BMC PB Classic External Results
Street
5 May 14
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:50.40   Joseph Maynard  SENMCardiff1:47.751:47.7517.9 
21:53.40   Kyran Roberts  U20MCarmarthen1:52.121:51.47-3.7 
31:53.43   Hugo Fleming SBU20MWalton1:51.911:51.37-4.4 
41:55.13   Ben Hawkins PBU20MTaunton1:54.231:54.23-2.2 
51:55.43   Karl Welch SBSENMBournemouth1:55.431:54.491.5 
61:55.59   Richard de-Camps SBSENMGloucester/Birmingham Uni1:54.041:54.04-3.2 
71:56.19   Alex George PBU20MGloucester1:56.191:55.0-1.1 
81:56.27   Charlie Walker PBU20MCardiff1:56.271:55.26.2 
91:56.49   Hassan Abdi PBU17MCardiff1:54.211:54.2114.2 
800m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:53.73   Ciaran Cooper PBU20MSwindon1:52.881:51.840.7 
21:55.96   Samuel Lane de Courtin PBU20MTavistock/Cornwall Schs/Newquay & Par1:54.941:54.131.5 
31:56.41   Jake Heyward PBU17MCardiff1:52.431:48.61-5.6 
41:56.62   George Chapman PBU20MTeam Bath1:54.561:54.5619.2 
51:58.11   Andrew Dean-Young SBSENMBristol & West1:58.01:55.03-1.3 
61:58.68   Declan Toth SBU20MPoole Runners1:58.681:58.3518.4 
71:59.29   David Fisher SBU20MSouthampton1:59.291:58.6518.2 
82:01.01   Stephen Morris T20/F20  SENMCardiff/DSW Para Academy1:58.031:54.70-3.5 
800m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:57.59   Oisin O'Callaghan PBU17MNewry1:54.431:54.2013.0 
21:58.67   Dominic Taylor SBU17MTaunton1:55.901:55.9012.5 
31:58.75   Andrew Smith PBU20MPoole Runners1:58.751:55.430.9 
41:59.61   Elliot Scott PBU17MTaunton1:59.611:59.6118.7 
51:59.79   Matthew Williams PBU17MPembrokeshire1:59.451:51.66-3.9 
62:00.49   Nicholas Jones PBU20MCardiff1:58.741:55.933.4 
72:02.01   Graeme Tinkler  U20MNewton Abbot2:01.142:00.7019.4 
82:04.07   Will Crisp PBU15MSwindon2:01.371:50.42-4.7 
800m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.86   Jason Sotheran SBU17MWimborne2:01.862:01.413.9 
22:02.16   Martyn Gibbons  SENMNotts/Poole AC1:59.211:51.7715.6 
32:04.85   James Bridge SBU17MWells City/Yeovil2:00.951:56.6814.4 
42:04.94   Sam Rogers PBU17MLewes2:01.081:56.65-1.4 
52:05.47   Dominic Tutton SBU20MGloucester2:05.472:00.9515.8 
62:05.58   James Vincent PBU15MCardiff2:02.891:55.01-3.8 
72:05.65   Harry Paige PBU20MRibble Valley2:00.742:00.7414.0 
82:07.86   Jaymee Domoney SBU17MCity of Salisbury2:04.011:54.65-3.0 
92:08.04   Robert Howorth PBU15MTeam Bath2:05.481:54.49-3.8 
102:08.11   John Howorth PBU15MTeam Bath2:08.111:53.66-3.3 
800m E (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:02.5   Jamie Grose PBU23MBournemouth2:00.51:55.54-3.1 
22:07.0   Anton Mills PBU15MBristol & West2:05.001:58.572.8 
32:07.9   Ashley Parker PBU17MPoole AC2:03.562:03.5616.2 
42:08.5   Alex Price SBU17MRhondda2:05.62:00.07-0.7 
52:09.9   Isaac Parker PBU17MNewquay & Par2:08.32:04.610.5 
62:10.4   Matt Hogg  U15MNorth Somerset2:08.32:06.5812.7 
72:17.7   Themis Bower PBU15MTeam Bath2:04.91:58.941.3 
