Sweatshop Southern Athletics League Division 3 South External Results
Bracknell
21 Jun 14
800 1500 3000 5000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
800 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:54.8Max Thomas SBU23MHastings AC/Bath Uni/Crawley1:50.821:50.821.4 
21:55.4Nathan Gillis PBU20MTeam Kennet1:52.481:48.88-5.0 
32:02.2Steven Payne  U20MBracknell AC1:58.401:57.671.0 
800 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:01.4Alexander Hanson PBU20MTeam Kennet1:59.81:48.67-4.8 
22:05.0Anthony Donaldson PBU20MHastings AC2:05.02:03.1521.5 
32:20.9Max Smith U20MBrack    
800 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:17.3Emily Read  U17WBracknell AC2:15.62:15.624.8 
22:22.1Georgina Bradford PBU17WTeam Kennet2:21.292:21.2917.2 
32:32.3Stacey Clusker SBU23WHastings AC2:32.32:22.23.6 
42:34.7Erin Bateman  U17WHorsham Blue Star2:20.612:20.6121.6 
800 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:32.5Rachel Bladon  V45WTeam Kennet2:32.42:31.029.8 
23:10.4Rosy Clements PBV35WHastings AC3:05.62:46.114.5 
 
1500 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:59.7Juan del Azar  U20MBracknell AC3:53.543:53.5420.5 
24:15.1Nathan Gillis  U20MTeam Kennet3:55.63:54.70-5.0 
34:33.2Ryan Higgs  U20MHastings AC4:11.234:11.2324.9 
45:48.6Bill Knight  V50MHorsham Blue Star5:06.14:58.47.5 
1500 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:31.5Alexander Hanson SBU20MTeam Kennet4:31.53:49.17-4.8 
24:36.6Matthew Herring  U17MHastings AC4:30.04:28.528.7 
1500 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:45.7Hope Goddard  U17WBracknell AC4:42.44:36.927.1 
25:24.7Stacey Clusker SBU23WHastings AC5:24.74:44.633.6 
35:29.3Carys Cox SBU17WTeam Kennet5:29.35:07.7331.7 
1500 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:54.0Emily Read PBU17WBracknell AC4:54.04:54.024.8 
25:49.6Chloe Scaplehorn  U17WTeam Kennet5:27.25:27.239.5 
36:57.5Rosy Clements PBV35WHastings AC6:40.06:10.214.5 
 
3000 SW A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
110:05.9Grace Goddard  U17WBracknell AC10:03.610:03.632.2 
312:07.2Chloe Scaplehorn PBU17WTeam Kennet11:57.411:57.439.5 
213:37.7Stacey Clusker SBU23WHastings AC13:37.710:09.93.6 
3000 SW B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
112:16.4Kirsty Bennet PBU17WTeam Kennet12:16.412:16.49.1 
215:42.7Rosy Clements  V35WHastings AC14:32.914:06.614.5 
 
5000 SM A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
116:23.8Callum O'Neill PBU20MTeam Kennet16:23.814:48.33-2.2 
216:32.1Daniel Anderson SBV35MHastings AC16:32.115:30.33.0 
319:44.3Bill Knight  V50MHorsham Blue Star19:21.418:57.07.5 
420:27.5Max Smith U20MBrack    
5000 SM B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
118:16.2Gary Foster SBSENMHastings AC18:16.215:09.68-2.8 
218:31.3Tom Munt SBV50MTeam Kennet/Reading AC18:31.316:07.734.9 
324:59.0Guy Milnthorpe PBV50MHorsham Blue Star24:59.024:59.033.6