BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
7 Jun 14
800 1500 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800m A (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:53.3Lewis Hayes PBU20MKettering1:53.31:53.328.8 
21:53.5Hugo Fleming  U20MWalton1:51.911:51.37-1.3 
31:54.2Ben Claridge PBU17MWhite Horse1:53.561:49.29-5.4 
41:55.5Michael Goddard  U20MChiltern/Hertfordshire Schs1:55.151:55.153.8 
51:56.8Cameron Laleye  U20MHerts Phoenix1:55.661:53.9010.1 
62:00.2Sebastian Anthony  U20MWest Suffolk1:53.161:48.74-5.6 
800m B (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:52.56Rhys Lewis PBU20MLuton1:52.241:52.2410.2 
21:53.16Timothy Cobden PBU20MCambridge & Coleridge1:52.591:52.5918.5 
31:53.66Dylan Rigby PBU20MInvicta East Kent1:53.661:53.661.9 
41:54.97Jonathan Currie PBU20MTynedale1:54.971:52.774.5 
51:55.01Robert Umeokafor PBU20MBirchfield H1:54.531:50.055.9 
61:56.38Oliver Dane  U17MCity of Sheffield1:55.971:51.32-3.0 
72:01.03Joseph Lancaster SBU20MCity of Sheffield1:56.891:50.4313.5 
800m C (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:58.33Archie Rippin PBU17MMarshall Milton Keynes1:58.331:58.3314.0 
21:58.39Ieuan Handley PBU20MCardiff1:58.391:58.3925.8 
31:58.57Ted Ntibazonkiza PBU20MShaftesbury Barnet/Oaklands Col1:55.931:55.932.3 
41:58.74Bradley Stokes PBU17MBirchfield H1:56.251:56.2525.9 
51:58.74Nicholas Jones PBU20MCardiff1:58.741:55.9313.7 
61:59.23Aaron Cooper SBU20MHerts Phoenix1:59.231:53.31-0.1 
72:03.66Charles Sillett  U17MEaling Southall & Middx2:00.722:00.7021.3 
82:08.77Mukhtar Farah  U17MEaling Southall & Middx2:01.931:58.672.8 
800m D (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:57.75Cameron McKie PBU20MWest Suffolk1:55.611:54.125.6 
22:00.48Patrick McManus PBU20MLewes1:59.681:59.685.8 
32:00.62Max Pearson PBU15MTynedale2:00.621:56.1-3.2 
42:01.10Kyran Wilson PBU17MRugby & Northampton2:01.102:00.1625.8 
52:01.13Charlton Kerr PBU17MMarshall Milton Keynes2:00.892:00.8930.4 
62:03.35William Brennan SBU20MWindsor Slough Eton & Hounslow2:02.891:59.6631.8 
72:04.71Matthew Boxall  U17MCrawley2:01.182:01.1815.0 
82:06.67Callum Neal  U20MChiltern2:02.442:02.4429.8 
800m E (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:02.89James Vincent PBU15MCardiff2:02.891:55.01-3.1 
22:04.68Ben Eames PBU17MWest Suffolk2:02.142:02.1421.0 
32:06.08Daryl Geanga  U17MBedford & County/Philippines2:05.812:05.8134.6 
42:08.01Oli Lum SBU20MMarshall Milton Keynes2:07.551:57.91-2.4 
52:10.92Patrick Goffey  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:03.522:03.3322.3 
800m F (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:04.09Harry Kettle PBU15MChiltern2:01.482:01.486.5 
22:04.67Matthew Bradly PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:04.671:57.7412.7 
32:06.28Adrian Lloyd-Davies PBU15MBridgnorth2:03.571:52.89-3.3 
42:06.46Piers Copeland PBU17MWimborne2:05.81:45.77-6.5 
52:06.89Alhasan Alkaff  U20MLoughborough Students//Yemen2:03.112:03.1133.5 