800m F (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:09.79   Sam Zakrzewski PBU20MRibble Valley2:09.582:04.3520.4 
22:10.87   Reuben Wilmshurst PBU15MBristol & West2:04.912:04.3715.0 
32:11.92   Rory Howorth PBU13MTeam Bath2:09.61:57.30-0.3 
42:13.59   Joe Connors PBU17MYate/Westbury2:09.712:04.9-1.1 
52:14.78   Thomas Bury  U15MStroud2:10.21:58.97-2.1 
62:16.03   Joshua Thorne  U15MWells City/Yeovil2:08.02:08.019.4 
72:17.73   Cormack Godfrey  U17MNorth Devon2:11.92:11.924.3 
82:17.87   Freddie Telfer SBU20MMillfield Sch2:17.872:16.5132.4 
92:18.57   Gareth Pike  U20MNorth Devon2:13.22:09.0616.6 
800m G (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.91   Alexander Jeffries PBU17MPoole AC2:17.912:17.9113.9 
22:19.12   Josh Forth PBU15MRibble Valley2:19.122:02.312.7 
32:20.41   Joseph Grosvenor PBU15MTeam Bath2:19.62:19.628.6 
42:20.93   Ollie Thorner PBU15MWells City/Yeovil/Millfield Sch2:14.422:08.161.1 
52:21.98   Edward Falkingham PBU15MTaunton2:18.972:03.05-0.6 
62:25.84   Theo Cottrell SBU17MCardiff Archers2:17.52:17.516.4 
72:25.97   Iestyn Williams  U15MCarmarthen2:23.651:56.9-2.4 
82:27.63   Malcolm Cowton  V50MYate/South West Vets2:24.862:15.8316.5 
800m H (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.77   Luke Macpherson PBU13MWells City/Yeovil2:23.772:07.56.2 
22:24.78   Niall Caley PBU13MWells City/Millfield Sch2:24.782:24.789.9 
32:25.09   Otis Harding-Hill SBU15MBristol & West2:25.092:19.0918.1 
42:30.42   Daniel Austin PBU15MCardiff Archers2:26.712:07.272.3 
52:32.01   Luke Baker SBU15MWells City/Yeovil2:32.012:19.739.3 
62:35.60   Stan Harding-Hill PBU13MBristol & West2:29.22:11.827.9 
72:36.75   Jacob Reynolds PBU11MCardiff Archers2:34.072:01.0-1.5 
800m I (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:30.11   Daniel Marshall PBU15MBristol & West2:30.112:25.1819.4 
22:31.59   Charlie Parker PBU13MNewquay & Par2:29.092:19.419.2 
32:32.50   Ryan Symington SBU11MPoole AC2:32.502:23.33.7 
42:33.99   Matthew Green PBU15MTaunton2:30.912:30.9114.3 
52:34.67   Aurelio Calipa PBU13MPoole AC/Millfield Sch2:32.22:06.85.6 
62:35.10   Nathan Marchant PBU13MBristol & West2:34.82:23.15.4 
72:35.11   Si-am Juntakereket  U13MNewquay & Par/St Petroc's Dragons2:34.92:25.210.3 
82:36.34   Joseph McCoubrie PBU13MStroud2:31.62:24.813.5 
92:36.56   Ben Smith PBU13MCardiff2:36.562:16.942.4 
102:43.04   Jack Wosika PBU13MTeam Bath2:43.042:43.0412.6 
800m A (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.58   Charlotte Cayton-Smith  U20WCornwall AC/Enfield & Haringey2:05.732:05.734.3 
22:11.77   Rosie Chamberlain SBU20WExeter2:10.032:04.19-0.5 
32:12.03   Bethan Griffiths SBSENWCardiff2:11.762:11.5413.0 
42:13.20   Lillie Bellamy PBU20WSwindon2:12.062:12.0621.2 
52:19.63   Izzy Parry-Jones  U17WCwmbran2:14.052:09.700.7 
62:21.02   Emily Griffin  U17WCardiff2:17.162:17.1617.7 
