512.8 
84:40.07   Elliott Symes SBU17MWimborne4:36.114:36.118.9 
94:40.55   Oli Morgan  U15MBasingstoke & Mid Hants4:36.554:25.981.8 
104:41.44   Edward Leech PBU15MForest of Dean4:41.444:16.80-0.7 
114:42.53   Callum Lovatt PBU17MCarmarthen4:42.534:42.5314.3 
124:42.79   Frank Morgan PBU13MCarmarthen/Dyfed Schs4:33.324:10.38-1.0 
134:44.46   AN Other         
144:47.07   Rhys Morgan PBU17MCardiff4:47.074:47.079.7 
1500m E (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:38.11   Louis Le Cheminant PBU17MGuernsey4:38.114:27.597.4 
24:39.49   Isaac Powers PBU17MGuernsey4:31.464:17.01-0.4 
34:40.11   Ollie Lock PBU15MNorth Somerset4:25.014:09.68-0.9 
44:45.20   Charlie Cook PBU15MMendip4:40.54:27.311.0Click your Clock logo
54:45.63   Aimee Callow PBU15WCardiff Archers4:45.634:44.793.5 
64:47.04   Rhiannon Dunlop PBSENWCity of Portsmouth4:36.024:35.254.0 
74:47.74   James Griffiths PBU15MNeath4:44.004:09.16-0.9 
84:48.02   Maisie Grice  U20WAldershot, Farnham & District4:41.974:29.291.3 
94:49.51   William Rabjohns  U13MPoole AC4:30.754:16.49-0.6 
104:50.74   Benjy McCartney PBU15MNewquay & Par4:35.54:24.610.6 
114:52.07   Lucy Davies  U20WPembrokeshire/Millfield Sch4:51.514:50.7915.3 
124:53.73   Katie Hughes  U20WCornwall AC4:43.564:40.604.5 
134:56.78   Caitlin Apps  U17WExeter4:46.834:43.463.6 
144:57.00   Grace Knapp SBU20WSwindon4:57.004:48.649.0 
1500m F (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:45.97   Ben Smith PBU17MAberdare Valley4:45.974:29.812.1 
24:47.37   Amelia Wills PBU17WBracknell AC/Millfield Sch4:47.374:44.857.0 
34:47.62   Abbie Lovering PBU15WWimborne4:47.624:47.6211.0 
44:48.57   Edward Enser PBU13MBracknell AC4:48.574:23.58-0.7 
54:48.69   Rebecca Pierce PBSENWTeam Bath/Walton4:48.694:48.694.6 
64:49.26   Johan Hobbs PBU15MWestbury4:49.264:49.267.4 
74:50.91   Caroline Brenchley PBU17WTeam Bath4:50.914:50.9113.2 
84:55.80   Morgan Curry PBU17MTaunton4:40.354:40.357.6Click your Clock logo
94:56.19   Katriona Brown PBU17WAldershot, Farnham & District4:48.44:43.023.5 
105:00.94   Ashia Wilson PBU15WPoole AC4:47.754:47.583.7 
1500m G (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:53.62   Emily Shaw PBU15WWimborne4:48.714:37.732.6 
Page: 1 2