BMC PB Classic External Results
Street
4 May 15
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:53.97   Jake Heyward SBU17MCardiff1:51.781:50.33-5.3 
21:54.41   Ciaran Cooper SBU20MSwindon1:51.911:51.840.2 
31:55.31   Samuel Lane de Courtin SBU20MTavistock/Cornwall Schs/Newquay & Par1:54.281:54.131.1 
41:56.78   Charlie Walker SBU23MCardiff1:56.271:55.25.7 
51:57.16   Nicholas Jones PBU20MCardiff1:55.931:55.932.9 
62:00.11   Andrew Dean-Young  SENMBristol & West1:55.031:55.03-0.7 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.45   Ieuan Handley SBU20MCardiff1:58.451:58.3915.0 
21:58.59   Jamie Grose PBU23MPoole AC/Bournemouth1:56.81:55.54-3.3 
31:59.03   Andrew Mapstone SBSENMYeovil/UWE1:58.131:56.348.4 
41:59.20   Nikita Neary SBU20MCarmarthen1:59.201:58.6515.6 
51:59.63   Dominic Hodge PBSENMSwindon1:56.251:56.257.5 
61:59.65   Luke Powell PBU17MSouthampton1:58.591:57.266.7 
72:00.44   Chris Prothero  SENMCardiff/Glamorgan Uni1:56.451:55.551.3 
82:01.57   Jaymee Domoney  U17MCity of Salisbury1:59.901:54.65-3.2 
92:01.82   Harry Paige SBU20MRibble Valley2:01.822:00.7413.5 
102:02.75   Martyn Gibbons SBSENMNotts/Poole AC2:02.751:51.7716.4 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.92   Piers Copeland PBU17MWimborne1:56.691:50.76-5.0 
22:01.00   Hayden Bailey PBU15MTeam Bath1:57.811:54.81-3.1 
32:01.62   Alex Martin PBU20MPoole AC/Team Dorset2:01.622:01.6216.2 
42:01.78   Tom Jenkins PBU17MNewport2:01.341:57.462.0 
52:01.82   Nathan Brown PBU17MErme Valley1:58.781:56.07-2.8 
62:03.53   Anton Mills PBU17MBristol & West2:00.61:58.572.5 
72:04.64   Josh Shuter PBU17MCity of Salisbury2:04.12:04.115.4 
82:06.05   Alex Price SBU20MRhondda2:03.652:00.07-0.2 
92:10.43   David Munro SBSENMWolverhampton & Bilston/Oaklands Col2:09.822:02.3521.3 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.19   Ben Pattison PBU15MBasingstoke & Mid Hants1:59.001:54.525.4 
22:03.76   Ellis Johnson PBU20MNorth Devon2:03.762:03.7612.5 
32:04.35   Sam Zakrzewski PBU20MRibble Valley2:04.352:04.3520.0 
42:04.89   Joe Gentry PBU17MNorth Somerset2:03.212:00.462.2 
52:05.25   Luke Prior PBU20MWells City/Yeovil2:05.252:04.7-3.8 
62:05.52   Aidan Kent PBU17MNewquay & Par2:03.72:00.91.4 
72:07.02   Andrew Ridley SBV50MPoole AC2:04.242:04.240.7 
82:07.43   Reuben Wilmshurst  U17MBristol & West2:04.372:04.3714.5 
92:09.46   Amrik Gill PBU20MLeicester2:05.62:02.77-1.0 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:05.17   Samuelle Williams PBU17MBarry & Vale2:05.172:03.24.9 
22:06.35   Josh Forth PBU17MRibble Valley2:06.352:02.312.2 
32:06.53   Isaac du Val PBU15MJersey2:05.011:59.231.9 
42:07.88   Elliot Moran PBU15MExeter2:01.771:57.35-1.6 
52:07.90   Oliver Dickinson PBU17MWells City2:03.462:03.46-1.6 
62:08.57   Harry Wells PBU17MGloucester2:06.031:56.23-3.2 
72:09.09   Thomas Bury PBU17MStroud2:08.151:58.97-2.2 