72:22.50   Amelia Wood  U20WRibble Valley2:20.42:17.9723.3 
800m B (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.91   Kate O'Connor PBU15WNewry2:17.912:16.617.7 
22:18.86   Grace Copeland PBU15WWimborne2:13.912:13.911.7 
32:22.01   Zoe Kerins SBU20WWakefield2:22.012:18.8314.2 
42:22.34   Emma Ligthart PBU17WCardiff2:22.342:22.3422.2 
52:22.70   Naomi Reid  U15WCardiff2:18.352:09.022.1 
62:22.83   Rosie Allen PBU15WYate/Westbury2:21.32:21.38.3 
72:24.84   Lucy Lennon  U20WRibble Valley/Newham & Essex Beagles2:23.852:23.4728.0 
82:24.94   Poppy Tank  U17WCity of Plymouth/Armada2:17.722:17.541.6 
92:29.76   Isobel Dodd  U15WBridgend2:18.12:16.297.8 
800m C (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.21   Caitlin Wosika PBU15WTeam Bath2:23.212:18.084.9 
22:23.98   Sophie Nash SBU17WYate/Westbury2:20.152:20.1525.2 
32:24.27   Mollie D'Arcy Rice PBU15WStroud2:21.92:21.915.0 
42:24.95   Hannah Hobbs PBU15WYate/Westbury2:21.52:12.751.8 
52:25.28   Eleanor Bolton PBU17WRibble Valley2:25.282:25.285.2 
62:25.38   Rebekah Nixon SBU17WDromore2:22.372:22.374.0 
72:27.42   Holli Jehu  U15WAberdare Valley2:21.82:21.1010.3 
82:31.01   Lily England SBU17WNewquay & Par2:24.12:20.9215.5 
800m D (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.62   Molly Canham PBU13WNewton Abbot2:14.172:07.441.0 
22:22.72   Caitlin Exton PBU15WCardiff2:22.722:22.7228.1 
32:23.59   Joanna Taylor SBU20WBristol & West2:23.592:20.5527.4 
42:25.63   Amy D'Arcy SBU17WYeovil/Wells City2:21.402:21.408.0 
52:27.07   Lucy Baldwin  U17WWells City/Millfield Sch2:25.512:25.120.6 
62:27.49   Maria Jones SBU20WBristol & West2:27.492:26.6413.7 
72:27.65   Sophie Reed PBU15WYate/Westbury2:26.82:26.817.0 
82:27.75   Jade Littlechild PBU15WTeam Bath2:27.752:19.863.9 
92:28.03   Jessica Brown PBU15WTaunton2:22.322:22.3215.1 
102:28.52   Amelia Davis SBU15WPoole AC2:25.12:25.124.3 
112:43.96   Emma Jane  U17WSwindon2:33.22:26.4430.0 
800m E (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.68   Emma Martin SBU17WPoole AC2:19.72:17.563.3 
22:27.40   Lauren Ashurst PBU15WNorth Somerset2:24.802:24.8015.8 
32:28.89   Annie Lewis  U17WYate2:28.612:20.27.4 
42:29.78   Emily Dixon SBU20WTeam Bath2:29.782:24.478.1 
52:31.32   Kirsty Roberts  U17WTeam Bath2:23.992:23.9928.8 
62:31.54   Rachael Jeffries PBU17WPoole AC2:31.542:31.5412.0 
72:32.20   Sofia Vella  U13WCardiff2:29.072:23.59.3 
800m F (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.35   Elen Lindsay PBU17WTeam Bath2:23.372:23.3728.2 
22:27.92   Ariana Watling PBU15WTeam Bath/Wiltshire Schs2:27.832:27.8327.9 
32:28.00   Amelia Vance PBU15WTaunton/Somerset Schs2:28.002:28.0016.6 
42:29.40   Charlotte Rogers PBU20WTaunton/Sheffield Hallam Uni2:29.402:29.4023.4 
52:30.16   Alidia Vaile PBU15WGloucester2:26.82:26.818.5 
62:30.70   Rosie Whitehead  U13WNorth Somerset2:26.62:18.408.6 
72:30.81   Georgia Cole SBU17WCardiff2:30.812:16.905.7 
