Scottish East District Championships External Results
Grangemouth
13-14 May 16

To see full results click here
800 1500 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800 SM (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:56.65   Ben Potrykus SBU23MPitreavie/Heriot-Watt Uni1:52.431:51.06-3.2 
21:59.04   Peter Cameron SBU23MEdinburgh AC/Cambridge Uni1:57.171:56.20-3.4 
31:59.92   Donald Macaulay SBSENMCorstorphine1:59.921:58.051.9 
42:06.44   Andrew Ferguson SBSENMAberdeen/Banchory Stonehaven2:06.442:02.064.4 
52:07.09   Matthew McKenna PBU23MCambuslang/Stirling Uni/Whitemoss2:06.932:02.603.9 
62:08.06   Liam Sleigh PBU23MCorstorphine/Queen Margaret Uni2:07.452:07.4513.1 
800 U20M (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.81   Iain Davies PBU20MCentral1:55.961:55.19-3.8 
21:59.11   Kobe Stevens PBU20MMoorfoot1:57.451:57.454.5 
31:59.31   George Conner SBU20MEdinburgh AC1:59.311:59.1016.7 
41:59.86   Paul Ireland SBU20MEdinburgh AC1:56.891:55.80-0.2 
52:00.19   James Donald  U20MDundee Hawkhill1:58.561:56.57-4.3 
62:01.43   Anthony Addison  U20MCorstorphine1:58.371:57.012.4 
72:05.35   Fraser Gorvett PBU20MTweed, Leader, Jed Track2:01.922:01.926.7 
82:06.69   Aaron Odentz  U20MAberdeen2:01.041:59.96-1.7 
92:12.67   Alastair White  U20MLivingston2:03.112:03.112.7 
102:13.50   Euan Brownlie  U20MCentral2:11.082:11.0815.3 
800 U17M (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.24   Jack Gillespie PBU17MAberdeen2:02.441:59.453.4 
22:03.73   Alex Johnston PBU17MPitreavie2:00.791:53.641.3 
32:03.75   James Adam  U17MPitreavie1:59.611:55.80-2.2 
42:04.04   Harris Pentecost PBU17MFalkirk1:59.471:56.910.0 
52:07.33   Alex P. Bates PBU17MEdinburgh AC2:07.082:07.0818.8 
62:07.34   Keir Howlieson  U17MCentral2:04.572:03.217.4 
72:07.68   Callum McCormack PBU17MDundee Hawkhill2:07.681:56.40-1.2 
82:09.04   Finlay Ross PBU17MCorstorphine2:08.832:05.032.0 
800 U17M h1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:07.34   Jack Gillespie  U17MAberdeen2:02.441:59.453.4 
22:07.60   James Adam  U17MPitreavie1:59.611:55.80-2.2 
32:08.47   Alex P. Bates PBU17MEdinburgh AC2:07.082:07.0818.8 
42:08.83   Finlay Ross PBU17MCorstorphine2:08.832:05.032.0 
52:12.88   William Darling  U17MLasswade/Northumberland Schs2:09.432:07.111.8 
62:16.15   Davey Begg  U17MDundee Hawkhill2:16.02:08.6614.7 
72:18.19   Sandy Holl  U17MCentral2:15.282:15.28-0.5 
800 U17M h2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.31   Harris Pentecost  U17MFalkirk1:59.471:56.910.0 
22:08.40   Alex Johnston SBU17MPitreavie2:00.791:53.641.3 
32:08.65   Callum McCormack PBU17MDundee Hawkhill2:07.681:56.40-1.2 
42:08.71   Keir Howlieson  U17MCentral2:04.572:03.217.4 
52:09.72   Stephen Addison PBU17MCorstorphine2:09.722:03.23-1.1 
62:11.58   Lewis Herd  U17MEdinburgh AC2:09.912:09.9120.6 
72:22.98   Scott Tindle PBU17MTweed, Leader, Jed Track/Northumberland Schs2:22.982:17.4619.1 