62:07.57Oliver Pearce  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:05.812:05.8133.6 
72:08.98George Glinski PBU17MMarshall Milton Keynes2:07.42:04.4125.8 
800m G (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:09.15Joseph Pollard PBU15MCharnwood2:08.51:55.86-0.4 
22:11.42Amrik Gill PBU17MLeicester2:09.702:02.773.4 
32:11.90Toby Smith  U17MChiltern2:09.72:09.726.2 
42:11.92Callum Mullins PBU17MBedford & County2:11.922:02.7321.1 
52:12.09Devon Harford PBU15MMarshall Milton Keynes2:12.092:03.284.7 
62:12.42Luke Davies PBU15MBrecon2:12.422:12.4225.5 
72:12.42Jack Davies PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:12.422:04.5226.3 
82:13.26Ben Cureton  U15MNorth Somerset/Avon Schs2:12.02:12.033.0 
800m H (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:13.78Nathan Nurse PBU20MMarshall Milton Keynes2:08.442:05.9221.4 
22:16.49Ewan Forsythe PBU15MMarshall Milton Keynes2:14.081:59.58-1.9 
32:17.72Callum Gardner SBU15MLuton2:17.42:12.6129.0 
42:18.05Shaun Hudson PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:15.921:53.39-0.1 
52:18.19Alexander Jeffries  U17MPoole AC2:17.912:17.9120.5 
62:18.72Felix Lum  U17MMarshall Milton Keynes2:17.472:03.757.3 
72:20.04Harvey Green  U15MMarshall Milton Keynes2:17.602:09.6122.7 
82:20.55Sam Gentry PBU13MNorth Somerset2:19.01:55.71-2.0 
800m I (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:23.98Callum Nicholson  U13MBedford & County/Riverside2:22.82:06.63.8 
22:24.26Jack Meijer PBU15MMarshall Milton Keynes2:19.71:55.92-5.4 
32:26.52Theo Kontos PBU15MChiltern2:26.522:26.5241.0 
42:28.38Andrew Worrall PBU13MBedford & County2:25.492:24.921.4 
52:32.20Marcus Lovell  U15MMarshall Milton Keynes2:30.852:05.76-0.3 
62:35.65Ewan Wood  U13MTonbridge2:28.112:03.895.0 
800m A (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:02.77Jessica Judd  U20WChelmsford1:59.771:59.77-3.0 
22:12.08Lauren Russell SBU17WBedford & County2:12.052:11.6325.2 
32:13.20Sophie Tooley SBU17WWest Suffolk2:09.982:09.982.4 
42:15.08Mary Gough  U20WHerts Phoenix2:13.92:13.922.6 
52:15.15Niamh Emerson  U17WAmber Valley & Erewash2:12.462:09.7410.4 
62:16.40Grace Copeland PBU15WWimborne2:13.912:13.911.1 
72:17.52Emily Thompson  U15WBanbury2:14.272:06.71-0.6 
82:17.62Emily Bond  U15WInvicta East Kent2:16.132:16.1331.2 
800m B (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:15.38Heidi Davies PBU17WBrecon/Powys Schs2:15.382:15.3812.5 
22:15.55Gemma Finch PBU20WBasingstoke & Mid Hants2:15.552:02.81-0.6 
32:16.54Molly Canham PBU13WNewton Abbot2:14.172:07.442.9 
42:17.08Francesca Ashworth  U20WKettering2:14.612:13.4314.3 
52:17.24Helena Keenan  U20WCorby2:16.362:16.362.9 
62:17.53Sarah Chapman PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.532:15.13-0.8 
72:17.82Evie Grice PBU17WAldershot, Farnham & District2:14.62:12.574.9 
82:20.71Alex Barbour  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.252:17.251.7 
800m C (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:16.49Hannah Thear SBU17WChiltern2:15.42:15.417.5 