82:10.87   Gareth Pike PBU20MNorth Devon2:09.062:09.0616.1 
92:11.20   Samuel Grimwood  U17MWestbury/Yate2:08.062:08.0618.1 
102:11.53   Ollie Thorner PBU15MWells City/Yeovil/Millfield Sch2:10.792:08.161.3 
112:13.39   Gareth Knight SBSENMNewport2:10.892:09.483.9 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:11.06   Oliver Freer PBU17MLeicester2:05.31:56.7-3.0 
22:12.08   Ben Thomas PBU15MCarmarthen2:10.961:59.3-1.4 
32:14.26   Miles Rees PBU15MNorth Devon2:14.262:14.2618.7 
42:15.61   Liam Griffiths PBU15MAberdare Valley2:12.652:01.42-1.5 
52:16.77   Matthew Verran PBU17MCardiff2:16.52:13.445.0 
62:18.67   Cormack Godfrey SBU20MNorth Devon2:18.672:11.923.8 
72:20.47   Thomas Dore  U17MDacorum & Tring/Millfield Sch2:14.032:14.0321.1 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.07   Callum Smith PBU15MNorth Somerset2:16.582:05.180.3 
22:17.79   Iestyn Williams PBU15MCarmarthen2:16.81:56.9-1.7 
32:19.16   Iwan Glynn PBU13MCarmarthen2:18.02:03.96.5 
42:19.58   Mark Copeland SBV50MWimborne2:17.02:16.713.1 
52:19.58   Tomos Rees PBU15MCarmarthen2:17.12:03.1-0.1 
62:20.57   Kyle Darragh PBU17MNorth Devon2:20.572:20.578.1 
72:24.34   Peter Mountain  V55MBristol & West/South West Vets2:18.062:18.066.1 
82:25.41   Jamie Carroll  U15MNorth Somerset2:24.572:24.5713.7 
92:27.27   Glenn Balfour SBU17MBournemouth2:17.342:09.18.3 
102:27.79   Niall Caley SBU15MTeam Bath/Millfield Sch2:27.792:24.789.4 
Mens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:21.43   William Rogers  U15MKing's College Taunton2:16.592:16.5918.8 
22:22.35   Alexander McCartney PBU15MNewquay & Par/Truro School2:16.42:03.140.9 
32:24.57   Elliot Mier PBU15MCornwall AC/Truro School2:21.502:13.2111.2 
42:25.59   Sam Fox PBU15MRibble Valley2:25.592:25.5916.9 
52:29.51   Josh Smith  U13MPoole AC2:19.852:02.41-0.8 
62:31.40   Daniel Marshall SBU15MBristol & West2:28.42:25.1819.0 
72:36.11   Tayo House SBU15MMendip2:17.42:17.422.0 
82:37.22   Lloyd Jones  U13MCardiff2:32.022:18.103.6 
92:38.53   Aidan Oscroft PBU13MBristol & West2:34.742:26.35.6 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:06.38   Molly Long  U20WBristol & West2:03.322:03.3216.1 
22:09.29   Charlotte Cayton-Smith SBU20WCornwall AC/Enfield & Haringey2:09.292:05.733.9 
32:13.08   Anna Burt PBU17WTeam Bath2:09.922:04.521.5Click your Clock logo
42:15.18   Molly Canham  U15WNewton Abbot2:09.422:07.441.9 
52:15.54   Holly Bankes  U17WStroud2:12.242:12.211.5 
62:16.61   Kate O'Connor PBU15WNewry2:16.612:16.617.4 
72:18.19   Alex Shaw  U15WGuildford & Godalming2:09.302:09.307.0 
82:18.72   Kate Seary  U20WCardiff2:18.272:11.11.3 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:14.76   Naomi Reid  U17WCardiff2:13.342:09.023.1 
22:16.83   Grace Copeland SBU15WWimborne2:16.832:13.912.0 
32:18.06   Evie Grice SBU20WAldershot, Farnham & District2:12.722:12.575.8 