800 U15M (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:05.69   Harry Hall  U15MAberdeen1:59.801:58.04-0.5 
22:06.76   Michael Girdler PBU15MMoorfoot2:06.032:06.0318.9 
32:08.71   Lewis Dow PBU15MPitreavie2:02.382:00.52-1.1 
42:12.97   Thomas Ross PBU15MCorstorphine2:11.801:59.97-1.5 
52:13.14   Coinneach Petrie PBU15MEdinburgh AC2:10.532:10.5316.0 
62:18.58   Rory Williams PBU15MChirnside2:14.382:14.3822.6 
72:20.46   Joe Donnelly  U15MTeam East Lothian2:13.662:01.82-0.6 
82:22.46   Conor Allan  U15MPitreavie2:11.742:05.3010.9 
800 U15M h1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:12.01   Harry Hall  U15MAberdeen1:59.801:58.04-0.5 
22:14.38   Rory Williams PBU15MChirnside2:14.382:14.3822.6 
32:15.19   Joe Donnelly PBU15MTeam East Lothian2:13.662:01.82-0.6 
42:20.82   Jamie Kinghorn  U15MLasswade2:18.642:18.6419.5 
52:22.20   Lewis Blair  U15MPitreavie2:17.792:06.504.6 
62:35.76   Gregor Farrer PBU15MEdinburgh AC2:28.562:28.5624.4 
72:48.53   Leo Weldon  U15MFalkirk2:36.832:36.8328.0 
800 U15M h2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:16.77   Conor Allan PBU15MPitreavie2:11.742:05.3010.9 
22:16.83   Michael Girdler  U15MMoorfoot2:06.032:06.0318.9 
32:17.73   Luca Librizzi  U15MEdinburgh AC2:12.122:05.31-0.3 
42:17.76   Ruaraidh Elder PBU15MDunfermline Track & Field2:15.761:59.46-1.7 
52:18.29   Callan Hogarth PBU15MFalkirk2:16.732:05.96-0.1 
62:26.54   Fraser Morris PBU15MLivingston2:24.201:58.26-2.3 
800 U15M h3 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:12.54   Lewis Dow  U15MPitreavie2:02.382:00.52-1.1 
22:12.85   Thomas Ross PBU15MCorstorphine2:11.801:59.97-1.5 
32:12.95   Coinneach Petrie PBU15MEdinburgh AC2:10.532:10.5316.0 
42:18.76   Fabian Despinoy PBU15MEdinburgh AC2:15.861:56.92-3.4 
52:26.52   Blair Scott  U15MDundee Hawkhill2:20.312:05.852.6 
62:29.18   Kairn Brand  U15MPerth Strathtay2:28.192:18.224.1 
800 U13M 1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:36.55   Oliver Stewart PBU13MChirnside2:36.552:36.5521.9 
22:37.26   Cameron Ross PBU13MCorstorphine2:37.262:23.3113.7 
32:47.95   Daniel Ross PBU13MChirnside2:47.952:34.8919.5 
42:53.18   Luke Kennedy PBU13MFalkirk2:47.242:22.15.4 
52:59.33   James Walter  U13MTeam East Lothian2:52.472:52.4730.1 
63:16.43   Sam Campbell  U13MFalkirk3:15.673:12.0229.4 
800 U13M 2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.51   Lewis Watt PBU13MAberdeen2:17.622:00.83-2.0 
22:30.23   Finlay Muir PBU13MCentral2:27.332:12.17.8 
32:31.96   Elliot Frame PBU13MLivingston2:27.382:15.058.4 
42:36.36   Patrick Cannon PBU13MMoorfoot2:35.872:11.924.8 
52:42.61   Michael McGarvey PBU13MFalkirk2:37.452:36.0421.2 
-DNF   Ben Struthers  U13MCorstorphine2:38.472:22.204.8 
800 SW 1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.35   Katie Anderson SBU20WDundee Hawkhill2:16.922:15.2115.2 
22:18.96   Caitlin Arnott SBU20WCorstorphine2:17.272:13.523.6 