22:18.37Kathleen Faes  U15WTonbridge2:17.92:12.3321.0 
32:18.47Emily Read PBU17WBracknell AC2:15.62:15.625.3 
42:19.52Amalia Edwards SBU17WLuton2:17.612:16.1335.2 
52:20.41Lily Carmichael PBU17WRugby & Northampton2:20.412:19.1423.9 
62:22.30Amelia Lancaster  U15WCity of Sheffield2:21.272:17.7818.3 
72:26.28Sophie Botham  U17WMarshall Milton Keynes2:22.62:15.8910.8 
800m D (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:18.06Emma Delgado PBU17WWycombe2:18.062:17.8122.0 
22:18.36Casey Hilliam PBU15WNene Valley2:18.362:18.3628.4 
32:20.49Emily Moyes PBU17WWest Suffolk2:18.92:16.021.1 
42:21.98Heidi Murray  U17WLancaster & Morecambe2:19.92:19.910.0 
52:22.41Natasha Taylor SBU17WWycombe2:22.02:19.9012.1 
62:22.54Holli Jehu PBU15WAberdare Valley2:21.82:21.1019.3 
72:25.10Susannah Reid  U20WIpswich2:22.12:12.863.2 
82:25.38Elizabeth Wilkinson  U13WCity of Sheffield2:20.12:14.8617.6 
800m E (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:20.57Tabatha Walford PBU15WBedford & County2:20.572:15.472.0 
22:21.04Rebecca Daniel PBU15WWest Suffolk/Cambridgeshire Schs2:20.672:15.0218.0 
32:22.80Elise Thorner PBU15WWells City/Millfield Sch/Yeovil2:21.772:08.950.6 
42:23.04Maisie Grice  U15WCity of Portsmouth2:22.22:07.900.1 
52:23.27Joanna Boxall  U17WCrawley2:21.992:19.7719.2 
62:23.71Caitlin Exton  U15WCardiff2:22.722:22.7238.6 
72:23.99Mikayela Sealby PBU15WWest Suffolk2:22.72:22.729.6 
82:24.41Emily Williams PBU13WKettering2:19.512:06.222.6 
92:24.87Amy Davila  U20WLewes2:23.22:21.718.5 
800m F (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:20.47Bethan Evans PBU17WCardiff2:20.472:16.282.4 
22:23.53Molly Andrews PBU15WBridgnorth2:22.32:19.105.8 
32:24.04Alice Davies PBU15WNorth Somerset2:24.042:24.0419.3 
42:28.66Katrina Kemp  U15WWest Suffolk2:27.72:27.330.3 
52:29.48Rosie Whitehead  U13WNorth Somerset2:26.62:18.4018.8 
62:34.56Annabel Simpson PBU17WRadley2:34.562:34.5648.2 
800m G (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:25.54Francesca Worrall PBU15WBedford & County2:24.42:19.920.7 
22:27.77Katie Mallaghan PBU13WMarshall Milton Keynes2:27.772:27.7734.7 
32:31.49Ruby Goodall SBU17WCorby2:31.492:22.428.8 
42:31.68Grace Cook PBU17WYate2:28.62:28.636.2 
52:47.08Emily Jeffries  U13WPoole AC2:44.862:33.0520.8 
800m H (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:30.32Sandie Pohlman SBU15WChiltern/Cookham2:29.42:24.8115.0 
22:31.77Jessica Nuttall PBU15WMarshall Milton Keynes2:30.712:23.4414.1 
32:33.54Anna Kofoed-Gregory PBU15WMarshall Milton Keynes2:33.542:19.811.2 
42:34.93Zena Challenger PBU13WLeicester2:31.02:25.023.7 
52:37.51Susie Mair PBU13WBracknell AC2:37.512:20.2414.9 
62:38.50Viktoria Nagy SBU15WLincoln Wellington2:38.502:32.434.6 
72:39.04Montana Edghill PBU13WMarshall Milton Keynes2:37.092:17.856.8 
82:40.73Mikela Gilmore SBU17WLeicester2:40.732:33.029.0 
92:47.03Orla Brennan  U13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:38.152:25.6123.8 