42:18.64   Hannah Gaunt SBU20WNorth Devon2:18.642:16.5411.8 
52:19.06   Ellie Leather  U17WYate/Westbury2:18.472:11.161.4 
62:19.06   Yasmin Lookess PBU17WJersey2:16.632:16.633.9 
72:20.51   Nancie Bowley SBU15WReading AC2:20.032:15.96.7 
82:22.57   Paola Martin SBU23WBristol Uni/France2:22.572:19.1422.5 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.98   Harriet Emery PBU15WNorth Somerset2:17.782:17.7815.2 
22:21.03   Annie Testar PBU15WStroud2:14.992:09.320.6 
32:22.09   Jessica Wadey SBU15WCardiff2:18.612:18.6110.7 
42:23.08   Katie Hughes PBU17WCornwall AC2:23.082:14.422.9 
52:23.32   Elise Thorner SBU15WWells City/Millfield Sch/Yeovil2:17.222:08.951.7 
62:24.23   Emma Martin SBU17WPoole AC2:22.602:17.563.2 
72:24.65   Holli Jehu SBU17WAberdare Valley2:21.102:21.109.9 
82:25.32   Alice Davies SBU17WNorth Somerset2:25.322:24.048.9 
92:25.94   Sofia Vella  U15WCardiff2:23.52:23.59.5 
102:26.04   Hannah Wrigley  U23WTeam Bath2:18.582:16.9312.9 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.08   Caitlin Wosika PBU17WTeam Bath2:18.082:18.085.7 
22:20.64   Sarah Wilson PBU15WTeam Bath2:19.662:14.156.4 
32:23.85   Cecily Turner  U15WHighgate/Millfield Sch2:17.702:13.997.4 
42:24.16   Rosie Whitehead PBU15WNorth Somerset2:18.402:18.408.2 
52:25.02   Yasmin Watling SBU17WTeam Bath/Wiltshire Schs2:25.022:20.6219.4 
62:27.45   Maria Jones  U23WBristol & West2:26.702:26.6413.2 
72:29.16   Sophie Reed SBU17WYate/Westbury2:29.162:26.816.5 
82:33.00   Sarah Everitt  V45WBristol & West/Midland Masters2:26.682:24.25.1 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:22.90   Lily England SBU17WNewquay & Par2:22.902:20.9215.0 
22:23.95   Annabel Heath SBU17WNorth Devon2:20.512:17.7221.2 
32:24.40   Alys Withers PBU17WNorth Somerset2:24.402:24.409.3 
42:24.60   Kiara Frizelle PBU15WCardiff2:24.602:12.951.2 
52:25.57   Lucy Ballam PBU17WWimborne2:25.572:25.5719.3 
62:26.53   Phoebe Roberts PBU17WBracknell AC2:24.492:24.495.5 
72:26.75   Ffion Morgan PBU15WCardiff Archers2:25.12:21.9310.4 
82:30.05   Nancy Dineen  U15WBristol & West2:22.62:22.2315.3 
92:39.72   Georgina Smith  U20WRibble Valley2:37.792:30.0726.1 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:25.44   Martika Gallagher PBU17WNorth Devon2:24.42:24.415.0 
22:28.35   Sioned Glynn PBU17WCarmarthen2:27.392:27.3923.0 
32:28.36   Amie Walker PBU20WNorth Devon2:23.282:23.2819.3 
42:28.92   Anwen Roberts PBU17WNewport2:28.922:28.9215.3 
52:29.47   Madeline Baker PBU20WNewport2:29.472:29.4719.4 
62:31.65   Erin Silvester SBU15WNorth Devon2:28.892:24.9911.8 
72:32.46   Hannah Roberts  U13WBracknell AC2:23.872:11.592.5 
82:32.70   Alice George  U20WStroud2:29.12:23.3023.0 
92:34.15   Georgia Tansey PBU15WRibble Valley2:34.152:30.112.1 
102:34.47   Lucy Maine SBU15WNorth Somerset2:32.722:31.618.0 