32:19.60   Gemma Cormack SBSENWAberdeen/Elgin/Robert Gordon Uni2:19.602:09.973.4 
42:34.36   Megan Bramwell SBU20WAberdeen2:27.232:27.2326.4 
800 U17W (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.27   Rebecca Eggeling PBU17WAberdeen2:11.382:10.628.6 
22:19.63   Carolyn Cameron SBU17WEdinburgh AC2:18.152:17.225.4 
32:20.22   Ishbel Strathdee PBU17WEdinburgh AC2:19.502:19.505.8 
42:22.34   Hannah Dow PBU17WPitreavie2:22.342:22.3413.3 
52:23.34   Ailsa Innes  U17WLasswade2:20.552:13.846.3 
62:24.61   Jessica Christie  U17WFalkirk2:18.812:15.996.3 
72:26.32   Lauren McCulloch  U17WCentral/East Sutherland2:20.122:20.094.0 
82:32.43   Iona Crawford  U17WPitreavie2:18.832:18.7522.4 
800 U17W h1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.11   Carolyn Cameron  U17WEdinburgh AC2:18.152:17.225.4 
22:24.00   Iona Crawford  U17WPitreavie2:18.832:18.7522.4 
32:24.06   Ishbel Strathdee PBU17WEdinburgh AC2:19.502:19.505.8 
42:24.41   Ailsa Innes  U17WLasswade2:20.552:13.846.3 
52:25.57   Hannah Dow  U17WPitreavie2:22.342:22.3413.3 
62:36.02   Amy Panton PBU17WEdinburgh AC2:30.352:26.7619.6 
72:36.56   Sophie Kidd  U17WDundee Hawkhill2:36.22:26.036.5 
-DNF   Katie McCluskey  U17WDundee Hawkhill2:53.802:53.8033.5 
800 U17W h2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:20.12   Rebecca Eggeling  U17WAberdeen2:11.382:10.628.6 
22:23.85   Jessica Christie  U17WFalkirk2:18.812:15.996.3 
32:24.97   Lauren McCulloch  U17WCentral/East Sutherland2:20.122:20.094.0 
42:26.18   Annabel Innes PBU17WEdinburgh AC2:26.182:25.9217.4 
52:28.36   Jessica MacLeod  U17WCorstorphine2:27.422:27.427.0 
62:37.11   Lauren Wilkie  U17WLasswade2:32.592:32.5924.2 
72:48.68   Alix Barclay  U17WDundee Hawkhill2:46.22:46.231.8 
800 U15W 1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:21.98   Laura McNeill PBU15WAberdeen2:21.982:20.4216.1 
22:22.80   Charlotte Clare PBU15WMoorfoot2:22.052:10.252.2 
32:22.91   Hannah Little  U15WLasswade2:21.422:19.474.2 
42:23.24   Phoebe Angus  U15WFalkirk2:21.912:20.3817.5 
52:24.00   Skye Henderson PBU15WCentral2:23.292:23.2917.6 
62:25.44   Lauren Blair PBU15WPitreavie2:22.122:22.1211.8 
72:30.75   Holly McLachlan  U15WFife2:23.52:21.912.5 
82:33.98   Sarah Davenport  U15WTweed, Leader, Jed Track2:24.912:24.9110.0 
800 U15W h1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:22.05   Charlotte Clare PBU15WMoorfoot2:22.052:10.252.2 
22:22.27   Laura McNeill PBU15WAberdeen2:21.982:20.4216.1 
32:22.44   Phoebe Angus  U15WFalkirk2:21.912:20.3817.5 
42:23.29   Skye Henderson PBU15WCentral2:23.292:23.2917.6 
52:23.99   Lauren Blair PBU15WPitreavie2:22.122:22.1211.8 
62:33.50   Ailsa Barr  U15WPitreavie2:29.502:25.4810.4 
72:35.23   Lindsey Gilchrist  U15WEdinburgh AC2:30.312:30.3124.6 
82:45.32   Kerry Robertson PBU15WFalkirk2:40.832:33.2716.4 
800 U15W h2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.17   Hannah Little  U15WLasswade2:21.422:19.474.2 
