North of England League Division 3EC
Cudworth
6 May 17
800 1500 3000 5000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.8   Hakan Dalbal PBU17MLongwood1:59.01:59.04.7 
22:02.9   Matthew Ward  U23MDerby/Leeds Beckett Uni1:57.321:53.610.2 
32:07.4   Christopher Gillott PBU20MBarnsley AC2:03.352:01.1-0.5 
42:19.2   Oscar Bryce SBU23MHallamshire/Newcastle Uni2:19.22:11.117.3 
52:23.7   Sam Botterill PBU17MDoncaster2:23.72:23.718.3 
62:31.4   Chris Cope SBSENMBoston2:31.42:01.30.5 
800 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:06.8   Joshua Ward SBU17MBarnsley AC2:04.52:04.59.8 
22:09.1   Joseph Thompson PBU17MLongwood2:06.542:06.546.1 
32:17.4   Aidan McClure SBSENMBoston2:17.42:12.44.0 
42:19.6   Richard Wilson SBV35MDerby2:19.62:12.681.7 
52:26.5   Stephan Fleming  U17MHallamshire2:22.072:22.0718.3 
800 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.9   Taylor Hammond SBU20WBarnsley AC2:16.452:13.509.6 
22:21.2   Leonie Shipley  SENWDerby/Chesapeake/Sheffield Hallam Uni2:16.602:16.606.5 
32:29.3   Charlotte Slack  U23WHallamshire/Skyrac2:25.582:17.393.6 
42:39.2   Francesca Robertson PBU23WLongwood/Newcastle Uni2:39.22:39.215.7 
53:25.4   Sophie Reader  U20WBoston3:11.92:52.732.7 
800 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.5   Kirsty Barr SBSENWBarnsley AC/Sheffield Hallam Uni2:26.12:14.7812.4 
22:31.6   Laura Trask PBU17WHallamshire2:30.912:30.914.5 
33:00.2   Tiana Mitchell  U17WLongwood2:54.62:54.628.4 
 
1500 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:18.2   Luke Ward  U17MDerby4:10.964:10.962.8 
24:25.0   David Lewis  U17MHallamshire4:22.44:18.32-0.5 
34:32.4   Stuart Wilson PBSENMBarnsley AC4:32.44:29.70.4Click your Clock logo
44:35.4   Peter Badger  V40MDoncaster4:31.14:22.20.6 
54:45.3   Joseph Thompson PBU17MLongwood4:38.14:38.16.1 
65:10.4   Aidan McClure  SENMBoston5:02.54:36.94.0 
1500 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:27.4   Senay Mkiale Guzai  U17MDerby4:21.224:18.90-0.3 
25:14.3   Chris Cope  SENMBoston4:37.54:15.70.5 
35:17.1   Steven Roebuck  V40MBarnsley AC5:12.35:12.38.6 
45:52.6   Elliot Thompson  U20MLongwood4:47.24:34.79.9 
55:53.1   Darren Bristow SBV45MHallamshire5:53.15:42.610.0 
66:06.4   Jeremy Bailey PBV45MDoncaster6:06.46:06.424.5 
1500 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:03.7   Molly Hudson  U17WDerby4:37.924:36.311.6 
25:15.6   Kerry Storrar  V40WBarnsley AC/Northern Masters5:09.65:02.486.0 
36:11.6   Tina Wilson PBV45WHallamshire6:11.66:11.625.3 
47:48.6   Isabelle Whitehead SBSENWBoston7:48.65:27.532.6 
1500 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:14.5   Leonie Shipley  SENWDerby/Chesapeake/Sheffield Hallam Uni4:48.84:48.86.5 
25:40.3   Naomi Biddlestone PBV35WBarnsley AC5:40.35:40.313.6 
38:59.3   Emma Penson  V35WBoston8:14.36:40.717.6 
 
3000 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:30.1   Molly Hudson PBU17WDerby10:19.8710:19.871.6 
210:51.5   Alice Moore SBU20WBarnsley AC/Holmfirth10:51.510:12.246.6 
311:42.6   Lisa Fouweather  U17WDoncaster11:06.810:53.9510.6 
415:21.1   Isabelle Whitehead SBSENWBoston15:21.112:25.232.6 
3000 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:13.6   Kaeti Anne MacKenzie SBV40WBarnsley AC10:43.710:25.312.1 
217:57.9   Emma Penson SBV35WBoston17:57.914:25.417.6 
 
5000 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
115:47.7   Connor Milnes  U23MHallamshire/Sheffield Hallam Uni15:28.5415:05.96-3.0 
216:32.2   Ethan Godridge PBU20MBarnsley AC16:28.915:55.411.7 
317:18.2   Josh Elderfield  SENMLongwood/Huddersfield Uni17:17.7416:44.443.1 
417:35.7   Richard Wilson SBV35MDerby17:35.717:22.81.7 
517:44.5   Peter Badger SBV40MDoncaster17:44.516:55.820.6 
619:59.2   Chris Cope PBSENMBoston19:59.216:29.10.5 
5000 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
116:42.3   Darren Newbould SBV45MHallamshire/Northern Masters16:42.315:55.99.2 
217:22.1   Mark Havenhand SBV50MBarnsley AC/Northern Masters17:22.117:21.84.4 
318:42.2   Adam Fozzard  V35MDerby18:18.815:39.9013.7 
422:07.1   Jeremy Bailey PBV45MDoncaster22:07.122:07.124.5 
523:46.9   Owen Msimango SBV45MBoston23:46.920:06.216.8