112:39.44   Bea Knight SBU15WStroud2:39.442:27.9411.7 
Womens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:31.85   Harriet Fox SBU15WWells City/Yeovil/King's College Taunton2:31.852:26.3626.1 
22:33.59   Katiemay Elliott PBSENWWestbury2:30.902:30.9023.4 
32:34.12   Ella Brimble  U17WWestbury2:30.952:30.9517.6 
42:34.71   Anne Jones  U15WWestbury2:32.52:20.317.3 
52:34.89   Jeri-Lynne Grabham PBU15WNeath2:34.892:29.4711.6 
62:37.53   Georgia Cole  U17WCardiff2:27.82:16.906.9 
72:39.14   Megan Cole SBU15WCardiff2:39.142:31.7926.7 
82:39.80   Ella Morgan  U13WAberdare Valley2:33.982:25.836.1 
92:41.31   Angharad Price  SENWCardiff2:39.192:39.1914.2 
102:42.73   Anya Lennon  U13WCardiff Archers2:34.072:26.567.9 
112:46.65   Ariana Watling SBU17WTeam Bath/Wiltshire Schs2:46.652:27.8327.6 
Womens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:31.65   Sophie Burden PBU15WExeter2:30.682:27.6316.1 
22:33.17   Elizabeth Plews PBU15WNorth Somerset2:33.172:25.8310.6 
32:35.87   Harriet Turner PBU15WNorth Devon2:30.832:17.793.5 
42:36.87   Melita Griffin PBU15WRibble Valley2:36.872:36.8723.4 
52:37.00   India Ibbotson  U13WTeam Bath2:31.22:24.76.9 
62:39.51   Becky Brown  U15WTaunton2:33.772:33.7725.0 
72:46.38   Olivia Dolman PBU15WHarrogate2:46.382:46.3832.9 
82:46.98   Eden Williams  U13WCardiff Archers2:38.22:26.917.3 
Womens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:41.13   Claudia Spice PBU13WBristol & West2:31.42:20.534.5 
22:43.55   Isabella Winkfield PBU15WStroud2:41.012:35.716.5 
32:45.92   Amy Clark PBU15WStroud2:38.362:29.512.9 
42:46.53   Emma Jolliffe PBSENWBristol & West2:46.532:37.048.6 
52:47.20   Grace Tavner PBU13WStroud2:37.742:28.87.0 
62:50.08   Alice Bridger-Morales PBU13WNorth Somerset2:44.692:25.635.9 
72:51.99   Anaya Powis PBU13WStroud/Tri Team Gloucester2:48.922:36.249.2 
82:55.63   Heidi Stillwell SBU13WMendip/Wells City2:55.632:48.4118.2 
92:56.11   Lili Jones SBU13WCardiff2:56.112:29.67.6 
103:02.95   Cailin Tootell SBU20WStroud3:02.952:52.0324.2 
Mixed 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:35.23   Iwan James Smith PBU13MCardiff2:30.842:11.11.9 
22:36.54   Ian Snow SBV60MTorrington/South West Vets/North Devon2:33.702:22.813.0 
32:39.75   Juliet Grogan Poulsen SBU15WMendip2:39.752:37.8622.7 
42:39.87   Jack Bannister PBU13MBristol & West2:32.12:30.0414.6 
52:42.43   Lewis Adamson PBU13MBristol & West2:42.432:31.46.9 
62:42.49   Otto Kingston PBU13MBristol & West2:42.492:26.546.7 
72:42.55   Fred Hawker  U13MBristol & West2:42.52:15.22.6 
82:43.14   Caleb Owen  U13MBristol & West2:34.32:34.323.3 
92:47.76   Harry Hughes SBU13MBristol & West2:47.762:44.7925.8 
103:02.87   Joseph Hull SBU11MBristol & West3:02.872:27.543.8 
113:05.58   Beck Harding-Hill  U13MBristol & West2:53.82:13.302.3 
123:08.95   Amos Kingston SBU11MBristol & West3:08.952:40.649.7 
 