22:24.91   Sarah Davenport PBU15WTweed, Leader, Jed Track2:24.912:24.9110.0 
32:25.55   Holly McLachlan  U15WFife2:23.52:21.912.5 
42:27.24   Lucia Montgomery PBU15WEdinburgh AC2:25.892:25.138.6 
52:27.65   Iona Vannet PBU15WDundee Hawkhill2:27.512:23.6512.2 
62:27.81   Ciorstaidh Ainsworth  U15WCentral2:23.992:23.9920.5 
72:31.30   Rhiannon Fagan SBU15WGala2:31.302:29.7824.8 
82:36.06   Jemma Jamieson  U15WPitreavie2:33.92:28.8011.1 
800 U13W 1 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:44.25   Adele Gillespie PBU13WAberdeen2:39.552:26.4616.5 
22:45.07   Molli Robb PBU13WFalkirk2:45.072:45.0721.0Click your Clock logo
32:46.91   Naomi Howlieson PBU13WCentral2:46.912:34.8512.5 
42:49.90   Elise Graham-Marr SBU13WCentral2:49.902:42.5022.0 
52:50.51   Jessica Lorimer  U13WEdinburgh AC2:35.52:27.418.8 
62:56.11   Iona Harrison  U13WEdinburgh AC2:54.802:47.8227.7 
72:58.76   Ruby Grierson PBU11WHarmeny2:58.762:49.3723.1 
800 U13W 2 (14 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.14   Amy Kirkpatrick  U13WCentral2:24.662:13.5310.5 
22:26.52   Katie Johnson PBU13WEdinburgh AC/Team East Lothian2:25.082:09.631.1 
32:33.37   Anna Dalglish  U13WFife2:22.82:17.653.7 
42:38.98   Hannah Steel PBU13WLothian2:37.12:23.117.4 
52:40.13   Hannah Hamilton-Meikle  U13WChirnside2:35.12:34.3822.3 
62:43.28   Lauren Barclay  U13WFalkirk2:36.512:36.5121.8 
72:47.33   Chloe Petrie PBU13WEdinburgh AC2:47.332:44.8017.6 
82:48.38   Katie Christie PBU13WFalkirk2:41.772:20.184.1 
 
1500 SM 1 (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:02.99   Aidan Thompson PBU23MCentral/Stirling Uni3:56.293:54.21-1.2 
24:03.26   Rory Muir PBU23MDundee Hawkhill3:52.503:52.50-3.3 
34:04.69   Ben Potrykus  U23MPitreavie/Heriot-Watt Uni3:53.273:46.45-3.2 
44:05.91   Jamie Crowe  U23MCentral/Stirling Uni3:52.153:51.27-4.8 
54:06.68   Jake Thomas  U23MLivingston4:05.084:01.337.3 
64:08.29   Donald Macaulay SBSENMCorstorphine4:08.293:57.121.9 
74:09.06   Craig Campbell  U23MInverness/Edinburgh Uni4:03.184:03.18-1.1 
84:27.16   Liam Sleigh PBU23MCorstorphine/Queen Margaret Uni4:27.164:27.1613.1 
94:50.23   Ryan White SBU23MLivingston4:50.234:49.9416.1 
1500 U20M (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:56.52   Ben Greenwood  U20MPerth Strathtay3:53.263:48.071.6 
23:57.11   Sol Sweeney PBU20MPerth Strathtay3:52.963:42.77-4.4 
33:58.80   Iain Davies PBU20MCentral3:58.803:52.37-3.8 
44:01.73   James Donald PBU20MDundee Hawkhill3:56.463:50.57-4.3 
54:06.08   Joe Arthur SBU20MEdinburgh AC4:02.733:53.10-3.2 
64:06.68   Cameron Steven  U20MLasswade3:59.933:55.27-3.6 
74:07.23   Mathew Smith PBU20MLasswade4:00.453:51.31-3.8 
84:09.03   Anthony Addison SBU20MCorstorphine4:02.883:58.662.4 
94:09.32   Steven Murray SBU20MAberdeen4:09.324:00.06-2.7 
104:19.48   Aaron Odentz SBU20MAberdeen4:14.614:05.93-1.7 
114:29.27   Euan Brownlie  U20MCentral4:21.854:21.8515.3 