800m I (Mixed)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:33.28Alastair Stuart Brown PBU13MMarshall Milton Keynes2:30.02:30.035.8 
22:35.32Peter Hickman PBU13MMarshall Milton Keynes2:32.122:10.074.1 
32:40.99Matthew Douglas Cave SBU13MMarshall Milton Keynes2:40.992:38.9843.9 
42:42.55Leo Freeland  U13MMarshall Milton Keynes2:39.081:55.82-3.7 
52:45.69Kiylen Nurse  U13MMarshall Milton Keynes2:38.92:12.5618.7 
62:46.56Chloe Bubb PBU13WLeicester2:46.562:46.5640.6 
72:49.89Hannah Read PBU13WBracknell AC2:47.82:42.9710.3 
82:53.13Gemma Lee Milne PBU13WMarshall Milton Keynes2:46.02:30.1523.3 
 
1500m A (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:52.2John Cove PBU20MCardiff3:52.23:47.473.4 
23:59.9Lascelles Hussey PBU20MHerne Hill3:58.223:47.852.8 
34:02.4Jonathan Janes PBU20MBedford & County3:58.283:58.28-3.6 
44:02.7Will Richardson PBU17MBirchfield H4:02.73:48.54-4.5 
54:03.0Bradley Wattleworth PBU20MIpswich4:03.03:57.08-1.3 
64:03.2Matt Bray PBU20MBedford & County4:03.23:47.91-4.5 
74:05.1Callum Charleston SBU20MChelmsford3:58.763:51.93-4.7 
84:08.7Michael Bartram SBU20MWest Suffolk3:59.033:57.87-2.0 
94:12.0Toby Starling  U20MAldershot, Farnham & District3:58.673:58.673.1 
104:12.7Ben Bradley  U20MAldershot, Farnham & District/St. Mary's Uni4:02.163:44.11-5.7 
1500m B (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:03.4Sam Stevens PBU17MWreake Runners3:57.33:41.1-5.5 
24:04.0Benjamin Davies PBU17MBedford & County4:02.333:46.38-2.9 
34:05.1Rob Huckle PBU17MCambridge & Coleridge4:05.13:58.3111.3 
44:06.0Archie Rayner PBU17MMansfield4:04.703:48.2611.6 
54:06.7Will Perkin PBU17MChiltern4:04.873:50.02-3.4 
64:07.5Isaac Akers PBU17MCorby4:03.33:42.75-5.8 
74:09.9Stan Willis PBU17MBedford & County4:04.853:57.109.5 
84:10.0Cameron Smith PBU20MDerby4:09.783:57.37-3.4 
94:10.6Matthew Rawlings PBU15MReading AC4:08.363:56.05-3.7 
104:11.2Kieran Gilfedder SBU20MWycombe/Kingston Uni4:11.23:57.34-2.7 
114:11.3Benjamin Boulter PBU17MBirchfield H4:11.34:02.019.2 
124:11.3Louis Clarke PBU17MMarshall Milton Keynes4:11.34:07.0831.6 
134:15.4Lewis Sternkopf PBU17MWorcester4:14.23:59.900.6 
144:18.9Jack Thomson  U17MLeicester4:12.94:12.933.0 
1500m C (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:10.34Max Travers PBU20MWells City4:08.884:06.211.5 
24:10.83Alfie Thompson PBU17MLeicester4:10.834:04.517.1 
34:13.41Joseph Aherne PBU20MChiltern4:13.414:13.4132.2 
44:14.95William Mullins PBU17MBedford & County4:12.814:07.83-1.1 
54:16.23Freddie Ayre PBU15MBedford & County4:13.044:07.6525.2 
64:16.28Jack Goddard PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:16.283:56.536.7 
74:18.68Matt Hogg PBU15MNorth Somerset4:18.684:18.6810.9 
84:20.38Finn Birnie PBU15MNewquay & Par/Truro School4:20.383:54.62-3.0 
94:24.04Ben Hooper PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch4:24.044:05.618.9 
104:24.40Reis Brooke  U17MBirchfield H4:21.44:12.110.6 
114:32.62Jacob Freeborough  U17MWest Suffolk4:25.24:01.14-1.1 