82:36.11   Brogan Haggett SBU15WCardiff2:36.112:34.0730.1 
800m G (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:29.47   Emma Jones PBU17WYate/Westbury2:29.472:29.4721.4 
22:31.69   Nancy Dineen  U15WBristol & West2:28.82:22.2315.8 
32:33.54   Jennifer Smith PBU15WPoole Runners2:33.542:33.5430.0 
42:33.74   Ffion Morgan  U15WCardiff Archers2:30.072:21.9310.1 
52:34.63   Amie Walker  U20WNorth Devon2:30.12:23.2819.8 
62:38.48   Georgia Tansey PBU15WRibble Valley2:36.952:30.112.4 
72:39.67   Anne Jones PBU13WWestbury2:35.52:20.317.8 
82:41.36   Flora Keeling SBU15WTaunton2:41.362:34.6029.8 
92:43.32   Grace Brock SBU15WLewes/Cornwall AC2:43.322:18.561.5 
102:44.86   Emily Jeffries SBU13WPoole AC2:44.862:33.0511.9 
800m H (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:35.86   Bea Knight PBU13WCheltenham2:35.862:27.9412.2 
22:38.87   Megan Cole  U15WCardiff2:31.792:31.7927.2 
32:39.08   Becky Brown PBU13WTaunton2:36.042:33.7725.5 
42:39.67   Aidan Oscroft SBU11MBristol & West2:39.672:26.35.7 
52:40.77   Chloe Pettitt PBU13WNewquay & Par2:36.12:23.35.7 
62:41.64   Innes Davidson  U13MWells City2:40.42:40.422.2 
72:42.13   Macy Godden SBU15WPoole AC2:37.92:37.933.1 
82:44.27   Johan Hobbs PBU13MWestbury2:38.12:08.746.0 
92:45.61   Matilda Fender  U15WTaunton/Queens Coll (Taunton)2:38.42:31.4124.8 
102:50.22   Abbie White  U13WYeovil/Wells City2:48.32:20.357.4 
800m I (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:41.22   Ben Hoskings PBU13MWells City/Millfield Sch2:40.92:40.931.7 
22:42.54   Melita Griffin PBU13WRibble Valley2:42.542:36.8723.8 
32:44.65   Ella-Mae Wright  U13WYeovil/Wells City2:42.92:34.4425.1 
42:45.88   Ashia Wilson SBU11WPoole AC2:45.882:21.624.5 
52:46.15   Isabel Parry  U13WYate/Westbury2:41.42:41.429.7 
62:46.96   Iwan James Smith PBU13MCardiff2:41.62:11.12.1 
72:48.33   Tasha Mundell SBU15WCity of Salisbury2:44.82:44.814.8 
82:51.36   Jodie Mitchell  U15WMenai/Wells City2:48.92:41.8826.9 
92:53.06   Jessica Hudson  U13WMendip2:52.902:41.8212.7 
102:53.14   Ben Vincent PBU11MCardiff2:53.142:53.1425.1 
112:54.14   Brooke Coldwell  U13WExeter2:44.722:20.049.2 
123:01.96   Cailin Tootell PBU17WStroud3:01.962:52.0324.7 
 
1500m A (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:53.60   Michael Wilsmore SBSENMBristol & West/Plymouth Uni/Tamar3:52.213:40.92-5.6 
23:54.25   John Cove PBU20MCardiff3:52.23:47.47-4.8 
33:55.09   Alex Carter SBU20MTeam Bath3:55.093:53.978.6 
43:55.85   Thomas George PBU20MGloucester3:49.303:49.30-3.6 
53:56.42   Dewi Griffiths  SENMSwansea/Swansea Uni3:53.53:52.23-5.5 
64:01.68   Alex Jones  U23MEnfield & Haringey/Loughborough Students3:56.863:56.8010.6 
74:02.15   Luke Vine  U20MTipton3:56.963:54.84.7 
84:04.22   David Weir PBU20MCity of Plymouth4:04.224:02.37-2.1 
94:04.55   Sam Sommerville PBU17MYeovil/Wells City4:04.553:56.18-1.9 