1500 U17M (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:14.68   Euan Boyle PBU17MFife4:01.694:01.697.7 
24:17.83   Freddie Carcas PBU17MEdinburgh AC4:17.833:53.35-3.0 
34:17.84   James Adam  U17MPitreavie4:07.384:06.40-2.2 
44:23.29   Lewis Pentecost  U17MFalkirk4:16.564:03.43-1.0 
54:23.29   Matt Dougall  U17MEdinburgh AC4:14.494:14.4916.7 
64:23.64   Michael Swinton  U17MEdinburgh AC4:19.364:17.808.1 
74:27.40   Stephen Addison SBU17MCorstorphine4:17.74:06.07-1.1 
84:30.81   Magnus Tait PBU17MLasswade4:25.593:58.51-2.4 
94:32.76   Finlay Ross PBU17MCorstorphine4:32.764:20.612.0 
104:37.14   Euan Hood  U17MLasswade4:25.074:14.53-2.2 
114:37.20   Sandy Holl  U17MCentral4:34.044:06.48-0.5 
124:44.28   Levi Sweeney PBU17MPerth Strathtay4:44.284:30.5312.4 
134:51.17   Jamie Simpson PBU17MDundee Hawkhill4:48.424:48.4216.5 
1500 U15M 1 (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.07   Joe Ewing  U15MEdinburgh AC4:20.573:50.96-3.6 
24:31.76   Ethan Elder PBU15MMoorfoot4:25.64:23.9612.1 
34:31.79   Kane Elliott PBU15MFalkirk4:18.433:46.83-4.5Click your Clock logo
44:35.96   Tom Ireland SBU15MEdinburgh AC4:24.474:11.101.7 
54:38.05   Iain McWhinnie PBU15MFife4:32.24:13.36-1.2 
64:42.02   David Addison  U15MCorstorphine4:24.514:04.57-1.8 
74:42.61   Gavin McWhinnie  U15MFife4:38.464:19.61-0.7 
84:50.11   Ben Sandilands  U15MFife4:44.734:08.54-3.0 
94:54.57   Sam Scobie  U15MUnattached4:48.354:48.354.5 
104:54.99   Jack Dalgety  U15MDundee Hawkhill4:49.64:47.3916.3 
114:55.76   Craig Angus PBU15MMoorfoot4:49.264:43.259.7 
124:57.70   Ryan Donald PBU15MDundee Hawkhill4:47.464:19.65-1.2 
134:58.78   Iain Hare  U15MEdinburgh AC4:39.734:25.375.9 
144:59.12   Owen Keddie PBU15MFife4:42.924:30.638.8 
1500 U15M h1 (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:49.52   Ben Sandilands  U15MFife4:44.734:08.54-3.0 
24:49.61   Joe Ewing  U15MEdinburgh AC4:20.573:50.96-3.6 
34:51.37   Kane Elliott  U15MFalkirk4:18.433:46.83-4.5Click your Clock logo
44:52.35   Ethan Elder  U15MMoorfoot4:25.64:23.9612.1 
54:55.22   Jack Dalgety  U15MDundee Hawkhill4:49.64:47.3916.3 
65:01.37   Ryan Donald  U15MDundee Hawkhill4:47.464:19.65-1.2 
75:06.07   Thomas Woods PBU15MCentral5:02.494:47.1015.2 
85:06.10   Duthac Mardon PBU15MStrathearn/Perth Strathtay4:48.374:39.2211.3 
95:09.36   Cameron Bullen PBU15MTeam East Lothian5:08.824:26.460.2 
1500 U15M h2 (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:51.10   Gavin McWhinnie  U15MFife4:38.464:19.61-0.7 
24:51.31   David Addison  U15MCorstorphine4:24.514:04.57-1.8 
34:51.83   Tom Ireland  U15MEdinburgh AC4:24.474:11.101.7 
44:52.47   Iain McWhinnie  U15MFife4:32.24:13.36-1.2 
54:53.34   Sam Scobie  U15MUnattached4:48.354:48.354.5 
64:55.17   Iain Hare  U15MEdinburgh AC4:39.734:25.375.9 
74:55.87   Craig Angus PBU15MMoorfoot4:49.264:43.259.7 
84:56.64   Owen Keddie PBU15MFife4:42.924:30.638.8 
95:02.24   Aidan Simpson PBU15MDundee Hawkhill4:54.64:32.414.7 