1500m D (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:23.46Thomas Gostelow PBU15MCharnwood4:21.833:56.62-3.5 
24:25.02Conrad Webber PBU17MMarshall Milton Keynes4:20.623:54.54-2.8 
34:25.13Adam Searle PBU15MRugby & Northampton4:21.774:00.735.0 
44:25.53Adam Crawford PBU17MWest Suffolk4:22.534:12.7814.4 
54:25.91Pascal Bouttier-Butler PBU17MLeicester4:25.914:25.912.3 
64:26.99Archie Banks  U15MCharnwood4:24.013:58.250.1 
74:28.40Ben Rouse PBU15MCharnwood4:25.74:03.7512.6 
84:28.66Oliver Rouse PBU15MCharnwood4:23.94:02.826.6 
94:29.47James Martin PBU17MLewes4:29.474:20.318.2 
104:29.49Ben Martin PBU15MLewes4:27.44:20.612.5 
114:34.48Thomas Keen PBU15MCambridge & Coleridge4:34.03:41.34-5.7 
124:34.89Jack Douglas  U15MCharnwood4:32.14:11.77-1.3 
134:35.48Daniel James Hynes PBU17MMarshall Milton Keynes4:30.674:30.6720.4 
144:42.86Toby Herdman-Smith SBU17MMarshall Milton Keynes4:28.884:28.8835.2 
1500m E (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:27.89Joshua Rogers PBU15MBedford & County/Ampthill & Flitwick4:27.894:25.5613.2 
24:30.09Joe Cochrane SBU17MChiltern/Warwick Uni4:30.094:19.464.5 
34:36.28Sebastian Mills PBU15MChiltern4:36.284:18.211.4 
44:36.59Charles Wheeler PBU17MMarshall Milton Keynes4:34.933:49.27-5.2 
54:36.66George Wheeler PBU17MMarshall Milton Keynes4:33.793:55.31-3.5 
64:37.43Jake Cox PBU15MMarshall Milton Keynes4:31.864:31.8623.9 
74:37.63Ethan Tattersall PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow4:37.634:25.7714.1 
84:39.16Corey Moore  U15MMarshall Milton Keynes4:36.94:36.934.0 
94:39.83Adam Wilson T20/F20 PBU20MYate/Westbury4:35.704:07.25-2.8 
104:48.71William Brown  U15MChiltern4:40.524:24.9211.9 
1500m F (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:43.86Matthew Daines PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:40.174:36.5117.7 
24:44.78Samuel Grimwood PBU15MWestbury/Yate4:44.34:36.929.0 
34:46.12Connor Marley PBU15MMarshall Milton Keynes4:41.54:36.3623.1 
44:47.16Richard Slade  U17MChiltern4:44.264:08.52-3.5 
54:50.11Henri Codling PBU13MKettering4:43.544:38.726.0 
64:50.95Max Perry  U13MVale of Aylesbury4:42.874:02.42-0.3 
74:52.82Ollie Thorner  U15MWells City/Yeovil/Millfield Sch4:49.004:22.030.3 
84:53.16George Brown PBU15MChiltern4:53.164:41.5018.4 
1500m A (Womens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:40.4Megan Humphreys  U17WOxford City4:31.854:31.8523.3 
24:40.6Morven Goodrum PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:40.64:25.4016.8 
34:41.2Abbie Donnelly  U20WLincoln Wellington4:32.254:32.25-1.5 
44:42.6Kate Seary  U20WCardiff4:35.574:24.750.9 
54:45.8Jess Gordon PBU20WKettering4:45.84:45.833.8 
64:46.7Jordan Waine PBU15WLeicester4:45.604:45.6013.7 
74:47.2Yoyo Barnsley  U17WCornwall AC4:39.244:32.9025.2 
84:49.9Emma Slevin  U20WStratford-upon-Avon/Richmond Uni/United States4:36.94:36.931.6 
94:50.5Karys Amory  U17WBirchfield H4:41.134:40.379.4 
105:02.2Elena Carey  U15WBracknell AC4:49.84:33.192.0 
1500m B (Womens