104:07.46   Lucas Clements PBU20MSouthampton4:07.464:03.5015.1 
114:07.72   Archie Walton PBU17MTaunton4:03.63:50.46-0.8 
124:10.06   Matthew Dowell PBU20MExeter4:07.54:06.9614.6 
134:11.45   Ieuan Handley PBU20MCardiff4:10.404:10.4015.4 
144:11.78   Will Stockley PBU17MTeam Bath/Wiltshire Schs4:09.94:01.63-0.5 
154:13.10   Archie Rayner PBU17MMansfield4:04.703:48.261.1 
1500m B (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:16.89   Dan Wilde PBU17MTaunton4:15.613:52.54-4.2 
24:18.82   Lewis Sternkopf PBU17MWorcester4:14.24:04.64-1.7 
34:22.41   Henry Willis  U20MTaunton/King's College Taunton4:21.914:21.0524.1 
44:22.59   Lewis Brunt PBU20MCardiff4:19.974:19.9715.6 
54:22.85   Cameron Perkins PBU17MTeam Bath/Wiltshire Schs4:22.854:14.48.3 
64:22.98   Max Travers PBU20MWells City4:08.884:06.211.7 
74:24.26   Felix Rusby PBU17MWells City/Yeovil4:24.264:05.41-1.6 
84:24.35   Frankie Aldred  U17MNewquay & Par/East Cornwall4:14.494:14.4919.8 
94:25.54   Ben Hooper  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch4:24.044:05.68.7 
104:28.47   Craig Bridges SBSENMTeam Bath/Walton4:22.044:22.047.9 
114:34.21   Ellis Johnson SBU20MNorth Devon4:34.214:21.2613.0 
124:35.44   Niall Instone  U17MPoole AC4:30.34:30.37.4 
134:37.28   Piers Copeland  U17MWimborne4:13.823:43.23-5.3 
144:41.13   Tom Mortimer  U17MStroud4:14.23:54.22-4.5 
1500m C (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:30.31   Finn Birnie PBU15MNewquay & Par/Truro School4:20.383:54.62-3.2 
24:32.57   Hugh Sadler PBU15MBristol & West/Avon Schs4:30.93:54.36-3.2 
34:32.93   Callum Choules PBU15MNorth Devon4:26.254:10.89-1.3 
44:33.47   Joe Gentry PBU17MNorth Somerset4:30.14:14.711.5 
54:33.87   Michael Biss PBU17MWells City/Yeovil4:32.64:15.40.9 
64:35.36   Jac Smith PBU17MCardiff4:34.24:02.7-2.4 
74:39.44   Owen Coldwell PBU15MExeter4:39.444:39.446.8 
84:45.42   Euan Kernahan PBU15MNorth Devon/Torrington4:40.444:20.866.7 
94:57.49   Leon Graham  U15MYate/Westbury4:35.44:35.418.9 
1500m D (Men)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:41.64   Henry Crow PBU15MTelford AC/Millfield Sch4:41.644:41.6419.5 
24:44.22   Archie Vingoe  U15MCornwall AC4:27.64:14.703.6 
34:44.55   Theodore Leigh PBU20MMillfield Sch4:44.554:44.5530.6 
44:47.28   Benji Edwards  U15MCardiff4:44.514:44.5126.9 
54:48.28   Bradley Seager PBU15MYeovil/Wells City4:43.024:23.25.5 
64:48.92   Dylan Dukes PBU15MWells City/Yeovil4:38.144:17.20-0.8 
74:49.10   Tom Freeman  U17MPoole AC4:45.84:45.816.9 
84:49.45   Harry Wells PBU15MGloucester4:38.14:02.7-3.3 
94:49.59   Jacob O'Hara  U15MCity of Portsmouth4:46.14:10.17-1.8 
104:51.48   Bradley McLellan  U13MNewquay & Par4:51.24:29.070.9 
114:51.74   Sam Gentry PBU13MNorth Somerset4:44.974:06.39-2.0 
124:53.25   Liam Griffiths  U13MAberdare Valley4:49.04:09.8-1.6 
134:53.44   Sammy Watts PBU15MNorth Devon4:49.984:47.0117.4 