105:41.14   Robbie Anderson  U15MTeam East Lothian5:35.614:44.253.0 
1500 U13M (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:49.29   Harry Henriksen PBU13MLasswade4:37.14:27.20-0.4 
24:55.38   Sam Griffin PBU13MAberdeen4:52.964:21.700.1 
34:58.97   Conor Gourley  U13MPitreavie4:45.84:09.71-0.6 
45:02.37   Angus Wright PBU13MTeam East Lothian/Hunters Bog Trotters5:02.374:31.600.3 
55:04.63   Kai Crawford SBU13MAberdeen5:04.634:14.63-1.4 
65:15.01   Kyle Macfarlane PBU13MPitreavie5:06.274:46.683.8 
75:18.23   Jonathan Faulks PBU13MFalkirk5:14.84:55.064.8 
85:19.98   Scott Vigrow  U13MDundee Hawkhill5:09.645:04.713.1 
95:25.96   Euan Campbell  U13MCentral5:11.625:03.711.4 
-DNF   Adam Grieve  U13MFalkirk5:19.844:56.075.3 
1500 SW (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:32.54   Hannah Addison PBU20WCorstorphine4:32.544:31.142.8 
24:35.55   Gemma Cormack SBSENWAberdeen/Elgin/Robert Gordon Uni4:35.554:26.803.4 
34:37.41   Zoe Bates  U20WEdinburgh AC4:34.424:31.062.7 
44:37.84   Annabel Simpson SBU20WFife/Glasgow Uni4:30.744:30.740.4 
54:50.08   Hannah Cameron  U20WEdinburgh AC/Robert Gordon Uni/Aberdeen4:46.154:32.380.2 
64:53.98   Caitlin Arnott SBU20WCorstorphine4:53.984:39.583.6 
75:06.02   Niamh Shaw  U20WLasswade5:01.144:59.059.7 
85:26.45   Cath Ferry  V40WEdinburgh AC5:19.965:08.488.1 
1500 U17W (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:34.35   Rebecca Eggeling PBU17WAberdeen4:32.874:31.298.6 
24:37.08   Naomi Lang PBU17WAberdeen4:37.084:20.921.1 
34:43.08   Lauren Dickson SBU17WLasswade4:35.594:33.944.4 
44:48.63   Eloise Walker SBU17WEdinburgh AC4:39.744:23.170.1 
54:55.75   Louise McCullagh PBU17WFife4:47.334:47.3312.6 
64:58.72   Jessica MacLeod  U17WCorstorphine4:50.724:50.727.0 
75:06.33   Lauren McCulloch PBU17WCentral/East Sutherland4:58.534:41.214.0 
85:15.47   Mairi Wallace SBU17WMoorfoot5:15.475:07.6818.2 
95:20.62   Courtney Moffat PBU17WLivingston5:18.275:18.2710.9 
105:33.60   Danielle MacDermid  U17WDundee Hawkhill5:27.115:17.3814.7 
1500 U15W (13 May)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:52.66   Sarah Coutts SBU15WPitreavie4:41.054:34.731.0 
24:55.04   Pippa Carcas PBU15WEdinburgh AC4:53.684:37.313.9 
34:55.59   Daisy Cumming PBU15WDunfermline Track & Field4:55.594:38.943.9 
44:57.35   Kirsty Oldham  U15WAberdeen4:54.744:54.708.1 
55:00.63   Isla Calvert PBU15WLivingston4:54.034:31.10-0.3 
65:03.79   Alixe Phillips  U15WEdinburgh AC4:57.134:55.8520.0 
75:04.85   Rosie Eckersley  U15WCentral5:00.164:59.1911.1 
85:05.86   Chloe McClung  U15WFalkirk4:55.534:55.5319.6 
95:17.00   Jenny Gillanders  U15WPitreavie4:58.564:58.5619.4 
105:17.15   Anna Bennett  U15WDundee Hawkhill5:05.25:05.215.4 
115:17.83   Georgia Ledingham PBU15WCorstorphine5:06.44:30.731.5 
125:17.83   Nina Mowatt PBU15WPerth Strathtay5:09.645:09.6419.5 
135:31.97   Charlotte Morrison PBU15WLasswade5:30.565:12.616.0 
Page: 1 2