1500m A (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:57.13   John Cove SBU20MCardiff3:51.823:50.81-4.7 
24:01.83   Matthew Williams SBU17MPembrokeshire3:58.833:54.46-3.0Click your Clock logo
34:05.36   Samuel Maher PBU17MJersey3:58.453:52.87-0.6 
44:06.62   Will Stockley  U17MTeam Bath/Wiltshire Schs4:01.634:01.63-1.0 
54:07.90   Dan Wilde PBU17MTaunton4:07.903:52.54-4.4 
64:08.35   Ciaran Lewis  U20MCardiff4:08.263:56.81-3.4 
74:09.24   Lewis Sternkopf PBU17MWorcester4:05.114:04.64-0.7 
84:11.36   James Vincent PBU17MCardiff4:03.333:53.01-3.8 
94:12.14   Matthew Rawlings SBU17MReading AC4:01.013:56.240.7 
104:13.38   Joshua King SBU23MBournemouth4:13.384:07.140.0 
114:16.64   Terence Fawden  U17MHighgate4:06.224:05.99-1.8 
124:19.01   Dominic Taylor  U20MTaunton4:14.034:08.312.0 
134:22.40   Lewis Brunt  U20MCardiff4:20.604:19.9715.3 
144:27.61   Ben Lloyd  U17MYeovil/Wells City4:16.934:08.69-1.0 
1500m B (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:16.34   Maxwell Cooper PBU15MBracknell AC4:13.074:08.31-1.8 
24:17.09   James Rustom PBU20MMillfield Sch4:17.094:17.0927.2 
34:17.58   Nick Wiltshire PBU15MReading AC4:13.054:00.780.4 
44:18.35   Jac Smith PBU17MCardiff4:14.314:02.7-2.0 
54:20.74   Xavier Woodcock PBU17MStroud4:13.494:13.4910.5 
64:22.06   Elliott Chard  U17MYate4:21.824:17.201.7 
74:22.90   Jacob O'Hara PBU15MCity of Portsmouth4:19.174:10.17-1.5 
84:23.70   Rory Howorth SBU15MTeam Bath4:18.414:04.60-0.2 
94:25.04   Felix Rusby  U20MWells City/Yeovil4:11.764:05.41-1.5 
104:26.16   Dempster Fawden PBU17MHighgate4:21.974:15.718.2 
114:27.03   Michael Biss PBU17MWells City/Yeovil4:23.564:15.41.5 
124:28.91   Rhys Jones SBU17MCardiff4:26.074:23.012.7 
134:31.63   Aaron Enser  U15MBracknell AC4:24.454:11.65-0.3 
1500m C (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:27.42   Adam Wilson T20/F20  U20MYate/Westbury4:16.54:08.42-1.4 
24:27.93   Archie Vingoe  U15MCornwall AC4:22.344:14.703.2 
34:29.08   Paul Allen  V35MWells City/Yeovil4:24.184:21.8716.3 
44:29.88   Theo Mathew PBU17MSomerset Schs4:29.884:29.8814.5 
54:29.97   Craig Bridges SBSENMTeam Bath/Walton4:27.794:22.047.4 
64:31.23   Joe Connors PBU20MYate/Westbury4:31.234:10.73-0.4 
74:33.00   Hugh Sadler  U17MBristol & West/Avon Schs4:25.053:54.36-3.3 
84:34.64   Elliot Doughty PBU15MSwindon4:22.994:22.992.8 
94:37.97   Samuel Edwards  U17MTaunton4:27.724:27.72-1.5 
104:41.32   Aidan Noble SBU15MYate/Westbury4:33.304:24.612.3 
114:42.48   Caelidh Ross SBU20WLeicester4:38.244:27.937.0 
1500m D (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.84   Euan Kernahan PBU17MNorth Devon/Torrington4:24.314:20.866.2 
24:37.43   Sam Gentry PBU15MNorth Somerset4:31.074:08.41-1.6 
34:40.91   Benjamin Reynolds PBU13MCardiff Archers4:36.724:00.90-2.9 
44:41.45   James Williams  U17MCornwall AC4:33.994:33.997.5 