144:53.61   Harris Mier PBU13MHercules Wimbledon/Truro School/Cornwall AC4:48.03:58.78-2.6 
154:54.82   Samuel Grimwood PBU15MWestbury/Yate4:44.34:36.918.6 
164:56.26   Benjamin Reynolds PBU13MCardiff Archers4:50.73:58.87-3.2 
175:03.87   Thomas Fisher SBU15MCornwall AC5:03.874:50.6031.2 
185:06.90   Callum Davis  U15MStroud5:05.04:28.411.5 
195:09.31   Oliver Guess PBU17MKing's College Taunton5:09.315:09.3132.1 
205:10.08   Gareth Jones PBU15MWestbury5:10.085:10.0829.7 
215:10.41   Elliot Mier  U13MHercules Wimbledon/Truro School5:06.114:43.311.6 
1500m A (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:35.98   Molly Long  U20WBristol & West/Truro School4:25.644:20.4416.4 
24:37.01   Isobel Glaisher PBU20WYeovil/Millfield Sch/Wells City4:37.014:35.5320.7 
34:37.43   Gemma Shepherd  U17WTeam Bath4:29.954:20.629.2 
44:37.61   Charlotte Taylor-Green PBSENWBristol & West/Mendip4:32.914:16.88-0.2 
54:38.87   Nadia Power  U17WIreland4:34.884:19.810.1 
64:43.10   Victoria Weir SBU17WCity of Plymouth4:36.974:28.722.6 
74:44.03   Jennifer Nesbitt  U20WWorcester4:30.084:30.08-0.9 
84:46.78   Elisabeth Hood  U17WPoole AC4:42.024:33.4816.2 
1500m B (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:42.97   Holly Brown PBU20WTaunton4:42.974:42.9725.3 
24:44.06   Alex Mundell SBU20WCity of Salisbury4:38.234:38.233.1 
34:48.59   Yoyo Barnsley PBU17WCornwall AC4:39.244:32.9014.7 
44:48.96   Emma Journeaux PBU23WYate/Westbury4:48.964:48.9612.9 
54:49.25   Aiste Razmaite PBU17WPoole AC/Leicester Uni4:47.94:47.910.3 
64:50.50   Emily Smith  U20WYeovil/Wells City4:40.494:34.392.6 
74:50.78   Laura McNab PBU15WTeam Bath4:50.784:50.7826.8 
84:51.62   Lilly Hawkins SBU20WYeovil/Wells City4:51.624:37.165.9 
94:53.45   Lily Carmichael  U17WRugby & Northampton4:44.04:44.013.2 
104:56.30   Alice Davies  U15WNorth Somerset4:42.914:42.919.4 
114:58.45   Yasmin Watling  U17WTeam Bath/Wiltshire Schs4:58.214:41.3719.9 
125:04.92   Grace Knapp PBU15WStroud4:51.954:48.649.6 
135:06.47   Poppy Carmichael  U15WRugby & Northampton5:03.14:58.197.9 
145:06.54   Sian Temple  U15WTavistock4:46.594:46.597.0 
1500m C (Women)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:54.15   Rebecca Pierce SBSENWTeam Bath/Walton4:51.664:48.694.5 
24:56.58   Ellie Leather  U17WYate/Westbury4:50.84:32.441.6 
34:57.50   Emily Thompson  U15WBanbury4:51.444:28.81.1 
44:59.54   Elena Sidman PBU13WWells City/Yeovil4:53.784:53.7815.8 
55:00.06   Eloise Browne SBU15WBristol & West4:55.54:55.525.4 
65:02.13   Lucy Davies PBU15WPembrokeshire4:52.924:50.798.6 
75:02.36   Caitlin Carnegie PBU15WYeovil/Wells City4:56.674:56.6710.5 
85:04.43   Jennifer McLachlan  U23WWinchester/Bournemouth Uni/Poole AC4:58.94:58.99.4 
95:04.91   Annwen Gammon  U15WCardiff4:51.44:51.45.8 
105:08.67   Elise Thorner  U15WWells City/Millfield Sch/Yeovil4:57.34:34.101.6 
115:11.54   Harriet Emery  U15WNorth Somerset4:57.964:54.8915.7 
Page: 1 2