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:45.3Ella Hughes PBU20WMansfield4:35.274:31.1824.7 
24:48.2Nancie Bowley PBU15WReading AC4:42.564:33.615.2 
34:49.3Charlotte Tara Murphy SBU17WWest Suffolk4:45.74:32.3710.3 
44:51.5Diana Chalmers SBU17WCambridge & Coleridge4:48.64:48.508.5 
54:52.2Claudia Nevett PBU17WKettering4:52.24:50.506.6 
64:53.6Lauren Nichols  U15WBedford & County4:52.84:44.753.5 
74:55.4Lauren Ashurst PBU15WNorth Somerset4:55.44:50.4126.6 
85:07.1Abigail Fisher SBU15WCardiff4:55.974:45.7813.8 
95:09.0Poppy Carmichael  U15WRugby & Northampton5:03.14:58.1910.5 
1500m C (Mixed)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:49.87Ella Sykes PBU15WBournemouth/Millfield Sch4:45.524:43.815.5 
24:55.09Amelia Quirk PBU15WBracknell AC4:49.24:12.19-2.0 
34:55.25Annie Quantrill PBU15WCambridge & Coleridge4:55.254:55.2518.3 
44:56.26Lauren Murphy PBU15WWest Suffolk4:56.24:40.227.8 
54:57.16Charley Madgin PBU15MMarshall Milton Keynes4:57.164:32.616.2 
64:57.21Beatrice Fitzsimons  U20WCambridge & Coleridge4:55.274:55.2729.6 
74:57.57Leah Epton SBU17WLincoln Wellington4:57.574:55.7434.0 
84:59.35Emma Mears PBU15WMarshall Milton Keynes4:59.354:52.4312.5 
95:03.72Harriet Emery  U15WNorth Somerset4:57.964:54.8926.1 
105:04.89Siannah Rayment SBU17WBracknell AC5:04.34:43.138.2 
115:05.40Nella Walters SBU15WWest Suffolk5:05.404:50.2840.1 
125:11.59Abigail Coleman  U20WKettering5:06.74:57.6338.1 
1500m D (Mixed)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:55.31Robert Hickman PBU13MMarshall Milton Keynes4:51.94:16.68-1.2 
25:04.84Fern Harrison  U13WWreake & Soar Valley4:55.754:47.2022.5 
35:08.40Sinead Stovell  U15WBedford & County5:00.45:00.425.5 
45:08.68Jack Sharp PBU13MMarshall Milton Keynes5:08.684:23.82.9 
55:09.33Olivia Allum  U15WWest Suffolk4:56.34:36.6814.4 
65:15.42Holly Jamieson PBU15WMarshall Milton Keynes5:07.85:06.2215.1 
75:16.95Megan Newton SBU15WWest Suffolk5:11.14:42.2711.5 
85:17.59Lucy Maine PBU13WNorth Somerset5:17.595:17.5928.6 
95:22.15Rhea Cooper SBU15WLeicester5:22.155:10.1911.5 
1500m E (Mixed)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:17.42Rhiannon Troop PBU17WLincoln Wellington5:17.425:17.4230.5 
25:20.61James Dowsett  U13MMarshall Milton Keynes5:10.94:17.794.1 
35:22.70Jack Terrey PBU15MMarshall Milton Keynes5:22.705:01.120.5 
45:23.45Lola Sharrock PBU17WLincoln Wellington5:23.455:23.4539.9 
55:23.57Beane Moores  U15WLeicester5:22.55:13.9417.0 
65:26.55Molly-Anne Welton PBU13WCity of Sheffield5:21.45:02.232.4 
75:27.49Grace Smith PBU13WLeicester5:17.24:48.457.6 
85:32.56Chloe Hearne PBU15WKettering5:27.95:21.3625.4 
95:33.49Jade Brown  U17WMarshall Milton Keynes5:30.15:17.269.5 
105:35.79Tomas Billenness PBU13MMarshall Milton Keynes5:35.794:45.53.6 
116:14.09Jemima Hughes PBU15WMarshall Milton Keynes6:14.096:14.0950.0 
 
3000m A (Mens)
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:44.68Matthew Dickinson PBU20MWells City/Yeovil8:44.688:44.687.8 
Page: 1 2