54:42.69   Tom Luton  U17MNewquay & Par4:27.14:21.53.7 
64:42.92   Isobel Glaisher  U20WYeovil/Millfield Sch/Wells City4:35.534:35.5320.2 
74:43.94   Emily Thompson PBU17WBanbury4:38.294:28.81.8 
84:46.19   Ben Lewis  U15MPoole AC4:37.04:14.040.8 
94:46.51   Joseph Lloyd PBU15MSwansea4:41.44:36.3813.3 
104:54.07   Benjamin Wills PBU15MBracknell AC4:47.54:20.001.1 
114:56.06   Sophie Hamilton  U15WWells City4:47.784:37.2816.7 
125:00.90   Joshua Thorne SBU17MWells City/Yeovil5:00.904:39.8418.9 
135:04.32   Amelia Wills  U15WBracknell AC4:52.204:44.855.0 
1500m E (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:42.06   Harris Mier PBU15MCornwall AC/Truro School4:28.353:58.78-2.6 
24:43.83   Otis Harding-Hill PBU17MBristol & West4:38.254:38.2517.7 
34:45.13   Ethan Pierce PBU15MSwindon4:29.424:13.47-0.5 
44:45.35   Ella Sykes PBU17WBournemouth/Millfield Sch4:43.84:43.813.5 
54:45.88   Joel Kirby PBU15MNorth Devon4:45.884:45.8822.8 
64:47.89   Bradley McLellan PBU13MNewquay & Par4:40.84:30.111.3 
74:50.96   Aiste Razmaite  U17WPoole AC/Leicester Uni4:50.44:47.913.1 
84:52.35   Jake Warner PBU15MStroud4:51.84:37.54.8 
94:52.74   Rebecca Pierce SBSENWTeam Bath/Walton4:48.884:48.694.4 
105:00.49   Grace Knapp  U17WStroud4:48.644:48.649.2 
115:02.77   Elena Sidman  U15WWells City/Yeovil4:53.884:53.7815.3 
125:04.24   Abigail Fisher  U15WCardiff4:49.54:45.784.0 
1500m F (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:49.35   Justin Davies  U13MTeam Bath4:43.94:14.61-0.1 
24:49.68   Joey Jordan  SENMNorth Devon4:26.684:23.2612.2 
34:58.22   Grace Brock PBU15WCornwall AC4:50.014:33.01.4 
44:58.69   Joseph McCoubrie PBU13MStroud4:51.834:51.8314.0 
54:59.60   Lucy Omnet PBU17WPembrokeshire4:53.034:53.035.8 
65:01.93   Lauren Ashurst  U15WNorth Somerset4:50.414:50.4115.3 
75:03.33   Jade Littlechild SBU15WTeam Bath4:57.564:44.154.1 
85:04.63   Nathan Marchant  U15MBristol & West4:52.184:48.895.0 
95:05.52   Ryan Edwards PBU13MCardiff4:49.64:41.63.7 
105:08.75   Elisha Evans SBU20WOxford City/Millfield Sch5:08.755:03.8430.4 
115:13.33   Cameron Enser  U13MBracknell AC4:55.654:13.2-2.3 
125:13.62   Alexandra Cutts  V35WSouth West RR/Exeter5:02.624:59.167.2 
135:18.91   Eloise Browne SBU17WBristol & West5:18.914:55.525.0 
1500m G (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:02.24   Jessica Brown PBU17WTaunton5:02.245:02.2414.6 
25:02.34   Caitlin Gwyther PBU13WSwansea4:58.634:46.154.9 
35:02.45   Ryan Symington  U13MPoole AC4:47.54:47.53.6 
45:03.05   Molly Smith  U15WExeter/King's College Taunton4:55.414:55.4118.6 
55:03.36   Mike Baddick SBV55MNorth Devon4:58.664:30.816.9 
65:06.10   Cecilie Andersen SBU20WNorth Somerset5:06.104:59.078.8 
75:19.51   Jake Seville  U15MNewport4:52.314:19.210.7 
85:22.92   Sam Willis PBU15MSomerset Schs5:22.925:22.9226.9 
Page: 1 2